GTD3

O GTD3

Osiągnięcia GTD3

Reputacja

1. Witam Mam ten sam problem możesz zobaczyć co u mnie klubowicze napisali ,co do wyłącznika preso niemam pojęcia , jak rozwiążesz ten problem daj znać- dzięki Pozdrawiam
  2. GTD3

[B5 AVV] Wentylator klimy

Dzięki za porady sprawdzę rano i powinno być wszystko jasne.[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:57_________________________________________________ Witam Sorka ale nie mogłem wcześniej, co do porad ani 1 ani 2 nic nie pomogła problem dalej jest,kolega Piotr napisał że ma to samoi myśli że tak musi być ale elektrycy twierdzą że gdzieś jest zwarcie prawdopodobnie.
  3. GTD3

[B5 AVV] Wentylator klimy

Tzn. mam rozłaczyć minus na zasilaniu wentylatora
  4. GTD3

[B5 AVV] Wentylator klimy

Witam Mam problem z wentylatorem klimy,odrazu po przekręceniu kluczyka włancza się wentylator-klima wyłączona. Zostaly sprawdzone - bezpieczniki,przekażniki, przewody nawet po odłączeniu całego kompa wentylator dalej działa jak wiadomo w tej sytuacji ciężko jest aby w środku autka szybko się nagrzało. Jak ktoś miał taki problem albo wie co jest grane dajcie znać-DZIĘKI.
  5. Witam U mnie znowu wygląda to tak że po odpaleniu wskażnik skacze od od minimum do maxsimum po pewnym czasie stanie a dopiero po dłuzszej jeżdzie około 30-40 minut ustawi się w prawidłowym położeniu wskazując odpowiedni stan paliwa- kontroluję to po stanie kilometrów ale jednak jest to uciążliwe.
  6. [Zabrze] Witam wszystkich klubowiczów zakochanych w logu czterech kółek.