Treść opublikowana przez henias1987
-
[ALL B5]doradźcie proszę
kupujesz fele o rozstawie srub 5x112
-
[B5 AVG] Problem ze zdjęciem koła
oby napewno odkreciles wszystkie sruby, tez tak mialem ale kopnelem z buta i fela spadla
-
[B6 AWX] Czy opony mam nie za szerokie ?
to wychodzi ze mam za waskie:/ 215/4/17 ale im szersza to wiecej pali i jak to pogodzic;/
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
mam 17 i juz mi sie male wydaja im felga wieksza tym ladniejsza:D
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
jak tem bedzie ok 5 stopni to juz trzeba zakladac to letnie wtedy robia se zbyt sztywne
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
dwojke bym wybral trojka tez by mogla byc w ostatecznosci
-
[ALL B5] Oklapła mi lewa strona przedniego zderzaka - jak się do tego dostać ?
wyjmujesz kratki i tam bada imbusy i jeszcze przy nadkolach srubki
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
a ja kupilem sobie takie po 10 zl w oszolomie i juz pol roku daja rade
-
[B5 ADR] Obniżenie zawieszenia - co radzicie ?
obnizyc obnizyc ale po zimie
-
[B5 AFN] Problem z montażem osłony pod silnik i skrzynię biegów
jak na nia patrze to nawet podobna ale na aukcji na ze rozne do benz i diesla a moze sprzedawca sie omylil
-
[ALL B6] świeci się kontrolka żołta obok airbag
albo co przedstawia ta lampka??
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
do kolegi KRZYNEK musze zaznacyc ze widzialem opcje z wlanczanymi podgrzewanymi lusterkami
-
[B5] 1999 r. Ustawienie godziny - zegar w desce rozdzielczej
no no pociagnac do siebie i obracac
-
[B5] Na panelu klimy jest podawana temperatura w Farenheitach
po ierwsze wpadaj na spoty pod luczniczka info w dziale spoty aq po drugie to musze sprawdzic to u siebie a ty masz juz a4 po lifcie??
-
[B5 ADP] Trzeci sygnał o przekroczeniu temperatury płynu
po wymianie mozesz miec pewnie zapowietrzony uklad odpowietrzysz bedzie ok przewaznie zawsze sie zapowietrza a ile litrow plynu weszlo??
-
[b5] ADR spadł pasek rozrządu-HLEP-Olsztyn
pewnie bedzie to pasek alternatora i wspomagania wysstarczy go zalozyc i bedzie ok
-
[ALL B5] niechcący wlałem benzynę do diesla
kumel tez sie pomylil ale skapnal sie dopiero jak mu auto stanelo zalal sama benzyne silnik wymienil i jak nowy akurat TDI to nie bylo
-
[ALL B5] jak zamontowac glosniki na tylnej polce
ja sobie dorobilem polke sam i wyzej ja umiescilem aby mi sie jajka 6x9 JBL-a zmiescily trzeba oparcie tylnich siedzen wynontowac a pierw musisz wyjac zaglowki
-
[ALL B5] czy w a4 b5 pasuje tylnia kanapa dzielona skoro miałem całą i nie obalaną?
a ta blache to boszem wytniesz??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema to kiedy nastepny spot?? ten weekend ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja mam przeje.... pracuje na zmiany a jak mam wolny weekend to na wsg:/ moze w ten weekend sie uda ;] to tez w niedziele na 14??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no w ten week powinno byc lepiej z czasem to w niedziele ale o ktorej wam pasuje?? pisac!!
-
[B5 ADR] moja slicznotka
nie bedziesz mi mowil co jest twoim tematem mosialbys go najpierw opatentowac
-
[B5 ADR] moja slicznotka
no wiem chcialem przyjechac ale mnie nie bedzie bo zaraz wyjezdzam ;/
-
[B5 ADR] moja slicznotka