Treść opublikowana przez DJ Lipi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej! Z góry przepraszam że nie będę pisał tematycznie, ale mam takie pytanie odnośnie tego kto w KR ma RS4? Bo na zdjęciach z Wisły które przeglądałem sobie, to widziałem RS4 Czarną w sedanie na Krakowskich nr. Byłbym wdzięczny aby taka osoba sie do mnie odezwała, bo mam nietypową sprawę.
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Melduję się że dotarłem w całym kawałku z moją żoną :th: Było zajebiaszcznie
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Ja już stoję na letnich więc śniegu ma nie być
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
Kupiłem u Marszałka w sklepie, GKN Lobro za 200 zł. Mam nadzieje że trochę na nim pojeżdżę Pozdrawiam!
-
Wibracje przy hamowaniu w A8 D2 4.2
To w takim razie jedź do bardzo dobrego serwisu gdzie wyważają koła, bo to jedyna przyczyna, bo ja też tak miałem. Kupiłem opony z allegro, pojechałem do fajnego serwisu (tak mi sie wydawało), wyskoczyłem na nowiutką drogę i trzepało autem jak nie wiem co, dzwoniłem do kolesia że opony są krzywe, a on powiedział żebym jechał do serwisu najlepszego w Częstochowie i okazało sie że opony są niewyważone. Zrobił jak trzeba i teraz już jest bajka Wniosek taki że nawet jeden z lepszych serwisów może być mega do d*py [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 12:31 _________________________________________________Jedź do najlepszego.
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
Jeśli to jest przegłub, to jakiej firmy kupić i w jakich granicach cenowych jest dopuszczalne dać za dobrą firmę? A najlepiej jaki jest orginalny, bo to chyba będzie najrozsądniejsze?
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Pieniążki wpłaciłem Poproszę o dwójeczkę, albo jedyneczkę z dostawką
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Super:) Ja też poproszę pokój 2 osobowy;)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 16:02 _________________________________________________na 2 osoby:)
-
Wibracje przy hamowaniu w A8 D2 4.2
Wymieniłem tarcze i jest już wszystko bardzo dobrze
-
A4 Assistance
Ja już dołączyłem:) Info o mnie wysłałem Hugo na pw.
-
[B5 AEB] moja srebrna "strzała" 1.8 turbo,1997 r.150 KM
Niezła gleba:) czym zrobiona?
-
[B5 AFN] Zdjecia Mojej A4
Ja chyba nie będę oryginalny i tez powiem o chromie że out z nim Ogólnie furka niezła
-
[B5 ADR] moje audi
No fotki by sie przydały, bo zapowiada sie ciekawie, ale looknąć nie ma jak
-
[B6 BDG] Po wymianie wszystkich wahaczy i łączników nadal coś delikatnie stuka ???
Ja mam taki sam problem i nie wiem co to może być. Dzieje sie taka rzecz jak, cykanie w lewym przednim kole przy wchodzeniu w lewy zakręt i słychać to w aucie przy zamkniętych oknach przy puszczonym aucie na luzie i nawet w kierownicy lekko czuć te cykanie... Co to może być dokładnie chłopaki?
-
Wibracje przy hamowaniu w A8 D2 4.2
Hej chłopaki, ja przerabiam właśnie ten sam problem, ale w A4 B5 i właśnie czytając ten post, biorę kasę i jutro jadę kupić nowe tarcze na przód. Mam nadzieję że to też pomoże w mojej bo hamowanie dla mnie w tym momencie jest koszmarem
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
Mało jest czarnych, a przynajmniej ja rzadko widuje na Częstochowie, ale ogólnie super jest, tylko brakuje mi tu chromowanych ramek na drzwiach
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Hmm, jak już zderzak przedni jest "tuningowy" to trzeba by pomyśleć nad progami i tylnym zderzaku tez, bo kiepsko to wygląda z samym przodem
-
[B5 AAH] Witam oto moja nietuzinkowa A4 2,8 V6 po samodzielnym tuningu.
Super zabudowa bagażnika i chyba chwycę koncepcję do mojej:)
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Hej! Pieniądze już wpłaciłem! Równe 326 zł.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Panowie a co w końcu ze mną i z moją kobietą? Mam w końcu ten pokój jednoosobowy?
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
No koledzy Brynia ma rację i popieram tą wypowiedź Bardzo was proszę abyście wcisnęli mnie gdzieś w jakieś miejsce może być z jednym łóżkiem. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 20:50 _________________________________________________Z jednym łóżkiem ale dwie osoby!!
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
A co ja mam sobie teraz wybrać?? Jak wszystko już jest zajęte!! Proszę o pomoc i poradę![br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 23:28 _________________________________________________Jeżeli ktoś byłby jeszcze chętny na apartament, to ja mogę wziąć też apartament, chyba że ta cena za apartament na dwie osoby to będzie w sumie 120 zł. to ja już dziś proszę o przeniesienie mnie w apartament, ale jak ja mam płacić za apartament za dwie osoby w sumie 240 zł. to raczej mnie sie to nie widzi
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Jeśli można to dla mnie też jeden pokój, ale dwie osoby będą! Jade na 100%![br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 22:35 _________________________________________________oczywiście mam na myśli pokój jednoosobowy ale dwie osoby będą w nim mieszkać
-
Montaż filtra stożkowego firmy Green
Ja cię nie moge, ten koleś to normalnie jakiś nienormalny jest:) Kompletnie chyba serio sie nie znał. Chciał zaczerpnąć wiedzy i pomocy na swój problem, a temat sie rozwinął tak że koleś to aż sie kłócił o to że on jest najmądrzejszy:) Koledzy, to co polecacie żeby fajnie sobie zrobić swojego TDI, żeby jednak lepszego miał kopa? Powiedzcie tak w skrócie, żeby sie nie rozpisywać.
-
Montaż filtra stożkowego firmy Green
Magnetyzerów nie będę zakładał. Szkoda że temat schodzi na olewczą drogę...