Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spadać dzisiaj śpię sama :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki to ja w takim razie ide spać :tongue4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla kogo Robert te całuski???? :gwizdanie: widzieli go zazdrosny????dla kepasy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla kogo Robert te całuski???? :gwizdanie: Ciebie super! ale do całusów poproszę jeszcze kawe w zestawie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie dasz rady nie znasz możliwości zdesperowanej kobiety!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla kogo Robert te całuski???? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie martw się Grześ, trzeba będzie to sama ci ten gips ściągne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czekam na Bukowine to pośmigamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry wieczór :> wróciłam z pracy właśnie u mnie się dzieje bo właśnie zmieniłam sobie oponki... może napierniczać śniegiem co by się na narty pojechało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc :>
-
[B5 AFN] Zawór n75 co to jest
tak się składa że logi robiłam z tx-didi i zostały u niego bo dla mnie czarna magia miał je wysłać do jakiegoś gościa na forum co się na tym zna :> doradził dokładną weryfikacje wężyków podciśnieniowych a następnie wymiane zaworu...
-
[B5 AFN] Zawór n75 co to jest
Witam. Pisze nie douczona kobieta co to jest zawór n 75 w turbinie, za co odpowiada i jak działa?? Robiłam logi i doradzili jego wymianę a chciałabym coś więcej się na jego temat dowiedzieć... Z góry dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
małe co nie co to wogóle nie wchodzi w gre jak już coś to biorę wszystko :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok nie będe polemizować na ten temat bo niestety na tym forum jestem w zdecydowanej mniejszości zagadacie mnie tak czy inaczej swoje wiem i zdania nie zmienie!!!!! :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam Facet chory gorszy niż dziecko !!!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry :> kaca nie mam bo nie piłam i sucho w ustach ale widzę że na picie więcej chętnych także kiedy kręcimy jakąś imprezke???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiedz tylko kiedy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM!!!!!! jeśli kogoś uraziłam, chodź z góry wiedziałam ,że ta opinia się wam nie spodoba a po za tym to ja zawsze jeźdże jak baba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co sie stało? No w koncu piatek 13 :gwizdanie: udało się że się nic nie stało ale nie dużo brakowało i mogłabym popijać już dzisiaj z św. Piotrem!!!! czasami faceci jeżdżą jak baby P.S. Faceci nie czytać tego :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry wieczór, dzięki że się dzień zbliża do końca i auto mam całe...ale nie dużo już brakowało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marcin wszystkiego naj tobie to dzisiaj do Poznania na rogala a nie tyrać zagranicą [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 08:42_________________________________________________aaa P.S. Dzień dobry wszystkim
-
Konkursik
Zrozumiałam z tego co przeczytałam, że prezes ma dostać 6 ale inni muszą dostać też głosy także dałam po 1 co by średnia mniejsza im wyszła??? tak zrobiłam!!!! Widzę że sie rodzima konkurencja pojawiła... jakieś nowe czwóreczki :gwizdanie:
-
Konkursik
też dołożyłam swoje 3 grosze a raczej 66 gwiazdek :gwizdanie: widać że konkurencja odpada!!!!! no ale....Prezes to prezes [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 20:10_________________________________________________sorry 6 palec mi zjechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja też mogę...?????????? nie będzie Wam przeszkadzać babskie towarzystwo , bo jak ostatnio byłam to odniosłam wrażenie ,że to typowe bale samców :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniku wyrównawczym po wymianie uszczelki
Witam Panowie :> mam dobre wieści wkońcu doszliśmy do końca a przynajmniej tak nam się wydaje?????? Układ płukaliśmy już ze 3 razy,wczoraj wypłukaliśmy zbiornik jakimś rozcieńczalnikiem i po przejechaniu przeszło 100 kilosów na powierzchni w zbiorniku wyrównawczym nie ma śladu oleju!!!!!!!! dodam że cały czas jeżdzimy na odpiętej chłodniczce i widać że rzyga olejem czyli najprawdopodobniej to on a była przyczyną naszych zmartwień i może uszczelka była wymieniana na darmo ale... najważniejsze że jest już ok zostaje teraz tylko znaleść nową chłodniczke....