Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Składane siedzenia


amati88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem..... gdzieś wyczytałem że w audi B5 od 1996r. można składać tylne siedzenia.... moja audi jest 1997r. i nie da się u mnie złożyć tych siedzeń... czy ktoś na audi a4 z 1997r. i ma składane siedzenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj może sie myle , ale wydaje mi sie ze rocznik tu nie ma rzadnego znaczenia bo ja mam rok 95' i mam składane jak i dzieloną tylną kanape z podłokietnikiem

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj może sie myle , ale wydaje mi sie ze rocznik tu nie ma rzadnego znaczenia bo ja mam rok 95' i mam składane jak i dzieloną tylną kanape z podłokietnikiem

Tez mam z 1995 roku i tez wszystko mi sie składa , to chyba rocznik nie ma z tym nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z X '97 i tez nie mam skaladanej tylnej kanapyjedyne co to moge wyciac dziure na dluzsze przednioty - za podlokietnikiem. bylem bardzo zdziwiony kiedy to odkrylem i bardzo zawiedziony nawet moj byly pasek z 85 roku mial skladana, dzielona tylna kanape. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholernie dziwne wersje... też w moim '95 była dzielona i składana kanapa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.... a fiat nie miał składanych siedzeń??...

Hehe, no gdyby miał to by były jaja dopiero :polew:

U mnie się składają `96r, ale wiesz co zagiąłeś mnie z tymi siedzeniami :slina: do głowy by mi to nie przyszlo ;) Podłokietnik jest a kanapa się nie składa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to opcja dodatkowa.Z tego co pamiętam to wersje z napędem quattro miały to w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie, ja mam 96 rok i mam podłokietnik lecz niemam składanych siedzeń, za to ojciec ma 95, ta najstarsza wersja i ma dzieloną i składaną kanape...

zgadzam się że zleksza konstruktorzy przesadzili z tym...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 95' 1,8 i podlokietnik jest ale kanapa nie jest dzielona a w sedanie szyba i tak sie nie unosi i duzych zeczy raczej nie da sie przewozic i audi chyba doszlo do wniosku ze nie ma sensu siedzen skladac, tak sadze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no niestety,tak to właśnie konstruktorzy wymyslili,jedne maja składane inne nie :kwasny:

Właśnie to był główny powód dla którego zamieniłem sedana na Avanta :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie nie skladaja ale da sie przezyc to nie transporter :gwizdanie:

Jasne że da się przeżyć,ale jak niespodziewanie przyjdzie Ci wsadzić do bagażnika np. wózek to dopiero posypią się "grzmoty" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś czytałem to wersje bez składanych siedzeń i nawet tył bez tapicerki sama goła blach a szły na eksport do jugoli dlatego słabiej wyposażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...