Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aricc

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aricc

  1. aricc opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. czy pompa paliwa z Audi A4B5 1.8t Quattro Avant pasuje do Audi A4B5 1.8 ADR sedan bez quattro ? czy jest jakas roznica w wydajnosci czy cos ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Sprawdzalem Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Dzieki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka We wtyczce idacej do manetki To byla wina masy dzieki fazii teraz lepiej napisz co moge miec z wycieraczkami hehehWysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    A gdzie powinienem jej szukac ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Podmienilem.manetki i nic . A przy wycieraczkach podmienialem manetke, przekaznik, caly mechanizm z silniczkiem na podszybiu i nic Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Fazi taka wtyczka tam wchodzi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka + jakies 3 kabelki zlutowane do jednego kabelka w niebieskiej wtyczce Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    Ja mam ciemne Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  8. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Kurcze srodkowa jest jakas rezana hehe lewa zielona prawa fioletowa a srofkowa przerobiona zolta hehe Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka No byc moze masa bo zaden przycisk nie dziala Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Czyli ta srodkowa tak ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. Sprawdz kable. Wyczysc i adaptacja Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Ktory nr przekaznika ? Chce sie upewnic bo jest to wlurzajace Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  12. aricc opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Kilka lat temu kupilem auto ze zmienionym juz licznikiem na fis. Ostatnio sterowanie nim z manetkiprzestalo dzialac. Ktore kable w liczniku vdo odpowiadaja za fisa ? Kolejbe to wycieraczki. Gdy trzymam manetke to roba ruch ale nie dziala jedno nacisniecie na manetke zeby wycieraczki zrobily pelny obrot ? Gdzie szukac winowajcy ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    Ja mam cale na czesci z 1 8 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    No wlasnie powiinien chociarz na 1 sek Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. aricc odpowiedział(a) na halikos temat w 1.8
    To go wytnij hehe i tak nie potrzebny Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  16. aricc odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No sa gorszej jakosci . Ja kupilem zamiennik ale na szczescie bylo wszystko ok Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  17. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    Uuu grubo trzeba pomyslec o tych bledach jak je zgasic Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  18. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    Jakie bledy ? Ja mam problem z czujnikiem predkosci w skrzyni Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  19. aricc odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ten oring lubi wyskakiwac przy zakladaniu tego trojnika do glowicy. Moze sie podwinal Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  20. aricc odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wlacznik awaryjnych Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  21. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    Troche wyczyszczory ale dopiero bedzie dopieszczanie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  22. Jakie oznaczenia silnika ? Bo z tego co wiem to 1.8t w B5 nie ma egr i nie ma sai Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  23. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    To mi na 17" jeszcze na 3 mieli heheh Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  24. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    Jeszcze nie jutro wrzuce jak poczyszcze komore silnika po 2 dniach jazdy wysiadly przeguby hehe ale zbiera sie bardzo dobrze na tej krotkiej skrzyni sprawdzone przez stoper na tel. przez pasazera wynioslo ok 6.2 s ale nawet znajomy co stroi auta jest zdziwiony przyspieszeniem. Tylko turbo b6 190 konnej i dawka paliwa troszke wieksza , sportowy wklad filtra to turbo ciagnie bardzo dobrze a to dopiero poczatek teraz wtryski, downpipe, wydech kwas, baranek wydech., coller, potem wieksze turbo i strojenie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Tylko to przyspieszenie moze przeklamywac bo niewiem czy licznik mi dobrze predkosc pokazuje po swapie hehe blad czujnika predkosci na vagu Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  25. aricc odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    Ja juz po swapie dzis czyli w dzien bozy hehe od 6 rano do 20.30 autko zasowa jak glupie K03s mialem problem z immo czyli adaptacja kluczyka ale jest ok dodatkowo za keotkie weze z maglownicy do pompy ktora mialem w 1.8t . Ale mialem latwiej bo kupilem calego dawce a teraz pozostawalo mi czesci na sprzedaz tylko turbo chyba mi przeladowuje Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Miska wyczyszczona oczywiscie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Tylko ze jak ciagne na 1 do wysokich obrotow, wbije dwojke to chwile ciagnie i go zdlawi. Ale to chyba wina paluszkow pod cewkami bo jeszcze nie zmienialem. Albo to przeladowanie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.