-
Pompa paliwa
Witam. czy pompa paliwa z Audi A4B5 1.8t Quattro Avant pasuje do Audi A4B5 1.8 ADR sedan bez quattro ? czy jest jakas roznica w wydajnosci czy cos ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
Sprawdzalem Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
Dzieki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka We wtyczce idacej do manetki To byla wina masy dzieki fazii teraz lepiej napisz co moge miec z wycieraczkami hehehWysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
A gdzie powinienem jej szukac ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
Podmienilem.manetki i nic . A przy wycieraczkach podmienialem manetke, przekaznik, caly mechanizm z silniczkiem na podszybiu i nic Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Fazi taka wtyczka tam wchodzi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka + jakies 3 kabelki zlutowane do jednego kabelka w niebieskiej wtyczce Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Swap 1.8 na 1.8t
Ja mam ciemne Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
Kurcze srodkowa jest jakas rezana hehe lewa zielona prawa fioletowa a srofkowa przerobiona zolta hehe Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka No byc moze masa bo zaden przycisk nie dziala Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
Czyli ta srodkowa tak ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
czujnik temperatury powietrza dolotowego
Sprawdz kable. Wyczysc i adaptacja Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
Ktory nr przekaznika ? Chce sie upewnic bo jest to wlurzajace Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki i fis
Witam. Kilka lat temu kupilem auto ze zmienionym juz licznikiem na fis. Ostatnio sterowanie nim z manetkiprzestalo dzialac. Ktore kable w liczniku vdo odpowiadaja za fisa ? Kolejbe to wycieraczki. Gdy trzymam manetke to roba ruch ale nie dziala jedno nacisniecie na manetke zeby wycieraczki zrobily pelny obrot ? Gdzie szukac winowajcy ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Swap 1.8 na 1.8t
Ja mam cale na czesci z 1 8 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Swap 1.8 na 1.8t
No wlasnie powiinien chociarz na 1 sek Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z silnikiem ADR 1996r.
To go wytnij hehe i tak nie potrzebny Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
aricc
Pasjonat - L
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta