-
Kołobrzeskie A4 .........
Pany mamy kogos w senatorium Muszelka, potrzebuje praktyke podbic bratu:)
-
Automapa na androida
Mam podaj mi emaila na pw
-
Seriale
szukam serialu Melissa and Joey sezon 3 po polsku może ktoś ma jakiś namiar, jest na yt, ale tylko wersja english, leciał na comedy central family tylko zakończyli na 16 odcinku s.3 a jest 37 odc., może były jakieś wydania na dvd?
-
Sezon Rowerowy 2016
Jakie polecacie klocki do v-brake pod obręcz aluminiową, mam tektro i na stalówce było super a teraz mi sie ślizgają po zmianie. Używał ktoś może meridy green control lub author 3cc?
-
Smartfon do nawigacji
Używam automapy na swoim prestigio 5451, android 4.2.2 mam 512 mb ramu i spokojnie daje rade. Przejechałem na niej nasz kraj wzdłóż i wszerz, w dużych miastach też sie nic nie dzieje no i jest offline. Mam zainstalowaną mape europy.
-
Sezon Rowerowy 2016
U mnie od roku siedzi i jest wszystko ok
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja mam licznik bezprzewodowy Crivit z Lidla i sprawdza sie całkiem nieźle koszt 40 zł czy coś koło tego.
-
Sezon Rowerowy 2016
Jakich rękawiczek używacie do jazdy w zimne jesienne lub wczesnozimowe przejażdżki ? Myślę o przedziale cenowym do 100zł.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Gościu od klimy powiedział mi, że mam dużo wilgoci w układzie i trzeba porządnie próżnie zrobić żeby sie tego pozbyć, łączny czas gdzieś 1,20 h.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Byłem i klime nabiłem:decayed: ozonowanie, osuszanie, wymiana środka chłodniczego na nowy 160 zł. Dzięki kolego za podpowiedź.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Gdzie najlepiej nabić klime w Koszalinie?
-
Sezon Rowerowy 2016
Święta prawda. Pamiętam jak za gówniarza się śmigało na oponkach parę lat chyba, że je się schamowało a teraz na postoju w piwnicy bieżnik się zużywa
-
Sezon Rowerowy 2016
No właśnie moje znikają w oczach na asfalcie
-
Sezon Rowerowy 2016
Szukam nowych opon do swojego rowerka, 5 dni w tygodniu dojeżdżam do pracy po asfalcie a w weekendy śmigam na wycieczki po drogach polnych i leśnych, jaki byście mi polecili rodzaj bieżnika, teraz używam semislicki, tylko po 800 km się tylna wytarła. Zastanawiam sie nad takim czymś Opona 26 x 1.95 Kenda K831A uniwersalna opony (4277973668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jestem ciekawy jak sie spisuje. Czekam na jakieś podpowiedzi rozmiar 26x1,9/1.95.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak coś to z Transitem zawitam
masterp84
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta