Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Renowacja felg


alpin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko gdzie we Wrocławiu można zlecić renowacje felg? chodzi mi o wyrównanie rantów i malowanie całych felg, bo jak narazie znalazłem jedna firme ale zaspiewali mi 250 zł za jedną felge 17' :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kawa mać 250zł za jedno kółko? To za 1000zł kupisz se inne fele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kawa mać 250zł za jedno kółko? To za 1000zł kupisz se inne fele :wink4:

To samo im powiedziałem i nawet przyznali mi racje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz już podobny wątek :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_adp_malowanie_felg_poznan-t76437.0.html;msg1362745#msg1362745

trza było się podpiąć a nie nowy zakładać

:szukaj: następnym razem[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 15:31_________________________________________________zaraz przyjdzie ykk i wy***ie to do kosza :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no daje jeszcze pól godziny temu wątkowi :naughty:

250zł za fele to przegięcie pały.

Ja za 17 płaciłem 40zł za prostowanie (sztuka)

malowanie 50zł sztuka (znajomy lakiernik)

Są tak zrobione ze jak zawiozłem do zakładania opon to koleś pytał ile dalem za te nowe felgi w ASO :naughty: jak powiedziałem ze malowane to nie wierzył i ogladał pincet razy do okoła :decayed:

Od środka szary matowy a z zewnątrz srebrne z grubym ziarnem metaliku.

_________________________________________________

Aha piaskowane nie były bo po co?? na felgach jest taki sam lakier jak na aucie a jak dajesz cos do malowania przy samochodzie to nie piaskuja.

Ta sama technologia co na aucie czyli papier ścierny--> podkład-->papier wodny--> odtłuszczenie--> malowanie bazą (kolorem)-->lakier bezbarwny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc mam już namiary :naughty:

po feriach zawioze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem swoje kolesiowi z pod Kielcami za około 350-400 za komplet zależy jak bardzo masz krzywe, wspominał ze z warszawy może zabrać jak chcesz to mogę z nim pogadać co i jak.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podłączam sie do tematu

gdzie w okolicach warszawy renowacja (malowanie/prostowanie)

i ile płaci się za takie usługi

kolego było na forum wiele razy wystarczy szukać :szukaj: ew google też nie boli, np tu -> http://www.regeneracjafelg.waw.pl/ , http://www.renowacjafelg.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd oni biorą ceny :shocked:

policzyłem po najmniejszej lini oporu to mi wyszło za to co trzeba było robić w moich minimum 800zł

mam mieć to zrobione za niecałą połowę tej ceny :gwizdanie:

w wawie? proszkowo?z gwarancją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wawie? proszkowo?z gwarancją?

proste ze z gwarancją, co do proszku to nie zawsze daje parządany efekt wiec nie chciałem to szukałem tam gdzie robią normalnie

nie w "wawie" po co mam przepłacać 2 razy :tongue4:

na tygodniu je odbieram to sie pochwale wrażeniami

koleś raz na tydzień/2 może je odebrać z warszawy wiec jak ktoś będzie chciał to po zobaczeniu i ocenie efektu jego pracy mogę kopsnąc namiary :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, w wawie niestety za wszystko jak za zboże :disgust:, weź pod uwagę, że proszkowo znacznie drożej wychodzi... jak odbierzesz to zarzuć jakiś wątek chętnie obejrzę...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie felg w okolicach Rybnika za 4 sztuki od zewnatrz i wewnatrz 400-500 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podłączam sie do tematu

gdzie w okolicach warszawy renowacja (malowanie/prostowanie)

i ile płaci się za takie usługi

kolego było na forum wiele razy wystarczy szukać :szukaj: ew google też nie boli, np tu -> http://www.regeneracjafelg.waw.pl/ , http://www.renowacjafelg.pl/

kolego szukać w google to jakoś tam umiem ale ja chciałem się dowiedzieć czy ktoś z kolegów klubowiczów poleci jakiegoś fachmana z którego usług juz korzystał - co by był dobry i tani

a takich co biorą 300-500 zł. za jedna 17" to mam na dzielnicy ze 4-erech

w wawie? proszkowo?z gwarancją?

proste ze z gwarancją, co do proszku to nie zawsze daje parządany efekt wiec nie chciałem to szukałem tam gdzie robią normalnie

nie w "wawie" po co mam przepłacać 2 razy :tongue4:

na tygodniu je odbieram to sie pochwale wrażeniami

koleś raz na tydzień/2 może je odebrać z warszawy wiec jak ktoś będzie chciał to po zobaczeniu i ocenie efektu jego pracy mogę kopsnąc namiary :hi:

wuju jak odbierzesz felunek to zapodaj jakieś zdjęcia i oczywiście namiary podeślij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f79a67377848cc16med.jpg

Felgi pomalowane proszkowo .90 zł za sztukę doszedł tylko koszt pomalowania dekielków(bo plastikowe)

Marki Warszawa.Aha felgi 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takich co biorą 300-500 zł. za jedna 17" to mam na dzielnicy ze 4-erech

wuju jak odbierzesz felunek to zapodaj jakieś zdjęcia i oczywiście namiary podeślij

no gadałem z nim wczoraj lakier już doszedł, wiec w przyszły weekend bede je już chyba miał :kox:

to ja koło 350 bede miał komplet 19 (prostowanie, sapwanie, ranty, malowanie) zrobione :cool1:

jak tylko będą to wrzucę efekty, ma mi zrobić cennik może jakiś rabat utarguje dla klubowiczów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...