-
adrianjaro obserwuje zawartość samopoziomowanie świateł , Manetka wycieraczek , Gdzie kupić oryginalne żarniki D2S? i 5 innych
-
Manetka wycieraczek
Witam. Mam pytanie potrzebuje manetki wycieraczek wersja lift r2000 o numerze 8d9953503 D na aukcji znalazlem 8d9953503 E. Co oznacza ostatni symbol bedzie pasowalo do mojego auta? Pozdrawiam
-
Gdzie kupić oryginalne żarniki D2S?
odkopie temat. Na ten moment gdzie kupi oryginały ?
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
odgrzebie troche. Czasy sie zmienily. Pokazuje mi ciagle otwarte drzwi. 1. Powiedzcie mi jaki jest numer albo gdzie kupic mikroprzelacznik( Na moim nie ma nic tzn numeru)o numerze zamka 8D1837015F. badz caly zamek z tym ustrojstwem.. 2. Drugie pytanie od czego jest kolejny mikroprzelacznik ktory znajduje sie w uchwycie kolo wkladu zamka. 3. Moj mikroprzelacznik o ktorym pisze (punkt 1) ma 3 bolce jak zewrzec kable do niego idace aby sprawdzic czy dziala. a jesli nie ma reakcji co moze byc innego. Pozdrawiam
-
Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika
Czyli mam rozumieć ze mozna ta wkladke czyli tam gdzie kluczyk wchodzi wyciagnac i wyczyscic. Nie trzeba calosci kupowac. Moze ktos ma namiary gdzie ewentualnie kupi calosc z kluczykiem?!
-
vcds lite zawiesza sie po odpaleniu silnika
mam pytanko a to nie zalezy od kompa tez czy program dziala czy nie. Ja probowalem zainstalowac polski vag na win 7 i nie dalo rady dopiero postawienie na win xp pomoglo zaczal dzialac. Ale te proby byly z 4 lata temu. Wyszly jakies aktualiazcje aby mozna bylo na win7 ?
-
Postojowe z kierunkami
Witam. Mam prosbe i to duza. Interesuje mnie cos takiego i nie wiem czy sie da. Chce zrobic swiatla do jazdy dziennej w kierunkach tzn w chwili zapalenia sie kierunowskazu dzienne gasną. Wyłączę kierunek pala się dzienne. Jest coś takiego do mojego modelu. Audi a4 b5 lift 2000r 1,8T. Za porady dziekii
-
Nowe reflektory xenonowe
Gwerty dzieki ale już po robocie. Zregenerowałem te ksenony koszt za obie sztuki to 700 zł z wysyłka. Nowe szkło jak i odbłyśniki. Efekt piorunujący nie wiedziałem ze tak mogą świecić. Koszt 1 szt oryginału w sklepie reflektora kosztuje 950 zl. Wiec nie narzekam jestem zadowolony.
-
[ALL B5] Pytanie o pilot do centrala
witam. Zakupiłem ten oto kluczyk: I po wielu probach nie moge go zakodowac tzn centralnego.Nawet nie mrugnie. I pytanie jak sprawdzic czy pilot wysyla sygnal do niego czy wogole jest dobry(oprocz Vaga). Bo powinien mrugnac co by oznaczalo ze jest sygnal z pilota. chyba ze skanerem: allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Błąd P0102
Witam. Wyskoczył mi blad p0102 i 16486. Opisze objawy. Jade na zimnym silniku szarpie mi autem włącza mi się kontrolka ABS I ESP święcą się przez chwile a za chwile gasną. Zanim się zapala szarpie samochodem. Po zrobieniu paru kilometrów pokazuje mi ikonę Check engine. Pytania: 1. jakie powinno być napięcie w poszczególnych pinach u mnie jest 4. Numer kostki 1J0973775A 2. Wyciągniecie wtyczki jest bezpieczne dla silnika(pomorze w czymś na chwile) 3. przeplywkę czym czyścicie(spray do elektryki?) 4. W bezpiecznikach który to numer
-
Nowe reflektory xenonowe
Odkopie temat. Na przegladzie powiedzial ze te swiatla to lipa. Pytanie czy znacie jakas firme do regeneracji sprawdzona przez was. Do ktorej mozna wyslac te reflektory. Chyba ze na podkarpaciu jest takowy warsztat ktory na miejscu zrobi.
-
Nowe reflektory xenonowe
dokladnie mascom. Trzeba bedzie chyba na h4 pojsc bo co innego. U mnie za regeneracje powiedzieli w Rzeszowie 900 zl. Ale mysle ze to gora na dwa lata bedzie. A powiedz mi oznaczenie(numer) lamp masz takie samo?
-
Nowe reflektory xenonowe
Wracam do tematu. Nie myslalem ze bedzie taki problem z zakupem nie moge znalezc na allegro. Wiele osob mi odpisuje ze mam inny numer i moze nie pasowac. Ze ludzie biora zwykle i przerabiaja. Moze ktos zna strone ma sklep online aby one byly. Moje parametry ksenonow to: numer to 8D0941004AN 1853678100 Moj model to audi a4 b5 1.8 T 150 Km r 2000. VIN: WAUZZZ8DZ1A025331
-
Nowe reflektory xenonowe
Zobacz ofertę: https://allegro.pl/oferta/audi-a4-99-01-reflektor-lampy-l-p-d2s-h7-py21w-w5w-11252459286?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=2ad4e726-5ce9-4ef1-9853-5363a62d07f1 Te sie przymierzam. Brak regulacji swiatel tj silniczka. Czyli jak ustawie je to tak bedzie samopoziomowanie juz nie wchodzi w gre.
-
samopoziomowanie świateł
Witam. Mam problem. Posiadam xenony audi a4 b5 wersja llift r 2000. U mnie w zawieszeniu znajduje sie czujnik położenia ale jest urwany. Pytanie nie da sie tego zrobic aby bylo na stale w wagu tzn ustawic w poziomie zerowym? A jesli mam popsute poziomowanie w samych lampach idzie ustawic recznie? Oprocz tego mysle ze czeka mniie zakup nowych ale pierw chce ustawic te jak ma byc
-
Nowe reflektory xenonowe
No to pieknie. Ceny z kosmosu. Jedynie regeneracja wchodzi w gre w nocy juz malo widac z tych lamp.
adrianjaro
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta