Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie kupić oryginalne żarniki D2S?


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupić oryginalne żarniki ksenonowe D2S? Wiem, że w ASO, ale może ma ktoś sprawdzonego sprzedawcę tj. sklep internetowy czy sprzedawcę z Allegro? Pamiętam moje poprzednie "przeboje" z podróbkami, więc wolę zapytać. Szperałem w sieci i jedną z pozytywnych opinii otrzymał sklep xe...owe.pl, ale szuka potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sprzedawcę emilwis na aledrogo.

Ma wszystko ori, brałem u niego D1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Przeglądałem również oferty sklepów internetowych i natrafiłem na trzy typy tych żarników tj. 85122 CP, 85122 VI, 85122 + i 85122. Czym te żarniki się różnią oprócz barwy światła?

Jeden ze sprzedawców stwierdził, że lepiej kupić żarniki Osram, gdyż są mniej podrabiane i zaproponował 66240 D2Ss standard 4150K za 135zł/szt., Osram Cool Blue Intense 5500K za 405zł/2 szt. oraz Osram Night Greaker Unlimited za 411zł/2 szt. Są to ceny realne i czy warto kupić Osram zamiast Philipsa?

---------- Post dopisany 29-06-2014 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 17:08 ----------

Poszukaj sprzedawcę emilwis na aledrogo.

Ma wszystko ori, brałem u niego D1S

Nie neguję tego, że ma towar oryginalny, ale sprzedawca ten nie jest uczciwy. W e-mailu twierdzi, że jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Osram, a firma Osram twierdzi co innego:

"Firma [xxx] nielegalnie wykorzystuje nasze znaki towarowe i tytułuje się naszym dystrybutorem.

Oczywiście podejmiemy dalsze kroki w temacie firmy [xxx]. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak się nie zagłębiałem w jego współpracę z firmą Osram.:wink:

Dla mnie było ważne by żarniki (palniki), jak zwał tak zwał, były ori.

Mnie polecili tego sprzedawcę to poleciłem i ja.

A jak boisz się kupować na aledrogo to zostaje serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i nie mam do Ciebie żadnych pretensji jeśli tak to odebrałeś. Nie o to mi chodziło. Chciałem tylko poinformować przyszłych potencjalnych nabywców:) Z informacji uzyskanych od Pana Piotra Stachacza z firmy Osram w produkty Osram zaopatruje się u nich firma Jota, która na Allegro sprzedaje pod loginem JOTA_NET_PL

PS: Już kupiłem Cool Blue Intense 5500K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale weź pod uwagę, że to wątek z 2008 roku. Teraz podróbki znacznie trudniej rozpoznać. Chińczycy nauczyli się lepiej podrabiać towar. Teraz nawet w sklepie stacjonarnym możesz trafić na podróbki czego sam niegdyś doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały philipsa są teraz pakowane w nowe pudełka plastikowe. Na pewno oryginały kupisz w NORAUTO nie sa tam tanie ale na pewno tańsze niż w ASO. Philips wprowadził nową formę reklamacyjną w postaci wysyłki do nich bezpośrednio przez klienta więc większe firmy nie mogą sobie pozwolić na posiadanie podróbek bo nie mają możliwości tego ukrycia już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam człowieka - milion procent satysfakcji - 100% oryginały, zero skuchy. Sam kupiłem u niego i poleciłem po rodzinie i znajomym - wszyscy zadowoleni. Ręczę za niego .....Osobiście mi dowiózł palniki. Wziąłem Osramy, bo można zdjąć dekielek jeśli ktoś chce sprawdzić bebechy czy oryginał



http://allegro.pl/sh...php?uid=2041765


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie temat. Na ten moment gdzie kupi oryginały ?

Edytowane przez adrianjaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...