-
[ALL B5] Brak mignięcia kierunków przy centralnym
a gdzie znajdują sie te bezpieczniki i wogole ta centralka
-
[ALL B5] Brak mignięcia kierunków przy centralnym
Witam wszystkich. Mam taki problem z alarmem. gdy zamykam lub otwieram dzwi z pilota to nie mrygaja kierunki (efekt dzwiękowy jest ok). Przy załączeniu alarmy wyję tylko alarm a kierunki nie migają. Wcześniej było wszystko ok a od tygodnia zauważyłem że brakuje tego. Może sie cos odłączyło ? bardzo prosze o pomoc
-
[B5 AJL] Klima czasami sie nie załącza
gdy uruchomię silnik to po ustawieniu np na nawiew na szyby klima sama załączy sie po przejechaniu ok 1 km no może troche mniej. Od razu jak chce włączyć klime to sie nie da, załącza sie tylko nawiew a po jakims czasie dopiero klima
-
[B5 AJL] Klima czasami sie nie załącza
możliwe jest że mam za mało gazu w klimie i dlatego tak raz chodzi a raz nie
-
[B5 AJL] Klima czasami sie nie załącza
witam. Tak jak w temacie otóż klima czasem sie załącza a czasem nie. Po odpaleniu auta klimy sie nie da włączyć, po przejechaniu ok 1 km wszystko gra. O co chodzi ?
-
[B5 AVV] Wentylator klimy
Nareszcie udało sie rozwiązać problem z kręcącym sie wiatrakiem. Przyczyną był uszkodzony panel od klimy. Koszt używany 150 zł lub naprawa 70 zł Pozdrawiam
-
[ALL B5] [ALL B5] [B5 AEB] Problem ze sprężarką i wentylatorem 22.1 [PROBLEM ROZWIĄZANY]
na samym początku sprawdź cały panel od klimy. Znajdź kogoś kto ma a4 i podmień na chwile panele i zobaczysz czy będzie wtedy wszystko ok. Najczęstsza przyczyna awarii z klimą w a4 jest własnie ten cały panel. Żeby go wyjąć trzeba wyjąć radio i odkręcić 2 śrubki od obudowy całego przedniego panelu a następnie przy klimatroniku po bokach też masz dwie śrubki. Odkręć i masz wyjęte, Pozdrawiam
-
[B5 AVV] Wentylator klimy
byłem już u 3 mechaników i nikt nie wiem co sie dzieje z tym wentylatorem ze cały czas sie kręci Posprawdzane wszystko co elektryczne i nic. Jutro mam odebrac a4 od myśle ze juz ostatniego mechanika i zobaczymy czy udało mu sie wybadać co jest nie tak
-
[ALL B5] Wymiana na ledy - problem
zdjąłem tą lampkę i szczerze to nie wiem jak to wszystko pozmieniać. Tam nie ma kabelków tylko blaszki. Jedna taka długa a druga chyba tam w środku. Nie chce niczego uszkodzić wiec prosze o pomoc[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 17:27_________________________________________________czy może ktoś mi z tym pomóc
-
[ALL B5] Wymiana na ledy - problem
no tak właśnie myślałem wieczorem sprawdzę i dam znać czy pomogło
-
[ALL B5] Wymiana na ledy - problem
normalna żarówka świeci ok. żeby wyjąć całą lampke to wystarczy ją podwadzić tylko ?
-
[ALL B5] Wymiana na ledy - problem
nie wiem o co mu chodziło i ja też nie wiem o co juz w tym wszystkim chodzi hehe
-
[ALL B5] Wymiana na ledy - problem
nie mam ich ponieważ je oddałem. pan ze sklepu powiedział że jest na nich inne zasilanie i trzeba by przerabiać albo diody albo lampke [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 08:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item962862519_postojowki_diody_led_ba9s_t4w_walcowe_biale_nieb.html to są takie ledy. Czy dobre Bardzo prosze o pomoc bo problem dalej nie rozwiązany
-
[ALL B5] Wymiana na ledy - problem
próbowałem nic to nie daję może potrzebne są jakieś specjalne diody bo te nie świecą
-
[ALL B5] Wymiana na ledy - problem
Witam. Dzisiaj postanowiłem rozjaśnić wnętrze auta i kupilem ledy. W przedniej lampce w podsufitce założyłem rurke i wszystko jest ok ale już te dwie żarówki coś chyba są nie tak gdyż jeżeli wsadzam ledy to po prostu nie świecą. Na tył wsadziłem białe żarówki ale one też nie daję aż tak mocnego światła o jakie mi chodziło. Bardzo proszę o pomoć w doborzę tych żarówek może złe kupiłem
Matush2904
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta