Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to niby już mu się znudziły żywe laski...??? może foni nie lubi tylko po cichu!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie "stukacze" dobre stukacze mówicie...???????Panowie proponuje Wam założyć na chwile damskie szpilki i ocenić dywaniki po paru miesiącach eksplatacji :gwizdanie:
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Sliczna ja jak moją zrobie tak jak chcę to też się pochwale zdjęciami kolor czarny to jest jednak klasa w Audi!!!!!
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniku wyrównawczym po wymianie uszczelki
Panowie chłodnica jest szczelna i sprawdzona, odłączyliśmy chłodniczkę od układu, cały układ żeśmy wypłukali a olej dalej sie zbiera W tym wypadku zostaje nam poszukać jakiegoś silnika...może ktoś ma coś do zaoferowania???????
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja Audiczka sciągnięta z Belgii i ma książkę serwisową orginalną z wbitymi przęglądami i wychodzi że przebieg 266 tyś orginał. Wnętrze zadbane, kierownica nie wytarta, lewarek też zobaczymy jak się będzie jeździć???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weź PS3 i spierniczaj do piwnicy bo sprawiedliwość i tak Cię dopadnie
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniku wyrównawczym po wymianie uszczelki
no wybieram codziennie ale jakoś mi się to nie podoba chodż byłam u mechanika mojego kochanego i powiedział że tak ma być będe monitować i zobaczę co dalej... Dzięki :>
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniku wyrównawczym po wymianie uszczelki
- [B5 AFN] Olej w zbiorniku wyrównawczym po wymianie uszczelki
Witam, ostatnio wymieniłam uszczelkę pod głowicą razem z planowaniem głowicy i mam pytanie... w zbiorniku wyrównawczym dalej pojawia sę olej niby nie jest go tam dużo ale jest mechanik mówi że to normalne i żę powinnam go zbierać na zimnym silniku i to może potrwać nawet z pól roku. Czy tak rzeczywiście tak się dzieje po wymianie i jeśli ktoś tak miał to proszę napisać :> no chyba że to może być jeszcze coś innego??? Pozdrawiam, nie wszystko wiedząca zmotoryzowana kobieta- Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
masz to jak w banku chodź w dobie kryzysu to może niezbyt trafne porównanie ok Panowie zamykam wątek bo widzę że Was tylko rozdrażniłam Pozdrowienia dla tych wszystkich waszych pań które znają się na autkach i pasionują je tak jak mnie :>- Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
Warsztaty, pomoce drogowe itd... Wzywasz pomoc drogową jak złapiesz gumę? ja nie wzywam :gwizdanie: ale ostatnio przy wymianie złamałam obcas ale to nic bo podjechał do mnie pan w swoim pięknym BMW i nie dość że nie miał u siebie ani lewarka ani zapasu to nawet mojego lewarka nie potrafił umiejętnie założyć pod samochód ale na kawe zaprosił mnie bardzo umiejętnie ale wracając do mojego wątku to pragne zauważyć że się rzeczywiście zrobiło trochę prostacko chciałam się dowiedzieć o waszym podejściu i nastawieniu do kobiet pasionujących się motoryzacją a nie słuchać jak to wspaniale zajmujecie się i opiekujecie swoimi paniami. Napewno każdy z Was na swój sposób jest cudownym i wspaniałym towarzyszem życia ale nie o tym była ta historia... I na litość boską Panowie nie kłóccie się bo nie o to tu przecież chodzi :>- Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
SUPER!!! Ja z MIśkiem też grzebie przy autku tylko że jego taki troche duuuuży Scanią jeżdzi ale przynajmniej ręke można wszedzie włożyć- Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
No ale to już skrajność Jeśli miałaby większego pierdzielca na punkcie motoryzacji niż ja, to już bym chyba tego nie wytrzymał poza tym lepiej niech się zna na tej motoryzacji z zamiłowania niż np. niektóre panie znają się na motoryzacji ale od tej innej strony: "mój chłopak musi mieć BMW/calibrę" Te to znają te marki bardzo dobrze takie laski to nie miłośniczki motoryzacji tylko blachary- Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
Witam Panowie Widzę że forum zdominowane przez facetów i troche mnie to martwi ale związku z tym mam ciekawy temat ...siedząc dzisiaj w pracy w wolnej chwili przeglądałam "auto świat" na co moi szanowni koledzy z pracy(pracuje z samymi facetami :>) d :stwierdzili co bym odłożyła tą ineresującą lekturę i wzieła do ręki "świat kobiety" albo "życie na gorąco" a motoryzację zostawiła dla facetów.... czy wy panowie macie z tym jakiś problem że kobietę interesuje budowa silnika?? czy czujecie się mniej męscy w towarzystwie kobiet interesujących się motoryzacją?? i czy takie kobiety są przez to mniej kobiece dla Was?? Piszcie!!! Ciekawią mnie Wasze opinie i nie tylko mnie! Wasze zdanie przedostanie się do świata kobiet także piszcie konkretnie i wody nie lejcie Pozdrawiam Wszystkich :> Audimaniaczka Anula- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo jezdzisz jak jezdzisz... Ja śmigam jak bóg nakazał i mandatów nie płace :> :> :> :polew: niech mnie ktoś wierzący uświadomi jak Bóg karze jeżdzić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi już u doktora buuuuuuuu...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki chłopaki za spota :> było bardzo ciekawie , interesująco i pouczająco szkoda tylko że tak mało macie pań- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak możesz, to przywitaj się w dziale Newbie ... inaczej mogą być zje*ki od "góry"/Administarcji o nie wypełnieniu tzw. forrmalności Forumowych co Ty piszesz [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 22:51_________________________________________________ Tak ale cześć jutro jedzie na pot do Kazimierzy ok to spotkamy się za tydzień a co do przywitania to chyba wypełniłam te formalności bo inaczej nie mogłabym wchodzić na działy???????- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie te spociki to co tydzień na dachu Galerii??? jestem nową posiadaczką Auduni i też bym zaglądnęła :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystich - [B5 AFN] Olej w zbiorniku wyrównawczym po wymianie uszczelki