Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. dokładnie sorry nie zauważyłam że mowa o sedanie
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie chowaj się!!!!!!!! bo pomyśle żeś tchórz :gwizdanie: dzien dobry :>
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z Toba nie gadam masz pod kreską :gwizdanie: co Ci zrobił zapytaj jego
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zadzwonie do żony :bicz3:
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z Toba nie gadam masz pod kreską :gwizdanie:
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przejdzie Ci
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dla wszystkich!!!!!!!!!!!!! przeciez nie dla Ciebie :gwizdanie:
  8. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nooo miętki Gadaj z lepszą połówką na temat spotu Zgierz- Kraków bo Misiek chętny na jakoś flaszke
  9. a czy z tylnią można zrobić ta samo, bo u mnie ta odmawia posłuszeństwa :gwizdanie:
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz oglądałam zdjęcia i sie pytam gdzie Madzia ma warkoczyki :gwizdanie:
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    takiemu to dobrze :gwizdanie:
  12. napisał chyba że po jednym sezonie?? zależy jeszcze jaka opona, jakiej firmy, jeśli tylko rok śmigana to powinna być ok ja mam niunie z tego roku i założyłam na lato 16" i sie jeździ naprawde fajnie jeśli felgi ori to coś do 1000 zł sobie nawet krzyczą!!!!! u Ciebie cena to chyba tylko kwestia dogadania ogólnie fela
  13. znam go to chyba ja :>
  14. Anna no co... na zime, to tak jak zimówki prawie
  15. ja też nowe kozaczki kupiłam
  16. A ja się nie mogę doczekac wrazeń nowego posiadacza siemianowej bryki bo wcześniej czy póżniej taki sie znajdzie... JUŻ MI GO KUR.. ŻAL
  17. goniłam go ostatnio do Łodzi i 180 nie schodziło z budzika i było wszystko git poza spalaniem paliwa postaram sie go zvagowac i zobaczymy co wyjdzie? :gwizdanie:
  18. smarowanie ma cienkie :naughty:
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapamietam to sobie Panie Sebastianie
  20. no fajny film tylko krótki troche :gwizdanie: postarajcie się chłopaki następnym razem!!!!!!! odgłos silnika... bezcenny
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    WOW!!!!!!!!!!!!!!! ZMIEŃ SWOJEGO TO MOŻE TEŻ SIĘ POSMIEJEMY :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:10_________________________________________________następne zdjęcie zrobisz mi w takich szpilkach ok?????
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co Ci się tak micha śmieje??
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam ŁÓDŹ
  24. za duzo kolegow zeby kabelek kupowac!!!!!!!! moze DIXI da rade zvagowac niunie dzieki za porade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.