- Modul zegara
-
Modul zegara
Ustawia automatycznie czas
-
Modul zegara
Przykrecasz do belki zderzaka. Pod wslarunkiem za masz instalacje
-
Brak mozliwosci wyciagniecia plyty dvd (nawigacja)
Szkoda ze diagnoza padla po sprawdzeniu calego napedu przez niego i skasowaniu odpowiednich naleznosci Mowi sie trudno
-
Brak mozliwosci wyciagniecia plyty dvd (nawigacja)
Witam Po zakupie samochodu okazalo sie ze nie potrafie wyciagnac plyty nawigacyjnej z radia. Diagnoza pana elektronika jest taka ze samochody po 2009 roku maja blokade wyciagania plyty Wg mnie jest to troszke dziwna diagnoza Co o tym sadzicie?
-
Modul radiowy nie dziala
Ok dzieki Poczytam
-
Modul radiowy nie dziala
Nie sprawdzalem bo nie mam kabla Mialem ustawiony na kwarcowy I nic to nie dalo
-
Modul radiowy nie dziala
Wlaczam na Funk A data i zegar dalej sie nie zmienia
-
Modul radiowy nie dziala
Jak wchodze w MMI to pokazuje sie tylko mozliwosc recznego ustawiania daty i czasu
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Strzalki maja isc do tylu Wszystko jestvopisane w poprzednich postach
-
Modul radiowy nie dziala
Czy po podlaczeniu modulu musze go w jakis sposob kodowac? Pytam poniewaz po podlaczeniu modulu dalej musze date i czas ustawiac recznie Modul ma numery 8k0 919 145 Pozdrawiam
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Po dlugich przemysleniach raczej zdecyduje sie na oryginalne mocowanie Koleczki mocujace stosunkowo nie sa drogie wiec jak tylko przyjda to zabieram sie za montaz witam, czy jestescie w stanie mi napisać ile dokładnie mm powinny się znajdować kołki do których pożniej będa mocowane progi ? Rozchodzi mi sie o odległośc od zaznaczonej krawędzi na zdjęciu Moze po prostu posiadacie zdjecia progow po zdemontowaniu listew z widocznymi kolkami
-
Ikonka stanu plynu spryskiwaczy
Czujnika nie mam Kiedys jak zskladalem tempomat i pelen FIS to w kostce lucznika byl juz przewod odpowiadajacy za polaczenie z czujnikiem Lecz niestety nie potrafilem odnalezc koncowki tego przewodu No i sprawe tak zakonczylem [emoji20]
-
Ikonka stanu plynu spryskiwaczy
Witam Czy jest mozliwosc calkwoyego wylaczenia pokazujacej sie informacji o stanie plynu do spryskiwaczy? Jakie oprogramowanie do tego bym potrzebowal i jaki kabelek? Pozdrawiam
-
PILNE ! Pomocy stuki w silniku ! Pomózcie zdiagnozować
Mialem takie klekotanie w b7 Polegalo to na tym ze jak stal to bylo ok Ale jak tylko ruszalem to klekotalo Okazalo sie ze jest juz wyeksploatowane sprzegielko klatyzacji Sprawdz czy na wlaczonej klimie jest takie samo klekotanie jak na wylaczonej
dymian1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta