Treść opublikowana przez zlota1977
-
[ALL B5] Jak złożyć silnik wycieraczek(FOTO) - zatarty mechanizm - rozwiązanie
dokładnie sorry nie zauważyłam że mowa o sedanie
-
Spociki Łódzkie
nie chowaj się!!!!!!!! bo pomyśle żeś tchórz :gwizdanie: dzien dobry :>
-
Spociki Łódzkie
z Toba nie gadam masz pod kreską :gwizdanie: co Ci zrobił zapytaj jego
-
Spociki Łódzkie
zadzwonie do żony :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
z Toba nie gadam masz pod kreską :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
przejdzie Ci
-
Spociki Łódzkie
dla wszystkich!!!!!!!!!!!!! przeciez nie dla Ciebie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nooo miętki Gadaj z lepszą połówką na temat spotu Zgierz- Kraków bo Misiek chętny na jakoś flaszke
-
[ALL B5] Jak złożyć silnik wycieraczek(FOTO) - zatarty mechanizm - rozwiązanie
a czy z tylnią można zrobić ta samo, bo u mnie ta odmawia posłuszeństwa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Mariusz oglądałam zdjęcia i sie pytam gdzie Madzia ma warkoczyki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
takiemu to dobrze :gwizdanie:
-
[ALL B5] Koledzy pomóżcie w wyborze felg
napisał chyba że po jednym sezonie?? zależy jeszcze jaka opona, jakiej firmy, jeśli tylko rok śmigana to powinna być ok ja mam niunie z tego roku i założyłam na lato 16" i sie jeździ naprawde fajnie jeśli felgi ori to coś do 1000 zł sobie nawet krzyczą!!!!! u Ciebie cena to chyba tylko kwestia dogadania ogólnie fela
-
[Małopolska] Widziany, widziana
znam go to chyba ja :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Anna no co... na zime, to tak jak zimówki prawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też nowe kozaczki kupiłam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A ja się nie mogę doczekac wrazeń nowego posiadacza siemianowej bryki bo wcześniej czy póżniej taki sie znajdzie... JUŻ MI GO KUR.. ŻAL
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
goniłam go ostatnio do Łodzi i 180 nie schodziło z budzika i było wszystko git poza spalaniem paliwa postaram sie go zvagowac i zobaczymy co wyjdzie? :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
smarowanie ma cienkie :naughty:
-
Spociki Łódzkie
zapamietam to sobie Panie Sebastianie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no fajny film tylko krótki troche :gwizdanie: postarajcie się chłopaki następnym razem!!!!!!! odgłos silnika... bezcenny
-
Spociki Łódzkie
WOW!!!!!!!!!!!!!!! ZMIEŃ SWOJEGO TO MOŻE TEŻ SIĘ POSMIEJEMY :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:10_________________________________________________następne zdjęcie zrobisz mi w takich szpilkach ok?????
-
Spociki Łódzkie
co Ci się tak micha śmieje??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może i będzie???
- Spociki Łódzkie
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
za duzo kolegow zeby kabelek kupowac!!!!!!!! moze DIXI da rade zvagowac niunie dzieki za porade