-
Zmiana licznika w VW T5
Mam w VW T5 caravell 2006 r licznik z fis jak na drugim zdjeciu ,chce wymienić na taki jak na zdjęciu pierwszym jest on z multivana czy vag commanderem wyciągnę pin z tego pierwszego czy raczej nie da rady? Skąd wziąć sygnał ładowania do wskaźnika i w który pin go wpiąć?
-
PRZEMEK 2800 obserwuje zawartość Schemat elektryczny haka do VW T5 Caravell
-
Schemat elektryczny haka do VW T5 Caravell
Witam.potrzebuje schematy elektryczne podpiecia haka z modulem do vw t5 caravell long 2007r auto nie ma wogole instalacji pod haka.potrzebny schemat od bezpiecznikow do siedzenia kierowcy i od siedzenia do modulu do tylu.Czy ma ktos dostep do etki lub autodaty i by podrzucil scany?
-
Opel zafira 1.9cdti
Witam.Mam problem z opel Zafira b 1.9cdti 120km. Autem pojechałem do pracy rano,po południu nie chciała odpalic, pchnelismy ja zapaliła przejechałem 15km zaczęła spadać moc i zgasła,i już nie dało się jej odpalić, wymieniłem wtryski(stare po sprawdzeniu na maszynie okazało się że nie podają paliwa)wymieniłem na używane i dalej nie odpala.pompa w zbiorniku paliwo podaje,paliwo do wtryskow dochodzi,komputer nie wyświetla żadnych błędów,patrząc na parametry rozruchu obroty z walka pokazuje 150,ciśnienie na szynie przy kręceniu 28Mpa 30Mpa lecz gdy przestaje kręcić nie utrzymuje tego ciśnienia lecz spada,gdzie szukać przyczyny.zawor na pompie sprawdzony i działa.Czy możliwe że przestawił się na rozrzadzie i dla tego nie odpala?przy próbie odpalenia wydobywa się dym z wydechu.
-
Wymiana sanek silnika
Witam wymieniam sanki pod silnikiem czy posiada ktoś może opis serwisowy jak ustawić ,wycentrowac sanki.W sankach z przodu po lewej i prawej stronie są otwory czy wystarczy wsadzić tam blokady i będzie ok
-
Wymiana licznika a immobiliser .
A wyłączę immo programem czy raczej nie
-
Wymiana licznika a immobiliser .
Jest tak jak kolega Fazi mówi licznik adaptacje przeszedł kluczyki dopisane kontrolka gaśnie a auto nie odpala,pin udało się wyciągnąć vag eppromem.Czy wyłączenie immo tylko zostaje czy jest inna opcja żeby to ruszyło.A jak by wygrał wsad ze starego licznika to ruszy czy uszkodzę licznik nowy?
-
Wymiana licznika a immobiliser .
A czy immo wyłączę commander czy raczej nie
-
Wymiana licznika a immobiliser .
Czyli trzeba zrobić immo off w sterowniku żeby wszystko ruszyło.Wsadu w liczniku s4 zczytuje mi tylko chyba 3 linijki i nic wiecej.
-
Wymiana licznika a immobiliser .
Witam.Panowie jestemm na etapie wymiany licznika vdo pełen fis zegarek analog z cyframi na licznik vdo od s4 też z fis i zegarkiem analogowym z cyframi.kostki pasują oryginalnie.Mam problem z pinem nowego licznika ,vag commander pin zczytuje ze starego licznika ale już z nowego nie.Gdzie może być problem?
-
Lampka podsufitki
Najpierw lampka działał normalnie później raz działał raz nie.Przeczytałem styki w kostkach bo były zasniedziale i w pomoce tez.Oswietlenie nóg i z tyłu działa normalnie.A stało się to samemu.
-
Lampka podsufitki
Witam.panowie mam problem z oświetleniem wnętrza auta.Lampka mi się zapala ale po zamknięciu drzwi a po otwarciu gaśnie. Sprawdziłem krancowki przelutowalem pompkę,kostki na słupkach tez sprawdziłem lampkę tez sprawdzilem. Centralny dziala normalnie.Może mial ktoś taki przypadek?
-
Pomoc w odszyfrowaniu czujnikow Audi a4 b5 2.8 v6 30v
Ten co trzymasz w ręku to czujnik temperatury zasysanego powietrza jak uszkodzony auto może więcej palić sprawdź go vagiem a to drugie to zawor od podciśnienia od zaworu egr lub od skróconego dolotu w kolektorze
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Panowie który zestaw wahaczy wybrać miał ktoś styczność z którymś zestawem Master sport 550zl allegro 2 lata gwarancji Kamoka 560zl cena w hurtowni 2 lata gwarancji Skv germany 600 zł cena w hurtowni rok gwarancji SRL 700 zł cena w sklepie RTS 902 zł cena w hurtowni
-
Dopasowywanie kół
A duży ?i jakiego et szukać żeby było bez dystansu felga r17
-
Dopasowywanie kół
Chłopaki a czy felga R17 7.5j et 43 będzie pasować I czy trzeba dystanse zakladac
PRZEMEK 2800
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta