Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

masterp84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pany mamy kogos w senatorium Muszelka, potrzebuje praktyke podbic bratu:)
  2. Mam podaj mi emaila na pw
  3. masterp84 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    szukam serialu Melissa and Joey sezon 3 po polsku może ktoś ma jakiś namiar, jest na yt, ale tylko wersja english, leciał na comedy central family tylko zakończyli na 16 odcinku s.3 a jest 37 odc., może były jakieś wydania na dvd?
  4. Jakie polecacie klocki do v-brake pod obręcz aluminiową, mam tektro i na stalówce było super a teraz mi sie ślizgają po zmianie. Używał ktoś może meridy green control lub author 3cc?
  5. Używam automapy na swoim prestigio 5451, android 4.2.2 mam 512 mb ramu i spokojnie daje rade. Przejechałem na niej nasz kraj wzdłóż i wszerz, w dużych miastach też sie nic nie dzieje no i jest offline. Mam zainstalowaną mape europy.
  6. U mnie od roku siedzi i jest wszystko ok
  7. Ja mam licznik bezprzewodowy Crivit z Lidla i sprawdza sie całkiem nieźle koszt 40 zł czy coś koło tego.
  8. Jakich rękawiczek używacie do jazdy w zimne jesienne lub wczesnozimowe przejażdżki ? Myślę o przedziale cenowym do 100zł.
  9. Gościu od klimy powiedział mi, że mam dużo wilgoci w układzie i trzeba porządnie próżnie zrobić żeby sie tego pozbyć, łączny czas gdzieś 1,20 h.
  10. Byłem i klime nabiłem:decayed: ozonowanie, osuszanie, wymiana środka chłodniczego na nowy 160 zł. Dzięki kolego za podpowiedź.
  11. Gdzie najlepiej nabić klime w Koszalinie?
  12. Święta prawda. Pamiętam jak za gówniarza się śmigało na oponkach parę lat chyba, że je się schamowało a teraz na postoju w piwnicy bieżnik się zużywa
  13. No właśnie moje znikają w oczach na asfalcie
  14. Szukam nowych opon do swojego rowerka, 5 dni w tygodniu dojeżdżam do pracy po asfalcie a w weekendy śmigam na wycieczki po drogach polnych i leśnych, jaki byście mi polecili rodzaj bieżnika, teraz używam semislicki, tylko po 800 km się tylna wytarła. Zastanawiam sie nad takim czymś Opona 26 x 1.95 Kenda K831A uniwersalna opony (4277973668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jestem ciekawy jak sie spisuje. Czekam na jakieś podpowiedzi rozmiar 26x1,9/1.95.
  15. jak coś to z Transitem zawitam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.