Treść opublikowana przez henias1987
-
[B5 ADR] Temat rzeka - rozrząd
wlasnie niedawno wymienialem to same czesci mnie wyszly niecale 600zl tez wymienilem napinacze paskow wieloklinowych i pompe wody, rozbierania jest duzo caly przod trzeba wyciagnac ;/
-
[B5 ADR] Silnik się grzeje
i mam pytanie kiedy siewentylator powinien zalanczac przy jakiej temperaturze?? i gdziejest czujnik co go zalancza??
-
[B5 AGB] Czy opłacalna była taka zamiana ?
kolega sie pytal czy oplacalna byla zamiana czyli ewidentnie chodzi mu o swapa a jakby pytal sie o turbo to by sie zapytal czy oplacalne bylo kupno za 800zl czyz nie??!!
-
[B5 ADR] Silnik się grzeje
witam silnik mi sie grzal myslem ze uklad chlodzenia sie zapowietrzyl ale po odpowietrzeniu dalej to samo sprawdzilem termostat bo rura z niego byla caly czas zimna ale on dziala potem kolej na pompe wody obracam kolem wirnik sie kreci topem przytrzymalem wirnik palcem i stoi w miejscu po rozkreceniu okazalo sie ze wirnik jest pekniety i moje pytanie czy to bedzie przyczyna przegrzewania sie wody w silniku?? czy moze byc gdzies jeszczejakas niespodzianka??
-
[B5 ADR] Silnik sie zagrzał
nie wydaje mnie sie ze tylko w polonezach bo np w polo jaki mi sie zgrzalo to wentylator sie zalanczal, i idzie zatrzymac wentylator!! czyli co z ta wiskoza??
-
[B5 ADR] Silnik sie zagrzał
po wymianie rozrzadu mialem krotkie trasy do pracu ok 5km odpowietrzylem dzisiaj uklad dolalem gdzies niecaly litr plynu i zrobilem dzisiaj ta sama trase i wszystko ok tylko wczoraj bylo cieplej i wczoraj bardziej cisnelem powyzej stowki a dzisiaj to spokojnie 90 xD[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 13:33 _________________________________________________a jak zalewalem go plynem po wymianie rozrzadu to nie wiem jaki byl na poczatku i kupilem orlen petrygo niebieski i moje pytanie czy plyn ma znaczenie? czy nie jest on zly?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 13:36 _________________________________________________i dalej ten wentylator mnie martwi do wedlug mnie powinien sie zalaczyc :/ kostki sa dobrze podlaczone ale jeszcze raz je sprawdze moze jakas zasniedziala a jest jakis bezpiecznik wentylatora a moze czujnik temperatury jast walniety?
-
[B5 ADR] Silnik sie zagrzał
moze byc to prawdopodobna przyczyna ale dlaczego wentylator sie nie zalaczyl???
-
[ALL B5] Światło w bagażniku
zobacz 38 bezpiecznik on jest wlasnie od oswietlenia bagaznika a w schowku to sadze ze nie pali bo tam swiatlo sie wlacza po otwarciu schowka i gdy zapalone sa przynajmniej postojowki
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
hmmm a ja mam wlasnie castrola 10w40 magnatec i nie narzekam
-
[B5 AGB] Czy opłacalna była taka zamiana ?
ale jak ktos kupuje eSe to liczy sie z tym ze tyle koni trzeba nakarmic gazu tez bym nie wrzucal lepiej bylo sprzedac i by ktos inny sie tym autem cieszyl
-
[B5 ADR] Silnik sie zagrzał
witam otóż tak jade sobie wewczorajszej goraczce ok 16-17 samochod caly dzien stal i po ok 10 km patrze na temp i przekracza mi juz 100 stopni zatrzymalem sie odczekalem troche temp spadla do 90 ujechalem potem z kilometr moze dwa i znowu mialem 100 stopni a po zgaszeniu silnika nawet wentylatorsie nie zalaczyl. dodam ze pare dni wczesniej wymienialem rozrzad i co za tym izie woda byla spuszczana i na nowo byl zalewany uklad chlodzacy ile tam wchodzi plynu? kostki sa dobrze popodlanczane z tego co widac co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy * nie używaj proszę bezmyślnie prefixu ALL skoro tyczy się to auta z konkretnym modelem silnika - Łukasz
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
Lista państw z ruchem lewostronnym Afryka * Botswana * Kenia * Lesotho * Malawi * Mauritius * Mozambik * Namibia (do 1915 ruch prawostronny) * Sambia * Seszele * Zimbabwe * Somalia * Republika Południowej Afryki * Suazi * Tanzania * Uganda * obowiązywał w Angolii (do 1928) * obowiązywał w Etiopii (do 7 czerwca 1964) * obowiązywał w Erytrei (do 7 czerwca 1964) * obowiązywał w brytyjskiej Somalii (do 1960) * obowiązywał w Gambia (do 30 września 1965) * obowiązywał w Ghana (do 3 sierpnia 1974) * obowiązywał w Gwinea-Bissau (do 31 maja 1928) * obowiązywał w brytyjskim Kamerunie (od 1924 do 1961) * obowiązywał na Wyspach Zielonego Przylądka (do 1 czerwca 1928) * obowiązywał w Niegerii (do 1 kwietnia 1972) * obowiązywał w Sierra Leone (do 28 lutego 1971) * obowiązywał w Sudanie (do sierpnia 1973) * obowiązywał w Togo [br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 18:24 _________________________________________________patrz teraz!!!!![br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 18:24 _________________________________________________sie nie znasz i po co sie klucisz
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
nie bedziesz mi mowil jak ma afryka, ja dobrze wiem byles widziales?? to niegadaj
-
[B5 AFN] Brak sygnału niewyłączonych świateł
a ja jak mialem polo to mi stacyjka nie "odskakiwala" po wygiagnieciu kluczyka i brzeczek tez nie dzialal. i w kazdym samochodzie jak otworzysz drzwi a kluczyk jest w stacyjce to bedzeczek nie zadziala, dopiero sie odezwie po wyciagnieciu kluczyka, czyli tutaj szukaj usterki
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
i prawie cala afryka ma lewostronny ;]
-
[B5 1Z] Problem z wyświetlaczem
sadze ze tylko kupic nowy bo samego wyswietlacza na wymiene nie da sie nigdzie kupic http://allegro.pl/item402430357_panel_sterowania_klimatronic_audi_a4_95_99.html
-
[B5 ADR] Lampy tylne po II lifcie
po drugim czyli od modelu z rocznika 99-2001?? ja osobiscie mam zalozone po 1lifcie z modelu 98' i pasuja elegancko bez przerobek
-
[ALL B6] Urwana śruba
zobacz od passata i od skody superb to samo zawiezenie i te same sruby
-
Alternatywa dla katalizatora
o strumienicach bylo duzo juz na forum i lepiej wstawic rure
-
[B5 1Z] Grzejace sie felgi
najprawdopodobniej hamulce, jak kolega pisal szkoda ich i na dodatek wiecej pali czyli jak najszybciej napraw:)
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
nie oplaca sie przerabiac chyba ze bardzo tanio lub dosyc mlody rocznik
-
Audi A4 B5 1.8 T AEB vs. IBIZA 1.9 TDI (110 ps) 2001 r.
nieodwracalniestraciles konie po zalozeniu gazu, ktore powoli zdychaja
-
[B5 AAH] zmiana kierownicy z prawej na lewą stronę
samemu to jeszcze sie moze oplacac:D no ale to nie kazdy ma takie umiejetnosci ;]
-
[ALL B5] filtr klimy gdzie jest
freon thx to mozna zamknac temat
-
[ALL B5] filtr klimy gdzie jest
witam jak zalanczam klime chyba nawet jak sam wentylator to to owietrze ma dziwny zapach sadzeze trzeba wymienic jakis filter tylko gdzie on sie znajduje??