Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy warto kupić te Ultra Gripy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! rozważam zakup tych opon są nowe ale rok produkcji to 2004. Cena jak na good yeary niezła tylko trochę czasu przeleżały więc powiedzcie czy warto je kupić czy lepiej np dębice z 2009 za tą samą kasę.

Poniżej link:

http://www.allegro.pl/item833843986_good_year_ultra_grip_195_65_15_91h.html

Opublikowano

Ja bym nie kupował :hi:

Opublikowano
  • Autor

No teraz właśnie też się dowiedziałem że po takim czasie mogły mocno stwardnieć i są do d... także ku przestrodze innym :decayed:

Opublikowano

W zeszłym sezonie miałem nowe nokiany z 2004r i latały normalnie.

Opublikowano
  • Autor

Od tego czy będą dobrze śmigały zależy w jakich warunkach były przechowywane :hi:

W każdym razie nie będę ryzykował :)

Opublikowano

zainwestuj w Dębicę, na zimę to bardzo dobra opona. Osobiście polecam nową frigo 2 bo jest produkowana na wzorze GY.

Opublikowano
  • Autor

O tym modelu właśnie też myślałem. Mówi się że Dębice są do d... bo najtańsze ale użytkownicy sobie chwalą :good:

Opublikowano

Najtańsze nie znaczy złe. WG mnie to opona na zimę nie powinna mieć więcej jak 3-4 lata. kup frigo 2 "a będzie Pan zadowolony" :>

Opublikowano

Panowie, Dębice to dobre opony, ale na śnieg! Kopny lub zmrożony śnieg.

Niestety, większość zimy mamy deszcze lub błoto pośniegowe, a tutaj jak tak rewelacyjne nie są - czyli na mokrym.

Ale suma sumaru, chyba wolałbym wziąć nowe Dębice, niż 6 letnie Goodyeary/

Opublikowano

Ale suma sumaru, chyba wolałbym wziąć nowe Dębice, niż 6 letnie Goodyeary/

Dokladnie :good:

Opublikowano

Ja mam od dwóch lat Dayton-y zimówki i dają radę. 179zł. płaciłem na opony.pl z dostawą kurierem do domy

(płatność przy odbiorze). Polecam :good:

Opublikowano

A nie lepiej dołożyć 40 zł na sztuce i kupić nowe UG7+ ? :rolleyes: Na początku października były po 205 zł nawet... http://moto.allegro.pl/item824819813_opony_195_65r15_195_65_15_ultra_grip_7_goodyear.html

Ja kupiłem i jestem bardzo zadowolony ;) ale śniegu jeszcze nie widziały :D

Opublikowano

A nie lepiej dołożyć 40 zł na sztuce i kupić nowe UG7+ ? :rolleyes: Na początku października były po 205 zł nawet... http://moto.allegro.pl/item824819813_opony_195_65r15_195_65_15_ultra_grip_7_goodyear.html

Ja kupiłem i jestem bardzo zadowolony ;) ale śniegu jeszcze nie widziały :D

GY UG7+ to są fakt bardzo dobre opony, ale jeżeli chodzi o porównanie o cene z dębica np. to jest spora. Gdy szukałem do swojego tylko ze 16" to miedzy dębicą a GY UG7+ cena różniła sie o 100zł na sztuce. Może i warto, ale w TOTKA nie trafiłem ;-) hehe a Opona jak Opona tylko klasa i kasa inna.

Opublikowano

Kupuj Frigo 2 ja jeżdżę na nich 4 sezon i nie było żadnych problemów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.