Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotki Zlotowe z Fotoradarów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

faktycznie....są Dąbki w pomorskim koło Darłowa :shocked:

no to na bank fotka :decayed:

Opublikowano

faktycznie....są Dąbki w pomorskim koło Darłowa :shocked:

no to na bank fotka :decayed:

:oops::JC_fan: ale wiatr we wlosach byl :decayed: powiem ci jeszcze tylko tyle ze tam ograniczenie bylo do 4o km/h
Opublikowano

To kto da wiecej :cool1: oniaka nie moglismy dojść :decayed:

radarpaint.png

Opublikowano

mam nadzieje , że miśki nie wejdą na forum jak na zdjęciu wyświetli sie KEZOR w miejscu rejestracji :polew:

Opublikowano

mam nadzieje , że miśki nie wejdą na forum jak na zdjęciu wyświetli sie KEZOR w miejscu rejestracji :polew:

:D

Opublikowano

widzę że pamiąteczki ze zlotu spływają :naughty:

Opublikowano

kto nie jeżdzi ten nie dostaje :gwizdanie:

my zrobiliśmy 15000km i narazie cisza... :wink4:

Opublikowano

kto nie jeżdzi ten nie dostaje :gwizdanie:

my zrobiliśmy 15000km i narazie cisza... :wink4:

trochę farta, trochę sprytu ... no i głowy na karku no i się nie dostaje... :tongue4:

(a może odkupię parę pkt. ... heheh a po ile się z tym licytują)

"my" tzn. zlota 90% przesiedziała na siedzeniu pasażera :decayed:

Opublikowano

kto nie jeżdzi ten nie dostaje :gwizdanie:

my zrobiliśmy 15000km i narazie cisza... :wink4:

trochę farta, trochę sprytu ... no i głowy na karku no i się nie dostaje... :tongue4:

(a może odkupię parę pkt. ... heheh a po ile się z tym licytują)

"my" tzn. zlota 90% przesiedziała na siedzeniu pasażera :decayed:

lepiej....

całe 100%

i piła piwko :tongue4::kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:44_________________________________________________ja jechałam w strone Jarosławca do Poznania także 500 km z tego jest moje :cool1:

Opublikowano

juz myślałem że o mnie zapomnieli :kox:

180zł / 4 punkty :decayed:

na 40 śmigałem 68 km/h :cool1:

foto z miejscowości Dąbki / woj.pomorskie

cc84bb0b2ab850ab.jpg

Opublikowano

juz myślałem że o mnie zapomnieli :kox:

180zł / 4 punkty :decayed:

na 40 śmigałem 68 km/h :cool1:

foto z miejscowości Dąbki / woj.pomorskie

cc84bb0b2ab850ab.jpg

Powiedz, że prowadził Vitalii Pietrow :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie jak to jest....bo u Niemców musi być twarz kierowcy żeby udowodnić wine a nas jak jest??

Opublikowano

no właśnie jak to jest....bo u Niemców musi być twarz kierowcy żeby udowodnić wine a nas jak jest??

ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto :D

Opublikowano

no właśnie jak to jest....bo u Niemców musi być twarz kierowcy żeby udowodnić wine a nas jak jest??

ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto :D

tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??

bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp)

Opublikowano

no właśnie jak to jest....bo u Niemców musi być twarz kierowcy żeby udowodnić wine a nas jak jest??

ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto :D

tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??

bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp)

Jeśli to był "gminny" fotoradar i nie podasz, kto prowadził, dostaniesz "goły" mandat, bez punktów.

Opublikowano

no właśnie jak to jest....bo u Niemców musi być twarz kierowcy żeby udowodnić wine a nas jak jest??

ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto :D

tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??

bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp)

Jeśli to był "gminny" fotoradar i nie podasz, kto prowadził, dostaniesz "goły" mandat, bez punktów.

rozwiń termin "gminny fotoradar"

Opublikowano

no właśnie jak to jest....bo u Niemców musi być twarz kierowcy żeby udowodnić wine a nas jak jest??

ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto :D

tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??

bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp)

Jeśli to był "gminny" fotoradar i nie podasz, kto prowadził, dostaniesz "goły" mandat, bez punktów.

rozwiń termin "gminny fotoradar"

Fotoradar zakupiony bądź wypożyczony od prywatnej firmy przez Urząd Gminy w celu kontroli prędkości na terenie podległym gminie, należący do Straży Miejskiej albo Straży Gminnej (nie policji)

Opublikowano

ten którym mnie ustrzelili jest Straży Gminnej :naughty:

ale jeśli tylko punkty wywalcze to odpuszczam bo to i tak moje jedyne.bardziej na kasie mi zależy :evil:

Opublikowano

no właśnie jak to jest....bo u Niemców musi być twarz kierowcy żeby udowodnić wine a nas jak jest??

ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto :D

tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??

bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp)

Napisz, że prowadził kolega Poziek, zamieszkały na www.a4-klub.pl

A tak wogóle, to nawet nie wiesz, kto to, bo byłeś pijany - polecili Ci inni tego kolegę. Nawet nie wiesz jak wyglądał, bo całą drogę przespałeś. A rano obudziłeś się swoim samochodzie.

Tak Ci opowiedzieli koledzy z forum.

:decayed:

Opublikowano

potwierdzam

tak było

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.