Treść opublikowana przez pontek1201
-
Spoty Olsztyńskie
chlopaki moze jakis spocik??? dawno sie nie widzielim
-
Spoty Olsztyńskie
zegarmistrz ma podobno z tego com slyszal
-
Spoty Olsztyńskie
BEDE!!! oby bylo nas jak najwiecej ;P moglby wziasc ktos vaga??? do zobaczyska[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 10:42 _________________________________________________a miejsce pod urania czy carefure?
-
Spoty Olsztyńskie
eee kurna cos moze by zkminil??? nie spac... zwiedzac
-
Spoty Olsztyńskie
ja odpadam musze do mragowa jechac :/ sorry
-
Spoty Olsztyńskie
jak bedzie nas wiecej jak dwoch to bede bo nie chce mi sie dawac z biskupca na darmo
-
Spoty Olsztyńskie
jestem zaaaaa
-
Spoty Olsztyńskie
juz wrocilem i czekam na termin spota
-
Spoty Olsztyńskie
a ja po swietach do sylwestra odpadam bo lece na deske do zakopca[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 20:02 _________________________________________________wiec jak chlopaki spotykamy sie dzisiaj??? proponuje pod carefure tak jak ostatnio o 19 dajcie znac co i jak. | biore od siebie lepka z a4 to nas bedzie 2
-
Spoty Olsztyńskie
bardzo chetnie.
-
Spoty Olsztyńskie
kurna moze bysmy cos przed swietami jakis spot jeszcze zkminili co?
-
Spoty Olsztyńskie
chetnie tylko oby nie daleko od nas
-
Spoty Olsztyńskie
bedzie!!![br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 21:01 _________________________________________________koledzy nie spijcie i zacznijmy juz planowac kolejnego spocika
-
[ALL B5] Jak wyciągnąć fotel kierowcy
a jakimis fotkami ktos moze zarzucic?
-
[ALL B5] Jak wyciągnąć fotel kierowcy
witam zwracam sie z pytaniem: mianowicie jak wyciagnac fotel w B5 z tego co widzialem zadnych srob nie ma :/
-
Spoty Olsztyńskie
dzieki rowniez chlopaki fotki spoko tylko troche ciemno |micek Twoj kolega akurat przy fotce nie zawinil :D do nastepnego
-
Spoty Olsztyńskie
na 90% bede tylko trzeba mniejwiecej sprecyzowac gdzie bo parking jest duzy... [br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 11:48 _________________________________________________ej ale kurna zawsze w srody o 18-19 pod carefure sa spoty vw... moze inne miejsce???
-
Spoty Olsztyńskie
jak dorwe jakiegos drivera to wpadne bo mam wstrzas mozgu i mam zakaz prowadzenia auta...
-
Spoty Olsztyńskie
bede kiedy napiszecie pzdr
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
dziekuwa juz znalazlem pzdr
-
Spoty Olsztyńskie
dopasuje sie
-
Spoty Olsztyńskie
my w biskupcu mamy za***isty placyk bo bylej jednostce wojskowej zapraszam
-
[B5 AAH] NIC NIE POMAGA!!! WODA W ŚRODKU POMOCY!!!
wlasnie podnioslem i nic nie wiadac :/ wszystko w jaknajlepszym porzadku mcm00 nie to nie skladak
-
[B5 AAH] NIC NIE POMAGA!!! WODA W ŚRODKU POMOCY!!!
kurna wjechalem na kanal zeby zobaczyc ale wydaje mi sie ze wszystko jest na miejscu a woda dostaje sie po jedzie po morkej nawierzchni
-
Spoty Olsztyńskie
ja sie z checia ustawie kiedys moj ziomek tez ma a4 to go zawine pzdr odezwij sie na gg to sie dogadamy cos blizej 3225102