Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Drży pedał hamulca przy hamowaniu


Galway

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc bo już mi się pomysły skonczyly .Całkiem niedawno wymienilem przednie tarcze i klocki na używki wprawdzie ale bez rantów i zaczęły sie problemy przy hamowaniu pedal hamulca drży nie czuć tych drgań na kierce. wymieniłem za chwilę całe zawieszenie z przodu, przetoczyłem tarcze wymieniłem łożyska, wyczyściłe i nasmarowałem jażma i nic jak drżało tak drży dalej proszę pomóżcie bo mam wrażenie że za chwilę całe zawiechy się rozlecą i koszta od nowa. Wszystkie te części wymieniłem na przestrzeni 2 tygodni jaiś miesiąc temu od tego czasu zrobiłem jakieś 3 tysiące km. jeszcze raz proszę pomożcie.

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc bo już mi się pomysły skonczyly .Całkiem niedawno wymienilem przednie tarcze i klocki na używki wprawdzie ale bez rantów i zaczęły sie problemy przy hamowaniu pedal hamulca drży nie czuć tych drgań na kierce. wymieniłem za chwilę całe zawieszenie z przodu, przetoczyłem tarcze wymieniłem łożyska, wyczyściłe i nasmarowałem jażma i nic jak drżało tak drży dalej proszę pomóżcie bo mam wrażenie że za chwilę całe zawiechy się rozlecą i koszta od nowa. Wszystkie te części wymieniłem na przestrzeni 2 tygodni jaiś miesiąc temu od tego czasu zrobiłem jakieś 3 tysiące km. jeszcze raz proszę pomożcie.

Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)

Kolego jak chcesz podetrzec tyłek szkłem to nie ma cudów, musisz sie pokaleczyc

takie rzeczy kupuje sie tylko i wyłacznie nowe !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hamulcach nie oszczędzaj ja kupiłem tanie tarcze i klocki i jest lipa powyżej 120 jest problem z dobrym hamowaniem, jesli miałes używana tracze pewnie miała już niezły skos jak ktoś ci ją przetoczył zle to nadal będą takie drgania , pozatym tarcza do kolocków troch zejdzie zanim sie ułoży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kolego ja u siebie założyłem nowe tarcze brembo+nowe klocki ferodo i co po ok 10tkm zacząłem czuć na pedale hamulca drgania ,bicie. chciałem już reklamować,ale wymieniłem jeszcze prowadnice zacisków(sworznie +prowadnice)i o dziwo problem jak nagle się pojawił tak i zniknął ,i może tu szukać przyczyny-koszt niewielki.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taka rada nigdy nie lej na rozgrzane tarcze zimnej wody np nie myj auta po powrocie z trasy od tego czesto sie krzywia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzebie temat. Mam delikatne drżenie pedala hamulca. I moje pytanie wcześniej tego nie było. Jak po ustawieniu zbieżności. Zbieżność jest dobrze ustawiona ale tzw PK jest powyżej dozwolonej normy tj 1.06 a ma być 1.0. Gość mówił że jak zbieżność się ustawi to TK już się nie będzie zgadzać. Urok wielowahacza. Prawda?  

Edytowane przez adrianjaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...