Treść opublikowana przez Maraas
-
[B5 AFN] Drgania na tylnej osi
miałem podobnie felgi wyważałem a mimo to drgania pozostały, winowajcą okazała się wgięta felga
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
No Panowie dopiszcie i mnie, termin początek maja.
-
[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
z szybami chyba nie bo jak miałem bliskie spotkanie z autobusem moją poprzednią A4 to się nie opuściły
-
[B5 ALF] Denerwujące stukanie
Bardzo prosta sprawa, jeden niech siedzi w środku a drugi porusza akusem.
-
[ALL] Renowacja felg
Panowie a znacie może jakiegoś dobrego i oczywiście nie drogiego fachowca w okolicach Szczecina? Muszę doprowadzi swoje alu przed wiosną do porządku po poprzednim właścicielu który chyba zaprzyjaźnił się z krawężnikami.
-
[B5 ALF] Denerwujące stukanie
Sprawdź czy akumulator nie puka w ścianę grodziową, tznn czy jest dobrze umocowany bo potrafi bardzo głośno hałasować
-
[B5 AJM] Wielka zagadka z porannym odpalaniem!!!!!!!!! chyba rozwiązałem problem
Hymm może u mnie być to samo bo kilka razy również odpalił mi od strzała ku mojemu zdziwieniu stojąc na górkach ale nie kojarzę ktyóra strona była wyżej
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Niestety mój ma te same problemy, świece podobnie jak u Ciebie wymienione na kpl NGK
-
[B5 AFN] Spory ubytek płynu chłodniczego?
U mnie za ubytek płynu odpowiedzialna była pompa wody. Wymieniona razem z rozrządem i po problemie.
-
[B6 AVB] Migajaca Sprezynka i Lampka ESP Po nacisnieciu Gazu?? HELP
Światło stopu ci się czasem nie pali cały czas?
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
Jeżeli jeszcze nie sprawdzałeś świec to jest to 1 czynność którą powinieneś zrobić.
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
Takie jest moje zdanie, nie jest to duży koszt a bez sensu robić 2x tą samą robotę, no i w tych temperaturach jest to ważny element w naszych TDI'kach.
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
Świece wymieniaj tylko i wyłącznie w komplecie, ja mam identyczne objawy z tym że świece wymieniałem i nie pomogło ;/
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
akumulator sprawdzałem testerem i wyszło że dobry grupa 004 wyżej, dorzucam o13 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7342699d59808310.html
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
napiecię które idzie na każdą ze świec to 11,7V dzisiaj przy temperaturze -10 miałem problem z zapaleniem, silnik "łapał" ale jak przestawałem kręcić to koniec, dopiero jak go przytrzymałem na rozruszniku to zapalił ale strasznie kulawo chodził przez chwilę :| no i poszła wielka biała chmura z d...
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
no właśnie na zimnym silniku w granicach 1500-2000 obrotów jak wolno przyspieszam to coś przerywa dostaje 2000 obrotów i zaczyna przyspieszać równo.
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
Dobre pytanie, jutro sprawdzę i dam znać.
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
świece były wymieniane i nie dało to żadnego rezultatu ;/ (NGK)
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
A jednak zapewniam cię że mam AJM, auto 3 lata temu miało swap silnika. Z wersji przed liftem została tylko tylna klapa statyczny grupy 004, na rozgrzanym silniku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb7f7d3279b3789a.html
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
Z tego co mi wiadomo to nie ma czegoś takiego jak kąt wtrysku w AJM więc 1 z możliwości odpada hehe No i pytanie czy skoro problem występuje praktycznie tylko na 1 rozruchu w niskich temperaturach to czy vagować na zimnym silniku no i co vagować?
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
Witam mam problem z odpalaniem jak temperatura zejdzie poniżej 5 stopni, tzn auto kręci z 3-4 razy i jak załapie to przez chwilę nie równo chodzi. Dodam że świece wymienione, prąd na świece dochodzi. Gdzie jeszcze szukać?
-
[B5 AJM] Odgłosy przepływu płynu pod przednią szybą ?
U mnie też ogrzewanie w porządku.
-
[B5 AJM] Odgłosy przepływu płynu pod przednią szybą ?
Pompa raczej nie bo wymieniałem kompletny rozrząd wraz z pompą, wymieniałem cały płyn chłodniczy i zarówno przed ja i po wymianie bulgocze, jeżdżę z tym gó... już 11k km i samo raczej nie przejdzie :|
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Bo starą prawdopodobnie będę sprzedawał a nie chcę sprzedać czegoś co miało by się rozlecieć po kilku dniach, miesiącach A czemu warszawa? bo na forum golfa ruszyła 4 tura grupowego wirusowania, cena 900zł za auto, a poza tym chcę oddać samochód w dobre ręce, czytaj: "MR MOTORS"
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
No tak ale mam jeszcze spory zapas obrotów, nie ważne, nie odbiegajmy od tematu.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:28_________________________________________________No Panowie i jak to wygląda piszę bo powoli przygotowuje auto do zawirusowania u Rogala, czeka mnie jeszcze wymiana turbo na awx, będę jechał aż ze Szczecina więc głupio by było wrócić "z kwitkiem"