Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasz83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam.Panowie jak to jest z montazem haka w A4 sedan jest jakies fabryczne miejsce na zamontowanie haka i czy trzeba bedzie podcinac zderzak?Z gory dzieki prosze używać prefiksu przy zakladaniu tematu.poprawione
  2. Koledzy sposob dobry trzeba troche poglowkowac ale jest ok pozdrawiam
  3. Paowie wszystko ladnie pieknie ale mam problem z wlozeniem przegubu do piasty.Stary wyszedl lekko bo rozlecial sie :kox:a nowego nie moge wlozyc.Na polos weszlo elegancko.Pomoze ktos z gory dzieki
  4. koledzy a jak bym wycia kata i wstawil rure to nie bedzie pozniej problemow na przekladzie
  5. Kolego nie wiem ile mi pali benzyny kupilem go z gazem na paliwie tylko odpalam i czekam az zlapie temperaturke i dopiero gaz gazu po miescie pali mi ok 13 gazu w trasie ok 10 .Pozdrawiam
  6. Ja mam zwykla instalacje nie sekwencje i prawie caly czas jezdze na klimie
  7. Ile powinien mi spalic gazu 1.6 101PS ,bo mi pali ok 13-14 litrow gazu
  8. lukasz83 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie od niedawna jestem posiadaczem audi i mam taka sprawę.Gdy dodaje gazu słychać taki dźwięk jak by z kata taki metaliczny.Czy tak musi być czy z moim autem jest coś nie tak.Pozdrawiam
  9. Dzieki koledzy jutro zajze i bede kombinowal moze cos da sie zrobic pozdrawiam serdecznie
  10. Kolego mam fabryczne radio na kasety ;( ale wsadzalem inne i jest to samo a ten wzmacniacz to gdzie sie znajduje? Pozdrawiam
  11. Dzieki kolego a co do anteny moze mi ktos pomoc?
  12. Witam Mam takie pytanie nie świeci mi kontrolka od świateł mijania jak wyjąłem zegary okazało sie ze na miejscu żarówki jest tylko zaślepka i jak ja wyjąłem to okazało sie ze nie ma tam żadnych styków do żarówki czy tak powinno być? I jeszcze jedno pytanko gdzie jest antena od radia umieszczona bo strasznie słabo radio mi ściąga. Pozdrawiam
  13. Witam wszystkich serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.