Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galway

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. żadnych błędów, ABS-s a tarcze i klocki zdjęte w oryginale z auta z niemiec po uderzeniu w tył
  2. Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc bo już mi się pomysły skonczyly .Całkiem niedawno wymienilem przednie tarcze i klocki na używki wprawdzie ale bez rantów i zaczęły sie problemy przy hamowaniu pedal hamulca drży nie czuć tych drgań na kierce. wymieniłem za chwilę całe zawieszenie z przodu, przetoczyłem tarcze wymieniłem łożyska, wyczyściłe i nasmarowałem jażma i nic jak drżało tak drży dalej proszę pomóżcie bo mam wrażenie że za chwilę całe zawiechy się rozlecą i koszta od nowa. Wszystkie te części wymieniłem na przestrzeni 2 tygodni jaiś miesiąc temu od tego czasu zrobiłem jakieś 3 tysiące km. jeszcze raz proszę pomożcie. [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
  3. Witam mam mały problem z moim silnikiem. Woda mi się zagotowała i przejechałem ok 50 km . Mechanior stwierdził, że głowica na bank jest do wymiany a koszt regeneracji to ok 2000 PLN,natomiast cała naprawa ok 4000. Używany silnik znalazłem za 1000 zł. ale allegrowicz pisze, że to jest silnik z 2000 roku i ma przejechane 140000 km. Mam pytnie : czy są na silniku jakieś symbole po których można stwierdzić rok jego budowy Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  4. Witam . Mam pytanie dotyczące klimy.Czy jest możliwość ustawienia tak , aby klimatyzacja mocniej chłodziła. Czynnik jest, ciśnienie ok,a jednak bardzo słabo chłodzi.co z tym fantem zrobić?Proszę o pomoc i radę. Dziękuje
  5. Witam mam pytanko czy po wymianie pedału gazu a4 1,9 tdi 99r. (pedał bez linki)należy go zaprogramować ?
  6. Dziękuję za pomocne informacje, które dodały mi odwagi by zabrać się za naprawę samemu.Okazało się , że przyczyna była bardzo prozaiczna - brak styku na kostce przy pedale gazu .Poruszałem, poruszałem i zadziałało. Obyło się bez wymiany potencjometra. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pomoc. :
  7. ale w przpadku wymiany po zamontowaniu nowego potencjometra powinno chodzić
  8. Witam wszystkich . Mam pytanko czy po wymianie lub czyszczeniu potencjometra przy pedale gazu w 1.9 TDI 1999 należy podpiąć kompa w celu konfiguracji?
  9. Bardzo dziękuję myślę ,że jutro uda mi się to naprawić.Jeszcze raz bardzo dziękuję
  10. A czy ten potencjometr jest wymienialny, czy trzeba kupić w całości
  11. Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc . jestem w Irlandii i w moim A4 1,9 TDI 1999r nie mogę dodać gazu , wciskam pedał a silnik nie reaguje. Co się mogło skończyć , i czy wersja angielska pedału gazu i europejska są takie same gdybym musiał wymieniać.Z góry dziękuję
  12. Witam serdecznie wszystkich klubowiczów.Jestem Piotrek mieszkam w Irlandii ,mam dwie a4 1,8 benzyna 1996r i 1,9 tdi z 1999r i informacje na forum są dla mnie nieocenionym źródłem wiedzy.Jest to mój debiut na forum więc proszę o wyrozumiałość.dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.