Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

henias1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez henias1987

  1. ale bez przesady ztymi choromami z umiarem
  2. dokladnie czarne stalowki bez kolpakow
  3. do kolegi yelo wychodzily 80 b3 i b4 z rozstawem 5*112 ale w mocniejszych sersjach silnikowych[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 00:28_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4014596
  4. do 15 to stalowki kup takich malych alu bym nie kupowal
  5. ja dym wziol danlopy do good yeary to juz w polsce robia:D
  6. mialem to w swojej slicznotce zrobilem tak wyciagnelem grill trzeba sie troche omeczyc, darade i potem to juz bez problemu pojdzie, w nowszej wersji to sadze ze zasada pozostala ta sama
  7. henias1987 odpowiedział(a) na sancez1 temat w Audi A4 B6
    dobry klucznik bez problemu dorobi, brat zgubil kluczyk od motoru a ze mial jeden to mu dorobil bez problemu
  8. koniecznie cos z tym trzeba zrobic obnizenie nie powinno zaszkodzic i tez sie utwardzi lepiej bedzie sie prowadzic
  9. mnie tez sciaga bo mam krzywe fele zalozylem od ojca od passata i bylo elegancko wina moze byc tez krzywe zawieszenie
  10. mozesz mic krzywe felgi ja mam krzywe alu i mi sciaa jak zalozylem zimowki to bylo ok moze byc tez wina zawieszenia, moglo sie pokrzywic[br]Dopisany: 09 Październik 2008, 23:40_________________________________________________a i geometrii w q4 nie mozna ustawic bo nie ma takiej mozliwosci tylko zbierznosc
  11. mialem to samo poma wody do wymiany mi konkretnie padl wirnik ale i tak trzeba nowa pompe pozdro
  12. to ustalamy nastepny termin ale taki zeby wiekszej liczbie osob pasowalo i ni musi byc jutro a w tyg tez wam pasuje?? czy tylko weekendy??
  13. witam w passacie b5 u ojca zakladalem hak z allegro od tego goscia tanio ma i nie bylo przeba nic dociac zderzaka wszystko pasowalo bez roblemu http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4779550
  14. henias1987 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a jak jeszcze mialem polo to kupilem do szlifierki nakladke z takimi wloskami i paste lekkoscierna i efekt super aha slifierka miala regulowane obroty i wyszlo elegancko
  15. witam to ustalcie date i jakby mozna bylo to bym sie dolaczyl pozdro
  16. to z tego linku wnioskuje zenarawdopodobniej jakies styki sie poluznily albo cos zasniedizalo przeczyscic albo w ostatecznosci zlutowac i powinno pomoc??
  17. witam a wiec tak wrocilem z pracy pozniej poszedlem wlac z kanistra 5 litrow benzy wieczorkiem cche wyjechac a tu po odpaleniu gasnie i kontrolka immobilaisera sie pali ale gdy po przekreceniu poczekam az zgasnie i dopiero wtedy odale to wszystko ok ale zawsze odpalal odrazu co sie dzieje???
  18. lepiej nie jezdzij za duzo, napraw czym predzej ;]
  19. roznica jest w ilosci zebow paska i napinacza hydraulicznego bo w poczatku produkcji adr-ow byly troche inne a pozniej przy wymianie zakladano jednakowe
  20. mialem tosamo ale nie mam gazu i mi sie gotowal i pekl wirnik od pompy wody atrzeba bylo wymienic cala pompe a czy dolny waz od chlodnicy jest cieply??
  21. witam na wstepie nie wiem czy dobra kategorie wybralem jakby co to przeniesc do odowiedniej jest taka sytuacja bylem na nocce w pracy i wlamali mi sie do auta kolega z pracy tez ma A4 mu tez sie wlamali u mnie rozwalili zamek i cb ukradli a radia nie mogli wyciagnac bo kieszen montarzowa dobrze zamontowalem a u kolegi stacyjke rozwalili na dodatek i moje pytanie czy da sie naprawic zamki slyszalem ze tak bo nie chce miec innego kluczyka i co z ta stacyjka tez idzie naprawic czy dorabiaja takie same ??
  22. no tak mozna tak zmienic ale troche jeszcze trzeba sie gimnastykowac a zeby caly przod zdjac to tylko jeszcze 5 min potrzeba a wymiana o wiele szybciej potrwa bo nie ma wtedy problemu z odkrecaniem srob a jak ktos wymienia jeszcze pompe wody to trzeba odkrecic caly przod

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.