Treść opublikowana przez henias1987
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
ale bez przesady ztymi choromami z umiarem
-
[ALL B5] Jakie felgi
dokladnie czarne stalowki bez kolpakow
-
[ALL] Czy ktoś zna tą felgę?
do kolegi yelo wychodzily 80 b3 i b4 z rozstawem 5*112 ale w mocniejszych sersjach silnikowych[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 00:28_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4014596
-
[ALL B5] Jakie felgi
do 15 to stalowki kup takich malych alu bym nie kupowal
-
[ALL B5] Opony zimowe Dunlop czy Goodyear ?
ja dym wziol danlopy do good yeary to juz w polsce robia:D
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
brigstone roberttez takie ma
-
[B6 AVF] Zacięta klapa komory silnika
mialem to w swojej slicznotce zrobilem tak wyciagnelem grill trzeba sie troche omeczyc, darade i potem to juz bez problemu pojdzie, w nowszej wersji to sadze ze zasada pozostala ta sama
-
[B6 AVF] Demontaz haka
dobry klucznik bez problemu dorobi, brat zgubil kluczyk od motoru a ze mial jeden to mu dorobil bez problemu
-
[B5 ADP] Sprezyny obnizajace 35mm przod 30mm tyl firmy LOWTEC, probowal ktos ??
koniecznie cos z tym trzeba zrobic obnizenie nie powinno zaszkodzic i tez sie utwardzi lepiej bedzie sie prowadzic
-
[B5 ADR] Znosi mnie lekko na prawo
mnie tez sciaga bo mam krzywe fele zalozylem od ojca od passata i bylo elegancko wina moze byc tez krzywe zawieszenie
-
[B5 ADR] Zbieżność a geometria
mozesz mic krzywe felgi ja mam krzywe alu i mi sciaa jak zalozylem zimowki to bylo ok moze byc tez wina zawieszenia, moglo sie pokrzywic[br]Dopisany: 09 Październik 2008, 23:40_________________________________________________a i geometrii w q4 nie mozna ustawic bo nie ma takiej mozliwosci tylko zbierznosc
-
[B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
obstawialbym jednak tarcze
-
[B5 ADR] Wysoka temp. plus ubytek plynu
mialem to samo poma wody do wymiany mi konkretnie padl wirnik ale i tak trzeba nowa pompe pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ustalamy nastepny termin ale taki zeby wiekszej liczbie osob pasowalo i ni musi byc jutro a w tyg tez wam pasuje?? czy tylko weekendy??
-
[B5 ADP] Hak holowniczy
witam w passacie b5 u ojca zakladalem hak z allegro od tego goscia tanio ma i nie bylo przeba nic dociac zderzaka wszystko pasowalo bez roblemu http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4779550
-
Własnoręczna polerka
a jak jeszcze mialem polo to kupilem do szlifierki nakladke z takimi wloskami i paste lekkoscierna i efekt super aha slifierka miala regulowane obroty i wyszlo elegancko
-
[ALL B5] podlokietnik na tylnej kanapie mozliwosc regulacji?
tak ma byc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam to ustalcie date i jakby mozna bylo to bym sie dolaczyl pozdro
-
[B5 ADR] Immobilizer szwankuje
to z tego linku wnioskuje zenarawdopodobniej jakies styki sie poluznily albo cos zasniedizalo przeczyscic albo w ostatecznosci zlutowac i powinno pomoc??
-
[B5 ADR] Immobilizer szwankuje
witam a wiec tak wrocilem z pracy pozniej poszedlem wlac z kanistra 5 litrow benzy wieczorkiem cche wyjechac a tu po odpaleniu gasnie i kontrolka immobilaisera sie pali ale gdy po przekreceniu poczekam az zgasnie i dopiero wtedy odale to wszystko ok ale zawsze odpalal odrazu co sie dzieje???
-
[B7 BKN] Spadek mocy podczas przyspieszania, mrugająca spiralna kontrolka
lepiej nie jezdzij za duzo, napraw czym predzej ;]
-
[B5 ADR] Rozrząd do ADRa a numer nadwozia
roznica jest w ilosci zebow paska i napinacza hydraulicznego bo w poczatku produkcji adr-ow byly troche inne a pozniej przy wymianie zakladano jednakowe
-
[B5 AAH] Zagotował się płyn w zbiorniczku wyrównaczym
mialem tosamo ale nie mam gazu i mi sie gotowal i pekl wirnik od pompy wody atrzeba bylo wymienic cala pompe a czy dolny waz od chlodnicy jest cieply??
-
[ALL B5] włamanie do A4
witam na wstepie nie wiem czy dobra kategorie wybralem jakby co to przeniesc do odowiedniej jest taka sytuacja bylem na nocce w pracy i wlamali mi sie do auta kolega z pracy tez ma A4 mu tez sie wlamali u mnie rozwalili zamek i cb ukradli a radia nie mogli wyciagnac bo kieszen montarzowa dobrze zamontowalem a u kolegi stacyjke rozwalili na dodatek i moje pytanie czy da sie naprawic zamki slyszalem ze tak bo nie chce miec innego kluczyka i co z ta stacyjka tez idzie naprawic czy dorabiaja takie same ??
-
[B5 ADR] Temat rzeka - rozrząd
no tak mozna tak zmienic ale troche jeszcze trzeba sie gimnastykowac a zeby caly przod zdjac to tylko jeszcze 5 min potrzeba a wymiana o wiele szybciej potrwa bo nie ma wtedy problemu z odkrecaniem srob a jak ktos wymienia jeszcze pompe wody to trzeba odkrecic caly przod