Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotki Zlotowe z Fotoradarów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WKLEJAJCIE PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA Z FOTORADARÓW .... BĘDZIE TEGO PEWNIE SPORO :evil:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 14:10_________________________________________________pozwole sobie zapodać foto Ono

fotot.jpg

Opublikowano

Obserwuję :good:

Opublikowano

Dokładnie w tym samym miejscu ma fotkę Fazy i Lodówa :cool1:

Opublikowano

ja dzisija tez dostalem widokowke 290 PLN i 6 pkt. ;(

Opublikowano
  • Autor

to wklejajcie foto pro tutaj .... skąd dostałeś ?

Opublikowano

Dabki :gwizdanie:

Opublikowano

przecież Gliniarze nie dają zdjęć. skąd macie ? :chytry:

Opublikowano

przecież Gliniarze nie dają zdjęć. skąd macie ? :chytry:

Poczta

Opublikowano

mnie przywieźli fotkę do domu ale nie chcieli jej dać na pamiątkę :wstydliwy:

Opublikowano

ja dzisija tez dostalem widokowke 290 PLN i 6 pkt. ;(

wrzucaj fote, ciekawe na ile mnie podliczą :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisija tez dostalem widokowke 290 PLN i 6 pkt. ;(

wrzucaj fote, ciekawe na ile mnie podliczą :gwizdanie:

do mnie tez polecony przyszedł....musze iść odebrać

ale my przez Dabki razem nie jechaliśmy chyba :mysli:

Opublikowano

Ja 3 tygodnie temu na zakopiance przy radarze 110km/h,na razie cisza i oby w budce ptaszki się lęgły :wink4:

Opublikowano

jechaliśmy :tongue4:

Opublikowano

jechaliśmy :tongue4:

najwyżej z PIT-ów wezmą :wallbash:
Opublikowano

ja dzisija tez dostalem widokowke 290 PLN i 6 pkt. ;(

a jednak to Tobie zdjęcie zrobili,nam się upiekło :naughty:

Opublikowano

ja dzisija tez dostalem widokowke 290 PLN i 6 pkt. ;(

a jednak to Tobie zdjęcie zrobili,nam się upiekło :naughty:

a to fotka z czy do Jarosławca?? :decayed:

ja na poczte na razie nie ide...niech sobie tam leży i czeka :gwizdanie:

Opublikowano

z powrotu do domu :wink4:

Opublikowano

z powrotu do domu :wink4:

musze cie Aniu zmartwic bo ta fota jest jak jechalismy na zlota a nie jak wracalismy :tongue4: a my kolego makiaveli lecielismy razem :polew: wiec mysle ze to co czeka na poczicei to wlasnie to :polew:
Opublikowano

z powrotu do domu :wink4:

musze cie Aniu zmartwic bo ta fota jest jak jechalismy na zlota a nie jak wracalismy :tongue4: a my kolego makiaveli lecielismy razem :polew: wiec mysle ze to co czeka na poczicei to wlasnie to :polew:

cos mi sie nie zgadza....bo my sie spotkalismy w Koronowie a Dąbki są 60km od Koronowa :cool1:

jechałem wprost od domu do Koronowa,także Dąbki ominełem szerokim łukiem :decayed:

Opublikowano

z powrotu do domu :wink4:

musze cie Aniu zmartwic bo ta fota jest jak jechalismy na zlota a nie jak wracalismy :tongue4: a my kolego makiaveli lecielismy razem :polew: wiec mysle ze to co czeka na poczicei to wlasnie to :polew:

cos mi sie nie zgadza....bo my sie spotkalismy w Koronowie a Dąbki są 60km od Koronowa :cool1:

jechałem wprost od domu do Koronowa,także Dąbki ominełem szerokim łukiem :decayed:

to powiem ci tak ze w Jarosławcu bylismy ok 15.30 a fotke mam 3.09.2010r godz. 15.16 wiec badz gotow :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.