-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
dwa razy pompowałem, pisałem wcześniej hehe bez lipy jest czyściutki
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
a co ja się miałem pytać jak jednego dnia hamulce działały drugiego patrzę a tam cały płyn wyparował przez przetarty wężyk elastyczny. widzę że nikt zbytnio w tej sytuacji mi nie doradzi więc trzeba oddać auto w łapy machanika. prawka nie mam chwilowo wiec mi się nie spieszy z tym.[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 14:00_________________________________________________ogarnąłem temat, metoda grawitacji okazała się być prawidłowym rozwiązaniem
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
a jak odpowietrzać przez program komputerowy? np. polski vag 4.9? wymienialem wszystkie wezyki elastyczne i poszedl caly plyn, odpowietrzalem 2 razy hamulce zaczynajac od tylniego prawego, na przednim lewym konczac i dalej pedal wpada w podloge. plyn z odpowietrznikow leci juz czysty i nie widac w nim powietrza. probowac odpowietrzanie od poczatku ukladu? w ksiazce napraw do a4 b5 bylo napisane zeby na wlaczonym silniku zaczynac od konca ukladu, ale w razie wycieku calego plynu konieczny jest vag. w opcji ABS nie wyskakuje mi zaden blad.
-
[ALL B5] Problem ze wzmacniaczem ori
jaka cena takiej końcówki?
-
[B5 AFN] Identyfikacja kabla
tak sie sklada ze mam taki kabelek od tej puszki do kostki przy chłodnicy, został mi z poprzedniego pasa przedniego jak coś to pisz
-
[B5 AHU] Przewody klimy
Normalnie odkręcasz, tylko bywa ze po odkręceniu gwinty nie nadają się do użytku.. te na przewodach
-
[B5 AHL] Przekaźnik do klimy
jak otworzysz maskę powinieneś go zobaczyć na dole pomiędzy chłodnica a zderzakiem zdejmiesz zderzak będziesz miał do niego dostęp
-
[ALL B5] [ALL B5] [B5 AEB] Problem ze sprężarką i wentylatorem 22.1 [PROBLEM ROZWIĄZANY]
Problem naprawiony. Powodem całego zamieszania była uszkodzona wtyczka przy czujniku, wymieniłem cały przewód i klima śmiga jak należy Pozdrawiam wszystkich
-
[ALL B5] [ALL B5] [B5 AEB] Problem ze sprężarką i wentylatorem 22.1 [PROBLEM ROZWIĄZANY]
czujnik podłączony jak należy jak go sprawdzić?
-
[ALL B5] [ALL B5] [B5 AEB] Problem ze sprężarką i wentylatorem 22.1 [PROBLEM ROZWIĄZANY]
Witam, problem ze sprężarką Sprężarka nie załącza się mimo, że śnieżynka się zapala Wentylator klimatyzacji chodzi cały czas na drugim biegu już po przekręceniu klucza w stacyjce na drugą pozycję, po zapaleniu silnika to samo Wybija błąd :!: 22.1 (F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa Przewód ten jest podłączony bez widocznych przetarć itp. klima była sprawdzana pod względem szczelności - wszystko ok, następnie nabita Dodam jedynie ze auto po wypadku stało rozbite 9 miesięcy a z chłodnicy klimy wyciekł płyn jednak teraz jest już wszystko złożone do kupy. I tu moja prośba o jakąś poradę w czym może tkwić problem? moje auto to 1.8T z 98r.
-
[B5 ADP] Rezerwa starcza tylko na 20-25 km
przejechałem na rezerwie 60 km, wskazówka była już poniżej poziomu, zalałem do pełna i weszło 60,4 litra a więc jeszcze 1,5 litra miałem w baku do wyjeżdżenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Kamil, lat 21 mieszkam w Radzyminie pod W-wą Latam A4 B5 '98 z motorem 1,8 T pozdrawiam