Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pontek1201

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pontek1201

  1. chlopaki moze jakis spocik??? dawno sie nie widzielim
  2. zegarmistrz ma podobno z tego com slyszal
  3. BEDE!!! oby bylo nas jak najwiecej ;P moglby wziasc ktos vaga??? do zobaczyska[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 10:42 _________________________________________________a miejsce pod urania czy carefure?
  4. eee kurna cos moze by zkminil??? nie spac... zwiedzac
  5. ja odpadam musze do mragowa jechac :/ sorry
  6. jak bedzie nas wiecej jak dwoch to bede bo nie chce mi sie dawac z biskupca na darmo
  7. jestem zaaaaa
  8. juz wrocilem i czekam na termin spota
  9. a ja po swietach do sylwestra odpadam bo lece na deske do zakopca[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 20:02 _________________________________________________wiec jak chlopaki spotykamy sie dzisiaj??? proponuje pod carefure tak jak ostatnio o 19 dajcie znac co i jak. | biore od siebie lepka z a4 to nas bedzie 2
  10. bardzo chetnie.
  11. kurna moze bysmy cos przed swietami jakis spot jeszcze zkminili co?
  12. chetnie tylko oby nie daleko od nas
  13. bedzie!!![br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 21:01 _________________________________________________koledzy nie spijcie i zacznijmy juz planowac kolejnego spocika
  14. a jakimis fotkami ktos moze zarzucic?
  15. witam zwracam sie z pytaniem: mianowicie jak wyciagnac fotel w B5 z tego co widzialem zadnych srob nie ma :/
  16. dzieki rowniez chlopaki fotki spoko tylko troche ciemno |micek Twoj kolega akurat przy fotce nie zawinil :D do nastepnego
  17. na 90% bede tylko trzeba mniejwiecej sprecyzowac gdzie bo parking jest duzy... [br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 11:48 _________________________________________________ej ale kurna zawsze w srody o 18-19 pod carefure sa spoty vw... moze inne miejsce???
  18. jak dorwe jakiegos drivera to wpadne bo mam wstrzas mozgu i mam zakaz prowadzenia auta...
  19. bede kiedy napiszecie pzdr
  20. dziekuwa juz znalazlem pzdr
  21. dopasuje sie
  22. my w biskupcu mamy za***isty placyk bo bylej jednostce wojskowej zapraszam
  23. wlasnie podnioslem i nic nie wiadac :/ wszystko w jaknajlepszym porzadku mcm00 nie to nie skladak
  24. kurna wjechalem na kanal zeby zobaczyc ale wydaje mi sie ze wszystko jest na miejscu a woda dostaje sie po jedzie po morkej nawierzchni
  25. ja sie z checia ustawie kiedys moj ziomek tez ma a4 to go zawine pzdr odezwij sie na gg to sie dogadamy cos blizej 3225102

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.