Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mati1690

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. właśnie chodzi o to że duża różnica pomiędzy ropą a benzyną tzn benzyny około 2 razy więcej niż ropy Ale auto cały czas odpala jak zimne, Wczoraj wypompowałem paliwo z auta wraz z pompy i układu dziś wymienię filtr paliwa i wyciągnę do końca resztki paliwa z baku i zobaczymy czy pomoże
  2. Witam , Od początku ostatnio mój Ojciec Przez pomyłkę zatankował benzynę zamiast ropy i co najgorsze nie zorientował się, wracając do domu zgasił auto pod sklepem i nie odpaliło, przyholowaliśmy przyholowaliśmy do domu, na drugi dzień poszedłem do auta spróbować odpalić i odpaliło bez problemów, po przejechaniu kilku km auto po zgaszeniu nie chciało odpalić , lecz po całkowitym wystygnięciu pali dobrze, i Najgorsze jest to że dopiero po dłuższym okresie okazało się że zatankowane zostało złe paliwo , ponieważ już problemy z pompą się pojawiały dlatego całą winę na pompę zwalaliśmy a tu takie zaskoczenie , najlepsze to że mamy same Diesle wiec pomyłka tym bardziej dziwna, Ale co ta benzyna mogła teraz nabroić?
  3. Vag-a miałem lecz policja zarekwirowała O.o , kupowałem na Allegro i sprzedawca od którego kupiłem został oskarżony o naruszenie znaku firmowego . No ale do Tematu na drodze przy odłączonej przepływce nie ma odczuwalnej różnicy więc raczej to nie ona prawda?
  4. Zamiast pisać szukaj podpowiedz o co chodzi, bo szukałem ale nie zbyt się dowiedziałem
  5. Odświeżam temat ponieważ Wyciągnąłem dziś przepływke i u mnie brakuje tego co tu na zdjęciu tym http://imageshack.us/photo/my-images/152/img4449qi3.png/ odpadło ? gdzie to może się podziewać
  6. Witam. otóż problem tkwi w tym iż auto nie ma mocy , wkręca się do około 2,2 tys obrotów, lecz jeśli ruszam o 0km/h i tak dość szybko chce ruszyć auto wkręca się normalnie do 4,5 tys obrotów i dobrze w miarę przyśpiesza, lecz jeśli np na 4 biegu obroty spadną poniżej 2 tys obrotów i auto znów nie wkręca się więcej jak 2,2 tys. i brak przyśpieszenia, Jeśli mam poniżej 2 tys obrotów i zaczynam przyśpieszać auto ciągnie do tych 2-2,2 tys i tak nagle jak by przyhamowanie .
  7. Witam dziś auto wróciło od mechanika . tłoczysko pompy się zacina , doradził dolanie mixolu do ropy w 90 % pomaga ( Dodam że Mechanik jest najlepszym mechanikiem Diesli w okolicy ) Auto wcześniej ciężko paliło kopciło teraz po ustawieniu wtrysku auto pali na dotyk , tylko jeszcze na luzie auto wkręca się dobrze ale podczas jazdy słabo do 2 tys
  8. Kolego o który zaworek chodzi ? Bo jeśli o ten dodatkowy co zakładałem to nie sądzę bo zakładałem go około 2-3 tygodni temu , Pompa spiętrzająca tez wykluczył bym gdyż zapowietrzyło się gdy silnik kilka dni nie pracował wiec też ona udziału w tym nie miała
  9. Witam otóż Auto nie chce odpalić zaglądam pod maskę a tam w przewodzie idącym do pompy (tym przeźroczystym) jest bardzo dużo powietrza Paliwa tylko do połowy wężyka a reszta powietrza , co mogło się stać? Dodam że na wężyku tuż za filtrem jest założony zaworek zwrotny. Dodam jeszcze że auto kilka dni stało nie ruszane
  10. A teraz jeszcze wracając nie dawno do domu auto nie wkręcało się na więcej niż 2,3 tys obrotów i tak jak by odcięcie było, jak jechałem na wyższym biegu i redukcja do takiego aby obroty osiągnęły co najmniej 2,8 to silnik się dusił , Po dojechaniu do domu odłączyłem przepływomierz i sprawdziłem i nadal to samo było
  11. To co piszesz Sprawdzę VAG-iem u zwykłego mechanika czy muszę jechać do pompiarza?
  12. Witam . Po odpaleniu gdy silnik pracuje na początku nie można wkręcić go więcej niż do 2,2 tys obrotów Dopiero po chwili na biegu jałowym przy wciśniętym pedale gazu zaczyna normalnie pracować i potem jest już dobrze aż do ponownego uruchomienia silnika, na początku był problem tylko na zimnym silniku, Dodam jeszcze że silnik po uruchomieniu inaczej brzmi a jak przygazuję przez chwile chodzi jeszcze inaczej tak jak by zawory bardziej słychać i po chwili silnik pracuje tak jak powinien.
  13. Jaki płyn polecicie tylko taki który był by łatwo dostępny w sklepach motoryzacyjnych . Mechanik polecił mi zalanie płynem przekładniowym jest gęstszy i w razie czego jakim mógł bym zalać? Na razie muszę coś z płynem próbować ponieważ aktualnie wymiana pompy jest nie możliwa a chodzi o tym czasowy środek
  14. Witam ma problem z wspomaganiem otóż jak auto jest zimne (rano) wspomaganie działa idealnie ale po krótkiej drodze przestaje działać i na postoju nie idzie wręcz skręcić kierownicą dopiero na wysokich obrotach chodzi prawidłowo, czy ma ktoś jakieś pomysły co może być?
  15. Nie mogłem się połączyć z ABS-em

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.