Treść opublikowana przez pontek1201
-
[B5 AAH] NIC NIE POMAGA!!! WODA W ŚRODKU POMOCY!!!
na tylnie fotele?
-
[B5 AAH] NIC NIE POMAGA!!! WODA W ŚRODKU POMOCY!!!
dzieki kolego heh juz drugi raz mi pomagasz bo juz pytalem Cie o zawieche na gg pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
chyba za szybko wyskoczyles. daj 2 dniowe wyprzedzenie to napewno wiecej osob sie zglosiii
-
Spoty Olsztyńskie
caly tydzien po 15 oprocz wtorku :th:[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 13:51 _________________________________________________widze z olsztyn juz calkiem spiiiii kurna no chlopy wake up !!! :>
-
[B5 AAH] NIC NIE POMAGA!!! WODA W ŚRODKU POMOCY!!!
witam. wiem ze ten temat byl juz zalozony ale nic co tam pisaliscie nie pomaga sprawa jest tego typu. mam a4 95 rok i zbiera mi sie woda w nogach pasazera za kierowca... wiec: wyczyscilem i zasylikonowalem ECU linke od klapy tez zayslikonowalem (tzn otwor) wyczyscilem odplyw szyberdachu podnioslem do gory w celu sprawdzenia czy nie ma dziury w podlodze sprwadzalem czy nie mam przegnitych progow sprawdzalem czy to nie plyn NIE (czysta woda bezwonna) i dalej nic prosze o pomoc
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
baaaardzo ladnie kolego :thumbup: regulamin dzialu
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
AHH 90KM to jak jest dobry to wącha ropę, a nie ją bierze. Jak sie turla, a nie jezdzi Mam ALH (troche inny, ale jednak 90KM) i to z 7 pali, bo trza cisnac ostro, zeby jakotako sie przemieszczac no co ty jak za miastem to parzylem do 130 km/h
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to ja przy jezdzie mieszanej 1.9 tdikiem 90 konnym robie 1200 km do 3 tys obrotow (54 litry) :a4fan: :a4fan:
-
angel eyes i przyciemnienie tylnich lamp
fakt ale mysle czy jest sens inwestowac w nowe lampy skoro mozna samemu cos pokombinowac
-
[B5 AHU] Obniżenie sprężyn - prośba o ocenę ??
mam pytanko. czy do obnizenia sa potrzebne nowe sprezyny czy zawieszenie jest gwinotwane i wystaczy skrecic?
-
angel eyes i przyciemnienie tylnich lamp
witam. chcialbym sie dowiedziec od uzytkownikow angel eyes jak one sie sprawuja i jakie daja swiatlo bo przymierzam sie do nich i nie wiem co i jak. takze mysle o przyciemnieniu tylnich lamp. czym radzicie ?? sprayem czy folia???
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
mogl by ktos przetlumaczyc??? bylbym bardzo wdzieczny!!! X2A = national sales program Belgium M0T = 4-cylinder turbo diesel engine 1.9 L/66 kW direct injection, base engine is T0T 4UC = airbag for driver 8RM = eight loudspeakers (passive) B0A = component parts set without country-specific design requirement Q1A = standard front seats 3AF = outer right rear view mirror: convex, powered, heated C0V = steel wheels 6J x 15 offset 45 (five-hole) 3BS = outer left rear view mirror: non-spherical, powered, heated 0G1 = gearshift lever 1LA = disc brakes, front G0C = 5-speed manual transmission 1AC = anti-lock brake system (ABS) T0T = components for, base engine, unit 028.M 8AV = without radio, with loudspeaker connections 3FE = electric slide/tilt sunroof with sun screen/sunblind H6T = tires 205/60 R 15 V 1G2 = steel spare wheel with original equipment tires 8GL = alternator 120A J0M = battery 360 A (80 Ah) 2PG = steering wheel 3S0 = without roof rails/roof load rack 1BA = standard suspension/shock absorption
-
[B6] Podświetlenie nawiewów?
musisz wyciagnac radio po bokach masz takie wkladki od radia (jesli to wersja bez radia seryjnego) pozniej odkrecasz 4 srobki na klucz 8 wyciagasz pokretla od ogrzewania nawiewu itp tak masz dwa wkrety odkrecasz je i wyciagasz panel :thumbup: :thumbup:
-
[B5 ADP] podswietlanie zegarow
ja mialem podobnie i skonczylo sie na wymianie zarowek (odrazu zmienilem kolor podswietlenia na niebieski diodami typu T5/R5 ) polecam
-
Spoty Olsztyńskie
no to wlasnie kurna trza sie dogadac na jakiegos konkret spocika[br]Dopisany: 15 Listopad 2007, 16:18 _________________________________________________podajcie dzien tygodnia w jaki wam pasuje zbierzemy to do kupy i cos wykminimy
-
[B5 AFB] Woda wewnątrz auta
kurna mam to samo tylko ze w nogach pasazera za kierowca... nie wiecie co to moze byc??? prosze o pomoc!!
-
Spoty Olsztyńskie
kurna bylem pod obi od strony mpk stalem do 18.15 i nikogo nie bylo proponuje moze jutro??? pisac kto chetny bo nie mieszkam w olsztynie i nie bede na darmo jezdzil
-
Spoty Olsztyńskie
kurna no piszcie kto dzisiaj pod obi na 18 bo nie wiem czy mam sens jechac 40 km do olsztyna!!!!
-
[B5 AFN/AJM/ATJ] Temp silnika max 73'C po wymianie termostatu
slyszalem tez o przypadku ze byla to wina przeplywomierza wiec poprubujcie
-
[B5 AHU] Problem z rozrusznikiem
kurna wsiadam rano do auta ja za kluczyk a tu cisza myslalem ze to aku zero ale nieee aku pelne wiec zadzwonilem do mechanika czy na pych mozna zapalic diesla, powiedzial ze tak wiec wzielem burakow z pod sklepu pchneli i zatrybilo, myslalem ze to przewod zasilajacy spadl z rozrusznika wiec ja za klucze ale patrze ze wsio ok nie wiecie co to moze byc??? prosze o odp
-
Spoty Olsztyńskie
wiec pisac kto chetny na srode pod obi (jak zrobie rozrusznik to bede )
-
Spoty Olsztyńskie
proponuje spotkac sie w srode na parkingu obi od strony ulicy leonharda o godzinie 18 co wy na to??? jesli ktos ma jakies inne propozycje miejsca to niech daje. wydaje mi sie ze pod obi bedzie najlepiej bo bedzie widac kto z forum a nie dopatrywac sie pod urania czy to ktos z tad czy nie
-
Spoty Olsztyńskie
17 w niedziele jest spooooko
-
Spoty Olsztyńskie
a w niedziele nie pasi wam wieczorem???
-
Spoty Olsztyńskie
kurna jak w sobote to pozniej bo ja wczesniej nie moge a z checia bym wpadl