Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. Damy rade. Przetransportuje ją dla Ciebie Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spokojnych Świat dla całej bandy łódzkiej Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
  3. Zdrowych i spokojnych Swiat dla Klubowiczow. Bedzie ktos we wtorek na spocie. Transporcik koszulke woże w bagażniku dla Ciebie Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
  4. 604 462 325 Jędruś ul.ŁanyDzieki.dzwonie[emoji8] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. witajcie poszukuje tapicera w Kr lub w bliskiej odległości co mi załozy pas bezpieczeństwa tylni środkowy i dwa airbag-i do siedzeń przednich Ktoś ? Coś? Pozrawiam
  6. Zapytaj WRCLAGUNA. On u mnie montował czujniki i ma wszystko w jednym palcu
  7. Ja mam tak samo. Chyba kupuje za duze Glassy
  8. Ja tak mialam przez turbine. Tu bym szukała przyczyny. Do 80 jechala normalnie od90/ 100 nie chciala jechac wogole jakby jej ktos moc oddcial
  9. Wróciła do Szwecji. Mialam Ci ja na spota przywiesc ale niestety nie dotarlam. Moze na BT doczekasz sie [emoji3]
  10. Spoko rozliczymy się w Bukowinie [emoji14] Jak bedziemy to pewnie[emoji3] proszęRobert Tobie tez ale w innej sprawie akurat co do tel do elektryka nikt nie odp[emoji8]
  11. hej Panowie! CUBER i FANTOMAS dzieki jeszcze raz dotarlismy do domu, wszystko świeci jak nalezy, okazana pomoc bezcenna
  12. Fajnie tylko w automacie Pablo zmieniam pierwszy raz bo to moj pierwszy automat A wróżka nie jestem jeszcze i numeru do Gruszki nie mam
  13. Wiesz styl jazdy mi sie nie zmienil od zmiany modelu jsk i trase pokonuje ta sama chodzi mi tylko o to czy rzeczywiscie jest taka roznica miedzy manualem a automatem . To moj pierwszy automat i stad to pytanie
  14. Witam Na swieta jestem w Pl i pytanie gdzie zmienic olej w automacie, macie kogos znajomego i zaufanego i takiego co ma czas miedzy świętami a nowym rokiem???
  15. A ja mam 2.0l w automacie i ktos mnie moze uświadomić ile to ma palic bo po B7 z tym silnikiem jestem troche przerazona spalaniem!!! Na pelnym baku robie zaledwie 700km czy to standard???
  16. Nio wyszlo super , najpierw wyczyscilam szczotka potem podklad a na koniec farba zblizona do koloru nadwozia. Trzyma sie poki co
  17. Na razie wymiana samochodu [emoji13]
  18. Hej, znam Olszyne i betony zaraz sie człowiek budzi
  19. Bardziej dbam o auto niz o mieszkanie ☺
  20. dzięki Pawcio na Ciebie zawsze można liczyc a do Grzesia juz napisałam
  21. siemka panowie zafundowałam sobie B8 zobaczymy czy będę żałować??? strasznie biedna jest i chciałabym załozyć ksenony, orientujecie sie kto i gdzie w Kr. to robi?? na świeta jestem w domu to mogłabym coś pomodzić pozdrawiam
  22. Ja sie zatrzymalam na czwartkach? Robert ile kompleksowe czyszczenie srodka?
  23. Hej Spotujecie sie dzisiaj, weznie mnie ktos z Kurdwanowa bo Audi u mech stoi???
  24. Wczoraj troche sie robilo a efekt na zdjęciach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.