Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o analizę logów, przy pomiarze grupy 001 złapał notlaufa, a później już ok.

Dynamiczne:

001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c148a6ef3e2ba13.html

004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/42d4081747096774.html

008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57151f60f4d69d51.html

010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07553f0f7a02b0a3.html

011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b57f9c165288f673.html

Statyczne:

001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0aaf114963b3017d.html

004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb7f7d3279b3789a.html

007 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/415657c70146f8a3.html

013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7342699d59808310.html

023 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65e62cff5aefd7de.html

Pozdrawiam i z góry dzięki ;]

--------------------------------------------------------------------------------------------- edit 05.12.2009

Dorzucam dynamiczny:

003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c09340b16701dd09.html

oraz statyczny:

018 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fdbbcd9a34908b9.html

Co do BS to nie wiem czy problem leże po stonie oprogramowania czy kabelka ale klikam na to i nic się nie dzieje :|

-------------------------------------------------------------------------------- edit 05.12.2009

A jednak się udało

Basic settings

grupa 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34476fe175d98c5c.html

grupa 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04b50e8a4dff588e.html

poprawione:

003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1bae22dec788812.html

011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71f84fdd528fe73c.html

Mam nadzieję że teraz już będzie ok ;]

Opublikowano

Brakuje mi 003 dynamicznego. Dorzucisz? Z załączonych mogę tylko zalecić sprawdzenie stanu rozrządu.

Opublikowano
  • Autor

postaram się jutro dorzucić, rozrząd robiony jakiś miesiąc temu

Opublikowano

Zrob tez 018 stat oraz 003 Basic Settings i 011 Basic Settings...

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli ktoś ze Szczecina jest mi w stanie pomóc z BS był bym zobowiązany.

------

Już nie potrzebuję dałem radę ;]

Opublikowano

A zrzucisz jeszcze ten błąd, który sie pojawił w Engine po notlaufie?

Opublikowano
  • Autor

o właśnie żadnego błędu nie było, co też j est dziwne, ale żeby auto znowu jechało musiałem zgasić silnik.

----------------------------------------

aha, przy okazji sprawdziłem prędkość max i się zawiodłem 195 licznikowe, niecałe 4 tyś obrotów i ani grama więcej obojętnie czy z górki czy pod górkę tak jak by coś się przycinało :|[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________No Panowie jeżeli potrzebujecie jeszcze jakieś logi do poprawnej diagnozy to proszę piszcie.

Opublikowano

o właśnie żadnego błędu nie było, co też j est dziwne, ale żeby auto znowu jechało musiałem zgasić silnik.

----------------------------------------

aha, przy okazji sprawdziłem prędkość max i się zawiodłem 195 licznikowe, niecałe 4 tyś obrotów i ani grama więcej obojętnie czy z górki czy pod górkę tak jak by coś się przycinało :|[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________No Panowie jeżeli potrzebujecie jeszcze jakieś logi do poprawnej diagnozy to proszę piszcie.

Wykonujac logi Basic Settings - silnik powinien byc uruchomiony :)

Opublikowano
  • Autor

Logi w BS poprawione ;]

Opublikowano

No AJM powinien wiecej polecieć skoro mój AFN poleciał 210 w 4 osoby. Dziwne że wartość doładowania zmienia się? Na moje powinna być stała

Opublikowano

No AJM powinien wiecej polecieć skoro mój AFN poleciał 210 w 4 osoby.

z tym bym polemizował ... u mnie vmax 200KM/H w 3 osoby, może ktoś może napisać jak katalogowo to wygląda bo mi się wydaje że ajm vmax to ok 190-200
Opublikowano
  • Autor

No tak ale mam jeszcze spory zapas obrotów, nie ważne, nie odbiegajmy od tematu.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:28_________________________________________________No Panowie i jak to wygląda piszę bo powoli przygotowuje auto do zawirusowania u Rogala, czeka mnie jeszcze wymiana turbo na awx, będę jechał aż ze Szczecina więc głupio by było wrócić "z kwitkiem" :P

Opublikowano

No Panowie i jak to wygląda piszę bo powoli przygotowuje auto do zawirusowania u Rogala, czeka mnie jeszcze wymiana turbo na awx, będę jechał aż ze Szczecina więc głupio by było wrócić "z kwitkiem" :P

:shocked:

przeciez do Gdanska [tune-up vel rob555] masz rzut beretem ....

BS-y wygladaja OK

p.s po co ta diagnostyka skoro bedziesz wymienial turbo ... ?

Opublikowano
  • Autor

Bo starą prawdopodobnie będę sprzedawał a nie chcę sprzedać czegoś co miało by się rozlecieć po kilku dniach, miesiącach :)

A czemu warszawa? bo na forum golfa ruszyła 4 tura grupowego wirusowania, cena 900zł za auto,

a poza tym chcę oddać samochód w dobre ręce, czytaj: "MR MOTORS" :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.