sodlerr12

545 wyświetleń profilu

Osiągnięcia sodlerr12

Reputacja

1. Witam, czym się różni sprężarka klimatyzacj o numerze 6SEU14C od sprężarki o numerze 6SEU12C? Czy może nie ma różnicy i można je stosować wymiennie?
  2. Akurat nie tego szukam, ale dzięki.
  3. Witam, tak jak w temacie poszukuje schematu podłączenia zmieniarki z radiem concert II w a4 b6. Ktoś coś posiada lub wie na ten temat?
  4. sodlerr12

Concert II

Witam, posiadam oryginalne radio concert II i oryginalną zmieniarkę w audi a4 b6, lecz mam coś namieszane w kablach od zmieniarki - odcięta kostka. Potrzebowałbym zdjęcie kostki wraz z kablami, którą podłącza się zmieniarkę do radia. Ktoś byłby tak dobry i wysłał mi zdjęcie wyżej wymienionej kostki z kablami?
  5. sodlerr12

1.8T BFB

Witam, czy muszę ściągać przedni zderzak i cały pas przedni aby wyciągnąć turbinę z audi a4 b6 1.8T bfb?
  6. sodlerr12

1.8T swap z anglika

Dobra, dzięki za odpowiedz
  7. sodlerr12

1.8T swap z anglika

Witam, temat też po części mnie interesuje, wiec chce się upewnić, czy dobre wnioski wyciągnąłem. Mianowicie, mam u siebie silnik bfb do remontu z napędem fwd, lecz mam do kupienia pewny silnik bfb z anglika z napędem quattro i czy przy przekładaniu silnika z anglika z takim napędem nie będzie żadnych komplikacji? Napędu nie mam w planach przekładać, chodzi o sam silnik.
  8. Witam, kupiłem audi a4 b6 z silnikiem 1.8T o oznaczeniu BFB bez quattro z uszkodzonym silnikiem, najprawdopodobniej się zatrał, bo poprzedni właściciel jeździł z zatkanym smokiem, a wyczyszczenie miski i wymiana smoka nie pomogła, coś w silniku strasznie stuka, chodzi jak diesel. Jest w ogóle sens taki silnik remontować i co mogło dostać po d*pie, że wywołuje taki hasał, ktoś znający temat ma jakieś pomysły? Jakby się nie opłacało remontować silnik to czy kupując słupek zwracać uwagę na to, że silnik pochodzi z samochodu z napędem quattro, a moje auto takiego napędu nie ma? Czy ma to jakieś znaczenie?
  9. sodlerr12

Co to za przewód?

Czy wiecie może co to za przewód? (ten urwany) Od czego do czego idzie?
  10. Witam, posiadam audi a4 b5 sedan z 1999 roku, silnik 1,9 tdi 110km afn. Pękł mi przewód klimatyzacji idący od sprężarki klimatyzacji do chłodnicy klimatyzacji, przechodzący z prawej strony nadwozia zaraz nad owiewkami przymocowany sprężynką. Interesuje mnie jaki jest jego numer, ktoś coś wie?
  11. Witam, posiadam audi a4 b5 sedan z 1999 roku, silnik 1,9 tdi 110km afn. Pękł mi przewód klimatyzacji idący od sprężarki klimatyzacji do chłodnicy klimatyzacji, przechodzący z prawej strony nadwozia zaraz nad owiewkami przymocowany sprężynką. Interesuje mnie jaki jest jego numer, ktoś coś wie?
  12. Wtryskiwacze wymienione i dalej to samo, ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
  13. Sprawdził mi mechanik samochód pod kontem tych objawów trzęsienia się i okazało się, że mam przestawiony zapłon. Ustawił go i objawy nie przeszły, ale okazało się, że mi delikatnie przecieka pompa wtryskowa i nadaje się w najbliższym czasie do uszczelnienia. Czy nieszczelna pompa wtryskowa może być przyczyną tych wibracji samochodu?
  14. jakby to tak wszystko przemyśleć to faktycznie może to być plecionka. http://allegro.pl/zlacze-elastyczne-tlumika-audi-skoda-vw-55x120-i6373162927.html wymiary się zgadzają, ale firma nieznana. ciekawe jak to jakościowo wygląda