Treść opublikowana przez lukasz83
-
[B5 ADP] Hak holowniczy
Witam.Panowie jak to jest z montazem haka w A4 sedan jest jakies fabryczne miejsce na zamontowanie haka i czy trzeba bedzie podcinac zderzak?Z gory dzieki prosze używać prefiksu przy zakladaniu tematu.poprawione
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
Koledzy sposob dobry trzeba troche poglowkowac ale jest ok pozdrawiam
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
Paowie wszystko ladnie pieknie ale mam problem z wlozeniem przegubu do piasty.Stary wyszedl lekko bo rozlecial sie :kox:a nowego nie moge wlozyc.Na polos weszlo elegancko.Pomoze ktos z gory dzieki
-
[B5 ADP] Dziwny dźwięk
koledzy a jak bym wycia kata i wstawil rure to nie bedzie pozniej problemow na przekladzie
-
[B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?
Kolego nie wiem ile mi pali benzyny kupilem go z gazem na paliwie tylko odpalam i czekam az zlapie temperaturke i dopiero gaz gazu po miescie pali mi ok 13 gazu w trasie ok 10 .Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?
Ja mam zwykla instalacje nie sekwencje i prawie caly czas jezdze na klimie
-
[B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?
Ile powinien mi spalic gazu 1.6 101PS ,bo mi pali ok 13-14 litrow gazu
-
[B5 ADP] Dziwny dźwięk
Panowie od niedawna jestem posiadaczem audi i mam taka sprawę.Gdy dodaje gazu słychać taki dźwięk jak by z kata taki metaliczny.Czy tak musi być czy z moim autem jest coś nie tak.Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Kontrolka świateł mijania
Dzieki koledzy jutro zajze i bede kombinowal moze cos da sie zrobic pozdrawiam serdecznie
-
[B5 ADP] Kontrolka świateł mijania
Kolego mam fabryczne radio na kasety ;( ale wsadzalem inne i jest to samo a ten wzmacniacz to gdzie sie znajduje? Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Kontrolka świateł mijania
Dzieki kolego a co do anteny moze mi ktos pomoc?
-
[B5 ADP] Kontrolka świateł mijania
Witam Mam takie pytanie nie świeci mi kontrolka od świateł mijania jak wyjąłem zegary okazało sie ze na miejscu żarówki jest tylko zaślepka i jak ja wyjąłem to okazało sie ze nie ma tam żadnych styków do żarówki czy tak powinno być? I jeszcze jedno pytanko gdzie jest antena od radia umieszczona bo strasznie słabo radio mi ściąga. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie