Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Mam tylko pytanko :)

Czy to prawda, ze audi ma taki system, ze podczas zderzenia automatycznie opuszczają się szyby (oczywiście te elktryczne) i odblokowują się drzwi jeśli jesteśmy zamknięci od środka?? Ma to mieć na celu szybsze opuszczenie auta po wypadku.

Pytam bo gdzieś to kiedyś słyszałem ale nie jestem pewien czy coś takiego stosuje Audi??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tak, niedawno nawet miałem taki błąd w "centralnym zamku" [35-Central Loks] było coś o "awaryjnym otwarciu zamka centralnego" czy jakoś tak. Oczywiście nie miałem żadnego wypadku itp., doszukałem się, że może być to spowodowane tym, że po włączeniu zapłonu po kilku sek. automatycznie alarm "niefabryczny" zamyka mi wszystkie drzwi i chyba coś tam właśnie się popierdzieliło. Wykasowałem go i do tej pory się nie pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby nie otwierają się podczas wypadku. Miałem ostatnio poważnego dzwona aż wystrzeliły obie przednie poduszki i szyby się nie otworzyły a ja siedziałem w środku wdychając opary po wybuchu poduszek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ale w A6 C5 z 2001 roku sie otwierają bo mój ziomek jak wycedził w dupsko innemu :naughty: to wszystkie mu automatycznie zjechały w dół więc dlatego pytałem czy w A4 też coś takiego jest :)

ja u siebie tak mam że szyby co jakiś czas sie opuszczają same do połowy i myśle że to jest właśnie to jest ten awaryjny tryb tylko musze podjechać na VAGa sprawdzić

O tym było już gdzieś pisane, ze szyby same sie opuszczają ale nie wiem czy to u nas czy na forum A6 ktoś miał ten problem, ze rano po całonocnym postoju przychodził do auta a szyby były poopuszczane :blink:

Coś tam wymienił i już było ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...