Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesiek88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesiek88

  1. x-box mam i polecam moim zdaniem dużo lepszy niż PS3
  2. ale to jak Frankfurt??
  3. mozemy sie umowic nap pod Lidlem albo jakim innym sklepem i bedzie ok
  4. to może najpierw ustalmy jakies miejsce Frankfurt czy gdzieś indziej?
  5. Mozna tylko pasuje wiecej wiary zebrac:naughty:do langen mam 41km takze blisko Ja się pisze ale tylko niedziela albo sobota po południu:decayed:
  6. ja kolego mieszkam na hochst a ty??
  7. teoretycznie masz od 1 listopada obowiązek jazdy na oponach zimowych i chyba do 1 kwietnia ale nie jestem pewny ja miałem kontrole i tylko oblukał czy opony sa ok
  8. Ja kolego jestem z Frankfurtu:decayed:
  9. wczoraj czarne b6 sedan ramki klubowe stacja bliska ul. szflarska nowy targ
  10. dziś koło 10 rabka zdrój czarne b6 avant rej KWI
  11. no ja teraz pod zakopanym mieszkam:decayed: slepy to co na wstecznym jezdzisz?? czy dalej suzi taty ujezdzasz?
  12. widzialem dzis juz go na FB:D fajny:P ja teraz zmieniam miejsce zamieszkania bliżej gór:P
  13. no teraz to mnie nie bedzie dopiero weekend przed wigilią chyba
  14. ja ale masakra co to slepemu dostep do neta odcieli?? ja niemiałem dostępu spory czasu a tu dalej lipa. Kiedy spota w NS albo NT??
  15. wieczorem mozemy spota zrobic albo w niedziele
  16. poczatkiem pazdziernika jestem w pl moze za spocimy??
  17. moze w tygodniu ci bardziej pasuje??
  18. slepy pewnie dalej noc poslubna ciagnie
  19. jestem i czesto widze właśnie towje autko weekendy spedzam obok twojej ulicy hmm ale ja nie mieszkam w frankfurcie i to nie moja a4-ka o ktora pytales. jezdze a6. to co kiedy spocik. akurat jestem w delegacji teraz ale spocik mozna by bylo zorganizowac
  20. jestem i czesto widze właśnie towje autko weekendy spedzam obok twojej ulicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.