Treść opublikowana przez grzesiek88
-
Jaka konsole wybrać??
x-box mam i polecam moim zdaniem dużo lepszy niż PS3
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
bry, jaka tu cisza
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
dzień dobry żyje żyje
-
A4-KLUB.GERMANY
ale to jak Frankfurt??
-
A4-KLUB.GERMANY
mozemy sie umowic nap pod Lidlem albo jakim innym sklepem i bedzie ok
-
A4-KLUB.GERMANY
to może najpierw ustalmy jakies miejsce Frankfurt czy gdzieś indziej?
-
A4-KLUB.GERMANY
Mozna tylko pasuje wiecej wiary zebrac:naughty:do langen mam 41km takze blisko Ja się pisze ale tylko niedziela albo sobota po południu:decayed:
-
A4-KLUB.GERMANY
ja kolego mieszkam na hochst a ty??
-
A4-KLUB.GERMANY
teoretycznie masz od 1 listopada obowiązek jazdy na oponach zimowych i chyba do 1 kwietnia ale nie jestem pewny ja miałem kontrole i tylko oblukał czy opony sa ok
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja kolego jestem z Frankfurtu:decayed:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj czarne b6 sedan ramki klubowe stacja bliska ul. szflarska nowy targ
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś koło 10 rabka zdrój czarne b6 avant rej KWI
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
no ja teraz pod zakopanym mieszkam:decayed: slepy to co na wstecznym jezdzisz?? czy dalej suzi taty ujezdzasz?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
twoje góry to nie góry:D
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
widzialem dzis juz go na FB:D fajny:P ja teraz zmieniam miejsce zamieszkania bliżej gór:P
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
no teraz to mnie nie bedzie dopiero weekend przed wigilią chyba
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ja ale masakra co to slepemu dostep do neta odcieli?? ja niemiałem dostępu spory czasu a tu dalej lipa. Kiedy spota w NS albo NT??
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
to kiedy spotujemy??
-
A4-KLUB.GERMANY
wieczorem mozemy spota zrobic albo w niedziele
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
poczatkiem pazdziernika jestem w pl moze za spocimy??
-
A4-KLUB.GERMANY
moze w tygodniu ci bardziej pasuje??
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
slepy pewnie dalej noc poslubna ciagnie
-
A4-KLUB.GERMANY
jestem i czesto widze właśnie towje autko weekendy spedzam obok twojej ulicy hmm ale ja nie mieszkam w frankfurcie i to nie moja a4-ka o ktora pytales. jezdze a6. to co kiedy spocik. akurat jestem w delegacji teraz ale spocik mozna by bylo zorganizowac
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
uratuje cie!!!
-
A4-KLUB.GERMANY
jestem i czesto widze właśnie towje autko weekendy spedzam obok twojej ulicy