-
Asystent świateł drogowych w A4 B9 - brak funkcji w MMI
witam mam problem z zakodowaniem świateł moje aktualne kodowanie A5 0404090200000401022023A0A40000FC00F0C010E222 09 80453142651900CD05450010588E80B9110B3108000000000000000020001A2000410022025601 w kamerze zaznaczony byte21 bit 5 w 09 byte 5 bit 0 ale w moim vcd<klon> nie ma bitu 5 i 6 jest bit5-7 ale nie moge tam nic zaznaczyć a w okienku jest 00 oraz w mmi nie ma opcji włączenia tych świateł jest tylko czułość. ktoś podpowie gdzie leży problem
-
gruby1983r obserwuje zawartość Lampy UK w klapę bagaznika i Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Witam czy mogę przeprowadzić taka aktualizacje jak mam A4 b9 allroad 2019 rok ale auto z Kanady ?
-
Lampy UK w klapę bagaznika
A można dołozyc ?Ew gdzie takie coś robią?
-
Lampy UK w klapę bagaznika
Witam czy fizycznie lampa lewa w klapę nie ma swiatła przeciwmgielnego?lampa UK
-
Spoty Olsztyńskie
witam ale wy tam w poniedziałki po 7 macie korki na jarotach to masakra godzine z kanta do tesco jechałem porazka komunikacyjna.adrian mi tez szyba przednie poszła w dolnym lewym rogu i tez chciałem oc wykupic z ubezpieczeniem szyb ale szyby tylko do 15 lat ubezpieczaja tylko mnie jedno zastanawia 380 na polnej a mi dzis mówili ze 320zl.pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
albo w inter chipie 8zł chyba kiedyś płaciłem za te blaszki
-
Spoty Olsztyńskie
witam andrzej ja nigdy żadnej <krzywej zbieżności >nie ustawiałem tylko zbierzność na drązkach i tyle.ustawiał ni jakis znajomy pawła sławek na piłsudskiego kolo lotosu 70zł przyjemność
-
Spoty Olsztyńskie
siemka to moja czapka ale ja tez jakos mam?zalek daj nr do siebie po robocie zajade do ciebie chyba ze jestes w okolicach starowki
-
Spoty Olsztyńskie
witam panowie juz 14.01 sobie zaklepałem wolne wiec was odwiedze.
-
Spoty Olsztyńskie
witam ktoś pisał ze potrzebóje oponek jakby ktoś chciał to mam 4 szt 205/55/r16 do oddania ja jezdziłem na nich 2 sezony zimowe a w zwiazku ze kupiłem sobie na ten sezon nalewki te oddam jakby ktos potrzebował na sezon jeszcze powinny wystarczyc.
-
Spoty Olsztyńskie
:hi:arek jak chcesz to mam navi ale w telefonie nokia e72 tylko ze obsługuje ere i jak co to musze miec tel zastepczy jak co to dzwon 608372006
-
Spoty Olsztyńskie
:hi:ja na spot nieprzyjade mam znowy mały maraton w pracy 9 dni z rzedu po 14h no i greckie wesele w sobote
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
:hi:a jaka cena za przód do b5 288/25 i klocki jakis tani ale sprawdzony zestawik
-
Spoty Olsztyńskie
w koncu na piwo poszedłem bo od kaletki mniałem aż dwa dni wolnego :wallbash:przej..ne
-
Spoty Olsztyńskie
arko72 dobre ceny też maja w parts klabie na ul.polnej np.za olej castrol edgr 5w40 płaciłem 98zł filtr oleju tylko ze kneht 19zł powietrza 30zł kabina z weglem 42zł
gruby1983r
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta