Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta widziałam jak przejeżdzałam obok czyli przez szybe Audicy :gwizdanie: ale spoko jutro już na bank podejde po pracy bo mam tylko ulice przejść napisze co i jak :wink4:
-
Spociki Łódzkie
tylko nie ona, mam nadal złe wspomnienia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OKa na letnim nam nie było dane łyknąć razem :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przypomne Ci to kiedyś złociutka jak w Krk na piwko wyskoczymy :decayed: pierwsze słyszę...KIEDY???!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chopaki easy, wiecej miłości dobry wieczór
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Jestem za zamknieciem sklepów choć i tak to sprawy nie rozwiąże zawsze można było kupić prochy, proszek czy inne gówno nielegalnie i tak będzie z dopalaczami :gwizdanie: A z bossa całego dopalaczowego interesu dzisiaj zrobili bohatera, częściej był pokazywany niż premier!!!!!! czyli chłop ma darmową reklamę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
my za Twoją też :> :> :> :decayed: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
wiedziałam że mogę na Was liczyć :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będe wiedziała na przyszłosć
-
Spociki Łódzkie
to przyjeżdzam tylko się zdecydujcie o której ta impreza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SPAĆ!!!!!!!!! pamiętam piwo, potem była śliwowica do obiadu, następnie wiśniówka na plaży, znowu piwo i się zrobiła 19 a jak ostatnio ogladałam zdjęcia to pewnych fragmentów już nie pamiętam :gwizdanie: ale ogólnie było chyba fajnie
-
Spociki Łódzkie
no dokładnie jak mnie MISIE zaproszą jeszcze do Zgierza na kawe... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w piątek poszłam spać o chyba 19 także mogę tylko tyle powiedzieć że sie wyspałam :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
No cześć tak sobie myśle że może bym wdepła do Was w sobote na ten spot wojewódzki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten obok to Bartek z ekipy z Łodzi ale masz racje troche podobny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trza się było ubrac dzień dobry :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mów hop bo się zimno robi i ci sie tyłka nie będzie chciało ruszyć :gwizdanie: też dzieki za spota propozycja padła co by za tydzień w niedziele na kręgle się wybrać, co wy na to???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry :> spocimy się dzisiaj...????
-
Tragedia na zlocie Peugeot
o cholera nie dużo trzeba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś tu cicho i smutno ostatnio ???? mimo to DOBRY WIECZÓR
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bez komentrza!!!!! :gwizdanie: a ja mam przykład z zycia wzięty!!! jadę ostatnio przez Kazimierz którąś drogą jednokierunkową, przede mną zatrzymuje się fiat 500, za kierownicy wysiada blondyna, od strony pasażera wysiada blondyna i co...?? pasażerka wsiada za kierownice i stara sie zaparkować równoegle i stara się i stara.... i nie wiem jak się skończyło bo nie wytrzymałam i pojechałam dalej :>
-
Spociki Łódzkie
to już nie spoty tylko wieczorki poetyckie :gwizdanie: no pięknie
-
Spociki Łódzkie
wierszokleci czy poeci???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitała z wieczora czytam i widze ze otwarcie stadionu się chyba udało wszyscy na spocie??? :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie