Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana na ledy - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dzisiaj postanowiłem rozjaśnić wnętrze auta i kupilem ledy. W przedniej lampce w podsufitce założyłem rurke i wszystko jest ok ale już te dwie żarówki coś chyba są nie tak gdyż jeżeli wsadzam ledy to po prostu nie świecą. Na tył wsadziłem białe żarówki ale one też nie daję aż tak mocnego światła o jakie mi chodziło. Bardzo proszę o pomoć w doborzę tych żarówek może złe kupiłem

Opublikowano

Dioda ma to do tego że ona ma plus i minus i trzeba ją tak włożyć.Spróbuj odwrócić diodę odwrotnie powinno pomóc :cool1: A co do tylnych lampek to nie są one delikatnie przyciemnione :mysli: Bo u mnie tak jest ze to nie jest całkowita biel i w tym może tkwi problem że światło jest ciemniejsze :mysli:

Opublikowano
  • Autor

próbowałem nic to nie daję może potrzebne są jakieś specjalne diody bo te nie świecą

Opublikowano

wstaw fotke tych diód

Opublikowano
  • Autor

nie mam ich ponieważ je oddałem. pan ze sklepu powiedział że jest na nich inne zasilanie i trzeba by przerabiać albo diody albo lampke :( [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 08:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item962862519_postojowki_diody_led_ba9s_t4w_walcowe_biale_nieb.html

to są takie ledy. Czy dobre Bardzo prosze o pomoc bo problem dalej nie rozwiązany

Opublikowano

nie mam ich ponieważ je oddałem. pan ze sklepu powiedział że jest na nich inne zasilanie i trzeba by przerabiać albo diody albo lampke :( [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 08:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item962862519_postojowki_diody_led_ba9s_t4w_walcowe_biale_nieb.html

to są takie ledy. Czy dobre Bardzo prosze o pomoc bo problem dalej nie rozwiązany

jak przerabiać o co chodzi??

wyciąg całą lampke i zamień przewody i będzie ok :good:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem o co mu chodziło i ja też nie wiem o co juz w tym wszystkim chodzi hehe

Opublikowano

u mnie wszystko świeci nic nie trzeba przerabiać a ledy jak w linku

zwykłe żarówki świecą a diody nie??

Opublikowano

bo widocznie ty masz inaczej przy wtyczce wyciąg cała lamke i zamień dwa kabelki miejscami i bedzie :good:

Opublikowano
  • Autor

normalna żarówka świeci ok. żeby wyjąć całą lampke to wystarczy ją podwadzić tylko ?

Opublikowano
  • Autor

no tak właśnie myślałem :naughty: wieczorem sprawdzę i dam znać czy pomogło

Opublikowano
  • Autor

zdjąłem tą lampkę i szczerze to nie wiem jak to wszystko pozmieniać. Tam nie ma kabelków tylko blaszki. Jedna taka długa a druga chyba tam w środku. Nie chce niczego uszkodzić wiec prosze o pomoc[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 17:27_________________________________________________czy może ktoś mi z tym pomóc

Opublikowano

podaj jakiś tel na PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.