- Słabe ogrzewanie.
-
Lewy słupek prady
Witam czy pod plastikiem w w lewym słupku pomiędzy drzwiami są jakieś masy czy coś w tym stylu? Pytam ponieważ nie działa mi brzeczek od świateł odrysowują w przednich drzwiach oraz przycisk ultra dźwięków. Gdy coś poruszałem plastikami może coś docisku to wszystko zaczęło działać. I po momencie jak zamkiem drzwi to przestało. Jeśli ktoś w temacie to proszę o pomoc
-
Słabe ogrzewanie.
U mnie łapie temperature 90 stopni weze od nagrzewnuicy robia sie ciepłe a gdy jesciagam to nic nie leci. O co chodzi?? Pompa wody wymieniana 2 lata temu uszczelka pod głowica również. Ktos jakies pomysły? Zaniedługo zamarzne w tym aucie
-
Słabe ogrzewanie.
Witam mam problem ze słabym ogrzewaniem. Obstawiłem nagrzewnice ale gdy sciagłem przewody na zqpalonym to nic nie leciało nagrzewnica drozna bo dmuchałem i leciało.Termostat sie otwiera Pompa wody nowa panowie co zrobić? Pomocy
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
Witam W moim audi nie działa brzeczek od świateł oraz lampki w drzwiach kierowcy i pasazer tył oraz gdy otworzymy drzwi kierowcy nie zapala sie swiatło. Zdecydowałem ze to bedzie mikrowłacznik w zamku. Moje pytanie dobrałem sie do zamka 8d1837015f i niewiem jak dobrac sie do mikrowłacznika. Ktos juz to rozbierał? prosze o pomoc Z Góry dziekuje.
-
Słabe ogrzewanie
Myslisz ze jak ją przeleje wodą z myjki to cos pomoże??
-
Słabe ogrzewanie
Witam, posiadam audi a4 b5 z silnikiem 1.6 z klmitronikiem. Problem polega na tym ze jak daje ogrzewanie na hi to leci letnie powietrze. Błedów brak, silniczek za schowkiem pasazera ten czerwony działa, przewody od nagrzewnicy gorące obydwa. Prosze o pomoc bo w zimie zamarzne
-
migajaca lampka immo
Witam od jakiegos tygodnia jak chce odpalic to miga lampka immo i nie odpala dopiero po kilku przekreceniach lampka gaśnie. Podobny problem miałem rok temu ale sie uspokoiło i działało bez zarzutu:) W czym jest problem?
-
gdzie dostac srube
Nie pytałem myslałem ze sa dostepne jakies zamienniki
-
gdzie dostac srube
Witam czy wie ktos gdzie dostane śrube do koła zebatego na wałku rozrządu?? 1.6 AHL
-
WYMIANA ROZRZADU 1.6 AHL POMOCY
Witam rozebrałem auto i dalej niemam pojecia co zrobic dlatego prosze o pomoc i wytłumaczenie pokolei co mam robic Mój silnik to 1.6 ahl ze zwykłym napinaczem nie hydraulicznym. Pierwszy problem o po odkreceniu 4 śrub w kole pasowym wału on nadal siedzi i wyglada że trzeba tez centralną. Pytanie jak ja odkrecic i czy na pewno trzeba. Drugie pytanie to jak założyc pasek i jak go napiac jak dokładnie ustawic napinacz. Mam nadzieje że pomożecie http://www.directupload.net/file/d/4155/zjrqtdsr_jpg.htm
-
jak sciagnac koło pasowe wału
Ja mam napinacz bez tego tłoka
-
jak sciagnac koło pasowe wału
Dzieki i jeszcze jedno pytanko jak mam odpowiednio napiąć pasek rozrzadu??
-
jak sciagnac koło pasowe wału
W moim ahl odkreciłem 4 imbusy i pytanie czy musze odkrecac centralna zeby sciagnac koło pasowe
-
Sruby koła pasowego
Witam, czy jest sposób aby odkręcić 4 śrubki imbusowe w kole pasowym na wale żeby nie obracało silnikiem??
savio
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta