Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej :> Dawid niunia powala! ładniusia no i wkońcu limuzyna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie coś cicho siedzi????!!!! może mu się podoba...???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spociki Łódzkie
Dzięki za kawke i ciasto mniam mniam Po wizycie na zlocie i w Zgierzu stwierdzilismy z Miskiem że mit można obalić W łódzkim nie tylko k...urwy i złodzieje Miło było bardzo was poznać!!!!Adrenalinaczekam na filmik bo się kobieto nakręciłas że hej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wielkopolska dzięki za dojazd do Jarosławca Pepin twoja niunia powala Dzięki za miłe towarzystwo zdjęcia z przejazdu wkleje w pózniejszym terminie POzdrawia Kraków- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Adas czy ja wiem że tak upojnie było skoro tyle wódy do domu w autku wiozłes :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooooo k.......urfa!!!!! dobre- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej :> co tu dzisiaj taki tłok??? :gwizdanie:- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
My też już w domku, troche się jechało :gwizdanie: Dzięki za zlota! Towarzystwo pierwsza klasa!! Pogoda chyba zamówiona specjalnie przez organizatorów i dzięki im za to- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
My już w Macu oczywiście w Poznaniu Czekamy na reszte- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry Pijaki Siemian i Dawid wódke mi tam chłodzić :gwizdanie: wyjeżdzam o 2 i pędze nad morze :tongue4:- [B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?
spoko nic się nie dzieje :> buzka można zamknąc panowie moderatorzy :gwizdanie:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Dzięki- [B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?
mam relingi ale zaciągłam języka i tak jak mówi majkej_majki to właśnie problem tkwi w odpływach od szyberdachu jak wróce z Jarosławca to się za to wezme dzięki panowie za podpowiedz- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Panowie gdzie ta mapka Poznania z zaznaczonym miejscem spotkania?? Nie mogę tego znaleść Wyjeżdzamy w nocy z Krakowa to może uda nam się utrafić na 9 godz w Poznaniu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam kapelusze Pod Selgrosem tez Wisła troche się rozlała- [B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?
po pierwsze nie chłopaczyna tylko ewentualnie chłopaczara a leje mi z góry czyli od podsufitki po słupku tylnim na oparcie i siedzenie myśle że to nie lampy- [B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?
i co dalej z tym fantem... :gwizdanie:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
a jaką pogode zamówili organizatorzy..??? bo narazie to wszędzie pada- [B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?
Witam dzisiaj w Krakowie troche popadało i jak mi autko stało pod domem w tym deszczu to jak wsiadłam do środka okazało sie ,że mi zalało tylne siedzenie. Nigdy wcześniej nic takiego nie miałam , a jeżdże niunią już rok Jest to wersja z szyberdachem!!! Czy możliwe jest że to właśnie przez ten szyberdach??? Dodam że okna były napewno zamknięte!! podsufitka też jest troche mokra Innej opcji nie widzę, a jak jest tak jak pisze to co ja mam z tym zrobić?? Może ktoś miał też taki problem???- [B5 AVG] Wahacz górny - pytanie
też jestem na etapie wymiany i jak byłam na szarpakach to spec mi powiedział,że mam pierwsze górne do wymiany i po prawej i po lewej stronie potem sę okazało że pierwsze to te od strony zderzaka, czyli musisz stać frontem do auta przynajmniej on tak twierdzi- [B5 ACK] Zgrzytanie przy skrecie
ja też tak mam i to w moim wypadku napewno przegub, jutro jade właśnie wymienić u mechanika- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak zwykle frekwencja powala może w niedz będzie lepiej :gwizdanie: dobrej nocki all- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro w nocy czy w czwartek..??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dzisiaj dam rade bo w niedziele mozemy nie dojechać z nad morza... :gwizdanie: - Spociki Łódzkie