Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Załóż awx z turbina i wtryskami ewentualnie pompki swoje bo moga być problemy z paleniem w zimie bez korekty oczywiście. Jedyne co może nie pasować to przewody od chłodnicy oleju bo AJM ma inna i inne przewody.
  2. Bedzie ciężko bez kanału,4 jest pod rura.
  3. Załóż odrazu hybrydę na większym wirniku i walku od arl.
  4. Nawet super filozofia. Taki nawet pasuje http://www.jonnesway.pl/index.php?item=727
  5. Dlatego jest szansa ze mobil o comma to to samo.
  6. Nie słuchaj bzdur,czy kupisz febi ruvile czy ina to i tak będzie INA w środku.Wez co tansze pamietaj ze maja byc czarne.
  7. Czujnik jest pod rura dolotowa 4 pinowy.
  8. marewel odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6/B7
    EDC 15 jest w b6.
  9. Seba robil z VP na PD a to całkiem inna bajka.
  10. AWX AVF ASZ ARL pasuja,z tym ze do poprzecznego trzeba przełożyć smok miskę olejowa i trzeba uwazac na podstawe filtra w poprzecznych nowszych sa 2 rodzaje jedna nie pasuje.
  11. Najtanszy z dobrych to comma 5l 5w40 mozna kupic za 90zl. Firma wchłonięta przez mobila.
  12. Możesz wsadzić ARL ASZ AVF,będzie najprosciej. BPW 140 km tez jest szansa ze by podszedł tylko ma miskę olejowa troszkę inna nie wiem czy nie zapierała by o sanki z tym ze bpw ma wadliwy naped walkow mimo ze jest juz na kolech zebatych to i tak sie to sypie. Przy montazu ASZ trzeba uwazac na podstawe filtra to sa dwa rodzaje i jedna nie pasuje.
  13. Da sie dostac tylko trzeba sprezarke wykrecic. W passatach byly denso i zexel a to calkiem inne konstrukcje i nawet przewody nie pasuja.
  14. Sprawdz wtyczke od czujnika polozenia walu,i cos moze sie dziac z napinaczem łańcuszków.
  15. 90% głowic na tym forum ma pęknięcia,co nie przeszkadza w pracy silnika jedyne 2 jakie udało mi się znaleźć bez pęknięć były produkcji polskiej. Szukałem dla siebie głowicy i wiem coś na ten temat ze ciężko było znaleźć nie popękana przy wtrysku,pękniecie leci od zaworu do dziury na dysze wtrysku i tą dziurka w wzwyż. Nie wiem czy mi sie zechce,jak zechce to zrobię zdjęcia.
  16. W tych silnikach na serii pęka głowica,co mówić na 200km. Ostatnio rozbierałem 2 na czesci pierwsze,i wcale nie jest to taka super konstrukcja jak wszyscy mawiają,uklad korbowo tlokowy jest bez zarzutu ale glowica to porazka,od pekniec przy wylocie wtrysku to wytartych walkow i szklanek.
  17. Pomysł jeszcze raz,przestawiłeś aparat tak dużo ze iskra z palca nie trafiala w kopulke.
  18. W końcu męskie auto nie popierdółka 1.8t.
  19. marewel odpowiedział(a) na dariodario temat w 1.9TDI
    Wiazka jest mu do niczego nie potrzebna.Jak chcesz skrzynie 6 to sanki od passata b5 podejda.
  20. Bpw jest 8V,reszta 16v
  21. Cuber powiedz jak wyglada spalanie po przesiadce z 3.0 i ogólnie jak wyglada dynamika miedzy 2 a 3.0 jest przepaść czy da sie tym jezdzic?
  22. Takie softy laduja w salonach.
  23. Cena dobra,czasem trzeba doliczyć koronki ABS,bo nie zawsze da sie je zbic.
  24. Takie wahanie jest normalne,czasem nie da sie togo poprawic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.