Jump to content

[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder

baczes
 Share

Recommended Posts

To coś tanio bo jak rozmawiałem z TOM77 to mówił, że teraz chodzą po 1800zł :shocked:

Ale aukcja przekonująca :gwizdanie:

To coś tanio bo jak rozmawiałem z TOM77 to mówił, że teraz chodzą po 1800zł :shocked:

Ale aukcja przekonująca :gwizdanie:

już dawno nie widziałem ORI LMO za 1800 strasznie drogo :shocked:

U Toma były po 1500 ale nasteona dostawa przyszła juz droższa. Mówił na spocie jakies 2 miechy temu moze znów staniały. Warto się jeszcze zapytać

Czy to oryginalny lemforder?

Mi to wygląda na skośnookiego.

z tego co się orientowałem to teraz lemforderki chodza po ok 1300-1400 zl komplecik wraz z łacznikami

Ale znaczek sowy w trójkąciku jest :decayed: bo ja już widziałem LMO bez sowy :gwizdanie: Ja bym originałów LMO na Allegro nie szukał :no: Zbyt na to jest więc podróbek nie brakuje :decayed:

mi wygladaja na ori ale kto wie,powiem ze ludzia wpadaja w lapki ori graty i czesto to mozna spotkac,a allegro dlatego bo to najczestszy i najwiekszy portal z takimi rzeczami odwiedzany przez ludzi...kolo napisal ze to lemy,ale rownie dobrze mogl napisac ze to ori...jedno nie wyklucza drugiego...sa znaczki audi wiec chyba nawet jesli chinole robili to chyba dla koncernu jakiegos w grupy vag.

nie są ori. Lemforder nie robi w takich foliach.

Byle kto nie może wytłoczyć znaczka Audi na częściach zamiennych,a jeżeli tłoczy to znaczy że jest to część wysokiej jakości pod którą podpisuje się Audi.Być może wyprodukowane tylko dla servisu Audi.

Ja już kupiłem sobie na allegro na szczęście jeden wahacz lemfordera ze znaczkami audi w którym sworzeń jeszcze nic nie widział a był bardo luźny. Nie twierdze, ze te z aukcji są złe ale prezentów nikt za bardzo nie chce robić.

ja kupilem ori lemki ze sklepu i po 20tys.tez mialem problemy z gora takze nie ma reguly na to,trafilem gdzies na gorsza partie i tyle,dol sie trzyma caly czas(gora juz nowa)wytloczyc nie jest tak latwo tych znaczkow,jedynie co mi sie nasuwa to ,to ze te wachacze ze zdjecia sa wypiaskowane i zregenerowane.....inaczej wydaje mi sie ze sa ori audi vw,i maja znaczki lemka bo takie byly wstawiane w okreslonych rocznikach na 1 montaz.........ale jak naprawde jest to nikt :no:

ja kupilem ori lemki ze sklepu i po 20tys.tez mialem problemy z gora takze nie ma reguly na to,trafilem gdzies na gorsza partie i tyle,dol sie trzyma caly czas(gora juz nowa)wytloczyc nie jest tak latwo tych znaczkow,jedynie co mi sie nasuwa to ,to ze te wahacze ze zdjecia sa wypiaskowane i zregenerowane.....inaczej wydaje mi sie ze sa ori audi vw,i maja znaczki lemka bo takie byly wstawiane w okreslonych rocznikach na 1 montaz.........ale jak naprawde jest to nikt :no:

A gwarancji na górne wahacze Ci nie uznali?

w pl.nie uznali ,wyslano je do niemiec tam uznali tylko 2,czyli za 2 zwrot kaski, nastepne dwa oddano mi w postaci wachaczy nowych ,ale te wachacze nowe to tylko dobra wola sprzedawcy....wachacze kupowane od forumowego sprzedawcy i odrazu podziekowania dla niego za zalatwienie mi tej sprawy

nie są ori. Lemforder nie robi w takich foliach.

Właśnie!!! Mi też kiedyś kolo który pracuje kilkanaście lat w częściach powiedział że wahacze LMO nigdy nie były foliowane :decayed:

wyglada na ori,a cena faktycznie dobra jak za firmowy

zastanawiam sie skoro ma folie ori i znaczki to czego nie napisal wachacze ori do vw,audi tylko wybral ze to lemka,choc oczywiscie jedno nie zaprzecza drugiemu...ale wtedy teoria o foli byla by nie przydatna

zastanawiam sie skoro ma folie ori i znaczki to czego nie napisal wahacze ori do vw,audi tylko wybral ze to lemka,choc oczywiscie jedno nie zaprzecza drugiemu...ale wtedy teoria o foli byla by nie przydatna

Albo się nie zna albo towar od skośnookich :decayed:

Panowie, miałem do czynienia z tymi wahaczami i gwarantuję Wam, że nie są one oryginalne. Miałem założone takie wahacze u siebie. Były z 2006 roku. Po 5 tysiącach nie nadawały się do niczego. Mogę przesłać zdjęcia dla porównania. Moje również miały znaczki lema i audi.

haha wierzymy na slowo przynajmniej ja,kurw....teraz robia takie dobre podroby ze nie sposob odroznic po wygladzie..............

to juz u kolegi z forum "dzik" w promocji po 1550zł , 1800zł to juz przeginka

przy zakupie grupowym 4 kompletów mogę Wam panowie powysyłac gratis po wpłacie kurierem.Pochodzą z polskiej hurtowni, po prostu wynegocjowałem dobry rabat dla swojego sklepiku, chyba nawet bardzo dobry :)

:) ja właśnie potrzebuję już na teraz jakiś dobry link z aukcja allegro z oryginalnymi czy jakiś dobry namiar bo na sobotę prowadzę samochod do warsztatu bo mialem lekka stluczke no i przy okazji wymienią mi wahacze... gościu powiedział mi 150 zl za wymianę to chyba niezła cena :)....

http://allegro.pl/item801840407_wahacze_audi_a4_a6_passat_b5_b6_oryginal.html a co powiecie o tym... gościu zapewnia ze w 100% to oryginał

@Dzik, a masz w ofercie Lemfordery do B7 jak w moim profilu ? Wysłałem Ci zapytanie na PW jednak bez odpowiedzi niestety.

Szykuję się z wymianą całej zawiechy łącznie z amorami i szukam sprawdzonego źródła w dobrej cenie.

:) ja właśnie potrzebuję już na teraz jakiś dobry link z aukcja allegro z oryginalnymi czy jakiś dobry namiar bo na sobotę prowadzę samochod do warsztatu bo mialem lekka stluczke no i przy okazji wymienią mi wahacze... gościu powiedział mi 150 zl za wymianę to chyba niezła cena :)....

http://allegro.pl/item801840407_wahacze_audi_a4_a6_passat_b5_b6_oryginal.html a co powiecie o tym... gościu zapewnia ze w 100% to oryginał

nie przeczytałeś tematu, słusznie chłopaki mówili, ori nie były w folię pakowane. Nie chce się narzucac ale zapraszam do siebie.

mystic.pl, faktycznie nie odpisałem Ci, niestety do B7 nie mam szans nic złapac, jedynie sztukowac a to już dużo większy koszt niż zestaw o którego cenę baaaardzo długo walczyłem

Pozdrowionka.

Marcin

wachacze jak kupujesz to nie na allegro,nasz oferte dzika sa forumowi sprzedawcy popytaj zebys po kupnie na allegro nie zalowal

Panowie, miałem do czynienia z tymi wahaczami i gwarantuję Wam, że nie są one oryginalne. Miałem założone takie wahacze u siebie. Były z 2006 roku. Po 5 tysiącach nie nadawały się do niczego. Mogę przesłać zdjęcia dla porównania. Moje również miały znaczki lema i audi.

spetsnaz miło by było jak byś wkleił szczegółowe fotki tutaj bo ja też chyba będę zmieniał bo na górnych popękały mi gumy i banan chyba coś klęka bo strzela przy chamowaniu, ruszaniu i w zakrętach. Albo porub fotki i załuż nowy temat. Taki temat powinien być podpięty u samej góry.