Treść opublikowana przez adrianjaro
-
Manetka wycieraczek
Witam. Mam pytanie potrzebuje manetki wycieraczek wersja lift r2000 o numerze 8d9953503 D na aukcji znalazlem 8d9953503 E. Co oznacza ostatni symbol bedzie pasowalo do mojego auta? Pozdrawiam
-
Gdzie kupić oryginalne żarniki D2S?
odkopie temat. Na ten moment gdzie kupi oryginały ?
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
odgrzebie troche. Czasy sie zmienily. Pokazuje mi ciagle otwarte drzwi. 1. Powiedzcie mi jaki jest numer albo gdzie kupic mikroprzelacznik( Na moim nie ma nic tzn numeru)o numerze zamka 8D1837015F. badz caly zamek z tym ustrojstwem.. 2. Drugie pytanie od czego jest kolejny mikroprzelacznik ktory znajduje sie w uchwycie kolo wkladu zamka. 3. Moj mikroprzelacznik o ktorym pisze (punkt 1) ma 3 bolce jak zewrzec kable do niego idace aby sprawdzic czy dziala. a jesli nie ma reakcji co moze byc innego. Pozdrawiam
-
Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika
Czyli mam rozumieć ze mozna ta wkladke czyli tam gdzie kluczyk wchodzi wyciagnac i wyczyscic. Nie trzeba calosci kupowac. Moze ktos ma namiary gdzie ewentualnie kupi calosc z kluczykiem?!
-
vcds lite zawiesza sie po odpaleniu silnika
mam pytanko a to nie zalezy od kompa tez czy program dziala czy nie. Ja probowalem zainstalowac polski vag na win 7 i nie dalo rady dopiero postawienie na win xp pomoglo zaczal dzialac. Ale te proby byly z 4 lata temu. Wyszly jakies aktualiazcje aby mozna bylo na win7 ?
-
Postojowe z kierunkami
Witam. Mam prosbe i to duza. Interesuje mnie cos takiego i nie wiem czy sie da. Chce zrobic swiatla do jazdy dziennej w kierunkach tzn w chwili zapalenia sie kierunowskazu dzienne gasną. Wyłączę kierunek pala się dzienne. Jest coś takiego do mojego modelu. Audi a4 b5 lift 2000r 1,8T. Za porady dziekii
-
Nowe reflektory xenonowe
Gwerty dzieki ale już po robocie. Zregenerowałem te ksenony koszt za obie sztuki to 700 zł z wysyłka. Nowe szkło jak i odbłyśniki. Efekt piorunujący nie wiedziałem ze tak mogą świecić. Koszt 1 szt oryginału w sklepie reflektora kosztuje 950 zl. Wiec nie narzekam jestem zadowolony.
-
[ALL B5] Pytanie o pilot do centrala
witam. Zakupiłem ten oto kluczyk: I po wielu probach nie moge go zakodowac tzn centralnego.Nawet nie mrugnie. I pytanie jak sprawdzic czy pilot wysyla sygnal do niego czy wogole jest dobry(oprocz Vaga). Bo powinien mrugnac co by oznaczalo ze jest sygnal z pilota. chyba ze skanerem: allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Błąd P0102
Witam. Wyskoczył mi blad p0102 i 16486. Opisze objawy. Jade na zimnym silniku szarpie mi autem włącza mi się kontrolka ABS I ESP święcą się przez chwile a za chwile gasną. Zanim się zapala szarpie samochodem. Po zrobieniu paru kilometrów pokazuje mi ikonę Check engine. Pytania: 1. jakie powinno być napięcie w poszczególnych pinach u mnie jest 4. Numer kostki 1J0973775A 2. Wyciągniecie wtyczki jest bezpieczne dla silnika(pomorze w czymś na chwile) 3. przeplywkę czym czyścicie(spray do elektryki?) 4. W bezpiecznikach który to numer
-
Nowe reflektory xenonowe
Odkopie temat. Na przegladzie powiedzial ze te swiatla to lipa. Pytanie czy znacie jakas firme do regeneracji sprawdzona przez was. Do ktorej mozna wyslac te reflektory. Chyba ze na podkarpaciu jest takowy warsztat ktory na miejscu zrobi.
-
Nowe reflektory xenonowe
dokladnie mascom. Trzeba bedzie chyba na h4 pojsc bo co innego. U mnie za regeneracje powiedzieli w Rzeszowie 900 zl. Ale mysle ze to gora na dwa lata bedzie. A powiedz mi oznaczenie(numer) lamp masz takie samo?
-
Nowe reflektory xenonowe
Wracam do tematu. Nie myslalem ze bedzie taki problem z zakupem nie moge znalezc na allegro. Wiele osob mi odpisuje ze mam inny numer i moze nie pasowac. Ze ludzie biora zwykle i przerabiaja. Moze ktos zna strone ma sklep online aby one byly. Moje parametry ksenonow to: numer to 8D0941004AN 1853678100 Moj model to audi a4 b5 1.8 T 150 Km r 2000. VIN: WAUZZZ8DZ1A025331
-
Nowe reflektory xenonowe
Zobacz ofertę: https://allegro.pl/oferta/audi-a4-99-01-reflektor-lampy-l-p-d2s-h7-py21w-w5w-11252459286?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=2ad4e726-5ce9-4ef1-9853-5363a62d07f1 Te sie przymierzam. Brak regulacji swiatel tj silniczka. Czyli jak ustawie je to tak bedzie samopoziomowanie juz nie wchodzi w gre.
-
samopoziomowanie świateł
Witam. Mam problem. Posiadam xenony audi a4 b5 wersja llift r 2000. U mnie w zawieszeniu znajduje sie czujnik położenia ale jest urwany. Pytanie nie da sie tego zrobic aby bylo na stale w wagu tzn ustawic w poziomie zerowym? A jesli mam popsute poziomowanie w samych lampach idzie ustawic recznie? Oprocz tego mysle ze czeka mniie zakup nowych ale pierw chce ustawic te jak ma byc
-
Nowe reflektory xenonowe
No to pieknie. Ceny z kosmosu. Jedynie regeneracja wchodzi w gre w nocy juz malo widac z tych lamp.
-
Nowe reflektory xenonowe
forum o audi a4 to chyba nie do roweru. Jak pisze ksenony to raczej strona, sklep ktory ogolnie sie zajmuje sprzedażą reflektorami ksenonami. Ale moze ci to pomoze Audi a4 b5 AWT 1.8 T r. 2000 LIft
-
Nowe reflektory xenonowe
Witam. Czy ktoś ma jakas firme strone gdzie mozna kupic nowe lampy ksenonowe (d2s) w dobrych pieniadzach. Pozdrawiam
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Temat odgrzeje. Niekoniecznie wiskoza ogarnie. U mnie padl wiatrak od klimatyzacji. I jechalem w korku tylko na jednym i nie dawal rady 110 stopni. Nawet na wylaczonej klimie lapal temperature. Teraz mam nowy wiatrak i korek na drodze ten sam i temperatura otoczenia ta sama, temp silnika 90. Najprostszy sposob na spradzenie czy wiatrka padl. Bierzesz wtyczke od wentylatora dwa kable dajesz od akumulator + i - i podpinasz pod wtyczke wiatraka i u mnie nawet nie zajaknal. A teraz nowy zasuwa tak ze auto buczy. I pytanie czy sa tu jakies 2 biegi wiatraka? Jak sprawdzic jakie mam bieg i kiedy sie wlaczaja poszczegolne biegi?!
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
bede musial prawdopodobnie ten napinacz wymienić mechanik gadał. Ma ktoś namiary na oryginalny z łancuchem. w dobrej cenie? Rzeszów i okolice. Pozdrawiam
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
Oleju miałem pod max. Teraz gdy zrobiłem więcej kilometrów oleju jest w połowie bagnetu. Wycieku nie ma w tym miejscu żadnego. Pytanie czy możliwe ze przy stanie max wywaliłoby mi którędyś olej i po spadku poziomu oleju wyciek znikł. Zawsze lałem prawie pod max!! I dlaczego wystąpił błąd napinacza. I po skasowaniu go juz sie nie pokazał
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
Witam. MI tez bierze 0.5 l na 1000 km 5w40 i nie zmieniam oleju na inny. Ale pytanie z innej beczki. Otoz ostatnio jade pokazuje blad silnika(kontrolka). Podlaczam pod kompa blad 16395 ster. regulacji walka rozrzadu. Otwieram maske po jezdzie a tam kapie sobie w na katalizator po lini prostej od napinacza. Za 2 godziny patrze poziom oleju delikatnie ponizej maksa. Skasowalem blad zrobilem z 200 km i zadnego bledu nie ma. Wycieku nie ma o co chodzi. I pytanie czy jak poziom oleju jest na full to silnik pozbywa sie nadmiar?! (widze po lewej stronie czarne cosik pomiedzy blokiem silnika a pokrywa co to jest?Pod napinaczem tez jest cos podobnego. Czy czasem spuscik?
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
Witam. A czy ktos uzywal tego: MARKSLOJD Płyn Do Czyszczenia Lamp Kryształowych. Ja pierw chce sprobowac od zewnatrz wyczyscic.
-
Króciec wody
Witam. panowie odswieze temat. Potrzebuje oryginalny krociec. Znacie moze jakie strony gdzie mozna kupowac oryginaly do naszych aut? Pozdrawiam
-
Dziwne piszczenie na nierównościach
Mam podobny problem. Moglbys dokladniej opisac co zrobiles jarzmo przeczysciles czy kupiles nowy? Zastanawiam sie czy jazda na takich hamulcach jest bezpieczne.
-
Piszczenie w tylnej osi przy skręcaniu
ja mialem podobnie. Przy skrecaniu piski a w szczegolnosci na rondzie. Co sie okazalo to klocki hamulcowe nie posiadaly wierzchniej okladziny i lataly w zacisku. Po wymianie na nowe ustalo