Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Na PD AWX AVF,jest informacja ze można lać czyste bio. Nie wiem czy to zdrowe dla silnika,ale na pssacie ktoś napisal ze przelatal na bio z motorem 130 60tys i nic się nie dzieje. Najsmieszniejsci sa ludzie co pisza:"walem zacza dymić na niebiesko" albo "wlałem rano nie chciał zapalić",ale tekst roku "wlalem odkrecilo mi sie kólko na wale :polew:" Nie jestem zagorzałym fanem bio,ale stare kible bez turba trawią go dobrze i tak nie jada wiec co za różnica 5 koni mniej,pierwsze TDI tez nie grymaszą.
  2. Kolko na wale tez sie odkręca przez BIO?Ktoś wcześniej napisał potwierdzasz czy zaprzeczasz? Lalem bio do pd i innych wynalazków,nic kompletnie się nie działo z silnikiem. W Pd ladne korekcje spadaly,pozatym moc mniejsza. Koles z forda pisze ze korbowody się gna.Korby w fordach to gna się w co 2 mondeo czy innych wynalazkach,bo maja silniki zrobione z gówna i skonstruowane przez idiotę,wiec jak to przeczytałem to śmiać mi sie zachciało.
  3. Chyba poprostu błąd i tyle.
  4. Dlatego masz czujnik polozenia walu dodatkowo.
  5. Przeczytaj uwaznie co napisalem wyzej.
  6. Can jest tylko miedzy pompa a sterownikiem,wiec jak podpasowala by twoja pompa to nie widze przeszkody.
  7. Z tego co mi wiadomo w ADP nie ustawia się zapłonu,a aparat zapłonowy służy do identyfikacji 1 cylindra. Jezeli nie wyrzuca bledy czujnika halla to masz ustawione dobrze.
  8. Jak kwasow to tylko tig,jak umiesz spawać migiem to i tiga ogarniesz. Spawalem kawalek dolotu migiem ale efekt nie byl zadowalajacy przynajmniej dlamnie.
  9. Widze ze nie wiesz czego tyczy sie rozmowa.
  10. Takie cyrki sie dzieja jak po przekladce z angola ktos pomieszal przewody.
  11. Ja czekałem jakieś 3 miesiące zanim podłączyła mnie netia. Użerania było tyle co nie miara,3 razy dostawałem umowę z przekręconymi danymi. Skonczyla mi sie jedna umowa,chcialem 2 z szybszym internetem czekalem kolejna 3 miesiace zanim zmienili.
  12. Trzeba zbierać chętnych i jechać pod sejm z jajkami.
  13. W Twoim pojeździe same cuda sie dzieją,temp spada w dolocie.
  14. Prawdopodobnie licznik do naprawy.
  15. Nie moze byc inacze,za duza odleglosc od czujnika bedzie powodowała blad.
  16. Po regeneracji w http://www.auto-szlif.pl/,narazie 2 turbiny lataja od nich. Podobno maja takie same maszyny jak w garecie.
  17. Zaraz znajde Twoj cytat gdzie pisales ze nie "puchło". Seryjny ic nie wystarcza nawet do seryjnej 130 w upalne dni.
  18. Taki opis tylko odstrasza kupującego. Co prawda długo sie nie bujalem z A3,ale jak tylko wykasowałem dane o chipie i wykresie z hamowni,kupiec przyjechal za 2 dni.
  19. Nie wiem czy sie roznily ale sprzeglo i kolo bedzie pasowalo. Pogrzebalem troche w katalogach i jeden wyraznie podaje ze Zestaw LUK 623 113 900 jest do kola dwumasowego,dlatego mysle ze roziwazniem dobrym jest tu zalozenie sprzegla od B4 1Z,bedzie przy tym taniej.
  20. Powiem wam tak,qumpel zakladal 2lub3 dwumasy luka i wszystkie byly fabrycznie uszkodzone.Po zalozeniu sachsa problemy sie skonczyly. Sam sie zastanawiam czy nie oddać swojego do regeneracji do http://www.sprzeglo-service.pl/ podobno 12mcy gwarancji koszt miedzy 600-800zl. W IC focie AP nie posiadaja dwumasy do AVF.
  21. W zawieszeniach KW mozna spotkac amory alco,a to chyba o czymś świadczy.
  22. Jedz szybko na hamownie,bo jakos nie moge w to uwierzyc.
  23. BPW ma inny walek rozrzadu,wiec taniej wychodzi kupic glowice z takim walkiem jak ma byc niz pozniej szukac samego walka.
  24. Wiec może lepiej poczekać az ktos wymyśli ceramiczne kity

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.