Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruby1983r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam mam problem z zakodowaniem świateł moje aktualne kodowanie A5 0404090200000401022023A0A40000FC00F0C010E222 09 80453142651900CD05450010588E80B9110B3108000000000000000020001A2000410022025601 w kamerze zaznaczony byte21 bit 5 w 09 byte 5 bit 0 ale w moim vcd<klon> nie ma bitu 5 i 6 jest bit5-7 ale nie moge tam nic zaznaczyć a w okienku jest 00 oraz w mmi nie ma opcji włączenia tych świateł jest tylko czułość. ktoś podpowie gdzie leży problem
  2. Witam czy mogę przeprowadzić taka aktualizacje jak mam A4 b9 allroad 2019 rok ale auto z Kanady ?
  3. A można dołozyc ?Ew gdzie takie coś robią?
  4. Witam czy fizycznie lampa lewa w klapę nie ma swiatła przeciwmgielnego?lampa UK
  5. witam ale wy tam w poniedziałki po 7 macie korki na jarotach to masakra godzine z kanta do tesco jechałem porazka komunikacyjna.adrian mi tez szyba przednie poszła w dolnym lewym rogu i tez chciałem oc wykupic z ubezpieczeniem szyb ale szyby tylko do 15 lat ubezpieczaja tylko mnie jedno zastanawia 380 na polnej a mi dzis mówili ze 320zl.pozdrawiam
  6. albo w inter chipie 8zł chyba kiedyś płaciłem za te blaszki
  7. witam andrzej ja nigdy żadnej <krzywej zbieżności >nie ustawiałem tylko zbierzność na drązkach i tyle.ustawiał ni jakis znajomy pawła sławek na piłsudskiego kolo lotosu 70zł przyjemność
  8. siemka to moja czapka ale ja tez jakos mam?zalek daj nr do siebie po robocie zajade do ciebie chyba ze jestes w okolicach starowki
  9. witam panowie juz 14.01 sobie zaklepałem wolne wiec was odwiedze.
  10. witam ktoś pisał ze potrzebóje oponek jakby ktoś chciał to mam 4 szt 205/55/r16 do oddania ja jezdziłem na nich 2 sezony zimowe a w zwiazku ze kupiłem sobie na ten sezon nalewki te oddam jakby ktos potrzebował na sezon jeszcze powinny wystarczyc.
  11. :hi:arek jak chcesz to mam navi ale w telefonie nokia e72 tylko ze obsługuje ere i jak co to musze miec tel zastepczy jak co to dzwon 608372006
  12. :hi:ja na spot nieprzyjade mam znowy mały maraton w pracy 9 dni z rzedu po 14h no i greckie wesele w sobote
  13. :hi:a jaka cena za przód do b5 288/25 i klocki jakis tani ale sprawdzony zestawik
  14. w koncu na piwo poszedłem bo od kaletki mniałem aż dwa dni wolnego :wallbash:przej..ne
  15. arko72 dobre ceny też maja w parts klabie na ul.polnej np.za olej castrol edgr 5w40 płaciłem 98zł filtr oleju tylko ze kneht 19zł powietrza 30zł kabina z weglem 42zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.