Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PRZEMEK 2800

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam w VW T5 caravell 2006 r licznik z fis jak na drugim zdjeciu ,chce wymienić na taki jak na zdjęciu pierwszym jest on z multivana czy vag commanderem wyciągnę pin z tego pierwszego czy raczej nie da rady? Skąd wziąć sygnał ładowania do wskaźnika i w który pin go wpiąć?
  2. Witam.potrzebuje schematy elektryczne podpiecia haka z modulem do vw t5 caravell long 2007r auto nie ma wogole instalacji pod haka.potrzebny schemat od bezpiecznikow do siedzenia kierowcy i od siedzenia do modulu do tylu.Czy ma ktos dostep do etki lub autodaty i by podrzucil scany?
  3. Witam.Mam problem z opel Zafira b 1.9cdti 120km. Autem pojechałem do pracy rano,po południu nie chciała odpalic, pchnelismy ja zapaliła przejechałem 15km zaczęła spadać moc i zgasła,i już nie dało się jej odpalić, wymieniłem wtryski(stare po sprawdzeniu na maszynie okazało się że nie podają paliwa)wymieniłem na używane i dalej nie odpala.pompa w zbiorniku paliwo podaje,paliwo do wtryskow dochodzi,komputer nie wyświetla żadnych błędów,patrząc na parametry rozruchu obroty z walka pokazuje 150,ciśnienie na szynie przy kręceniu 28Mpa 30Mpa lecz gdy przestaje kręcić nie utrzymuje tego ciśnienia lecz spada,gdzie szukać przyczyny.zawor na pompie sprawdzony i działa.Czy możliwe że przestawił się na rozrzadzie i dla tego nie odpala?przy próbie odpalenia wydobywa się dym z wydechu.
  4. Witam wymieniam sanki pod silnikiem czy posiada ktoś może opis serwisowy jak ustawić ,wycentrowac sanki.W sankach z przodu po lewej i prawej stronie są otwory czy wystarczy wsadzić tam blokady i będzie ok
  5. A wyłączę immo programem czy raczej nie
  6. Jest tak jak kolega Fazi mówi licznik adaptacje przeszedł kluczyki dopisane kontrolka gaśnie a auto nie odpala,pin udało się wyciągnąć vag eppromem.Czy wyłączenie immo tylko zostaje czy jest inna opcja żeby to ruszyło.A jak by wygrał wsad ze starego licznika to ruszy czy uszkodzę licznik nowy?
  7. A czy immo wyłączę commander czy raczej nie
  8. Czyli trzeba zrobić immo off w sterowniku żeby wszystko ruszyło.Wsadu w liczniku s4 zczytuje mi tylko chyba 3 linijki i nic wiecej.
  9. Witam.Panowie jestemm na etapie wymiany licznika vdo pełen fis zegarek analog z cyframi na licznik vdo od s4 też z fis i zegarkiem analogowym z cyframi.kostki pasują oryginalnie.Mam problem z pinem nowego licznika ,vag commander pin zczytuje ze starego licznika ale już z nowego nie.Gdzie może być problem?
  10. PRZEMEK 2800 odpowiedział(a) na Rafal2410 temat w Audi A4 B5
    Najpierw lampka działał normalnie później raz działał raz nie.Przeczytałem styki w kostkach bo były zasniedziale i w pomoce tez.Oswietlenie nóg i z tyłu działa normalnie.A stało się to samemu.
  11. PRZEMEK 2800 odpowiedział(a) na Rafal2410 temat w Audi A4 B5
    Witam.panowie mam problem z oświetleniem wnętrza auta.Lampka mi się zapala ale po zamknięciu drzwi a po otwarciu gaśnie. Sprawdziłem krancowki przelutowalem pompkę,kostki na słupkach tez sprawdziłem lampkę tez sprawdzilem. Centralny dziala normalnie.Może mial ktoś taki przypadek?
  12. Ten co trzymasz w ręku to czujnik temperatury zasysanego powietrza jak uszkodzony auto może więcej palić sprawdź go vagiem a to drugie to zawor od podciśnienia od zaworu egr lub od skróconego dolotu w kolektorze
  13. Panowie który zestaw wahaczy wybrać miał ktoś styczność z którymś zestawem Master sport 550zl allegro 2 lata gwarancji Kamoka 560zl cena w hurtowni 2 lata gwarancji Skv germany 600 zł cena w hurtowni rok gwarancji SRL 700 zł cena w sklepie RTS 902 zł cena w hurtowni
  14. A duży ?i jakiego et szukać żeby było bez dystansu felga r17
  15. Chłopaki a czy felga R17 7.5j et 43 będzie pasować I czy trzeba dystanse zakladac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.