Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
now way!!!!!!!! dobranoc idę lulu
-
Spociki Łódzkie
NIGDY[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:12_________________________________________________DO DZISIAJ CZUJE JEJ ZAPACH.... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pijactwo to nie ALKOHOLIZM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajne
-
Spociki Łódzkie
mi pasuje przyjezdzam
-
[ALL B8] Łaciata
:slina: nic dodać!!!!!
-
Spociki Łódzkie
noo gentelmen o gustach się nie rozmawia :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam samopoczucie??? odpusciło, wywietrzało i wogóle
-
Spociki Łódzkie
spadaj do garażu i małe rezanko póki czas pozwala dobry [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:05_________________________________________________ co nogom???? jednym sie moje 4 litery nie podobały a innym nogi modelką nie jestem
-
Spociki Łódzkie
dzięki Tobie
-
Spociki Łódzkie
cześc Seba :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba było grzać się z nami jaki wynik meczu????
-
[B5 AHU] Klocki na przednią oś
w mojej TRW też się spisują
-
Spociki Łódzkie
PIJOKI :evil: :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi tez ale był ktoś co mu się nie spodobał
-
Spociki Łódzkie
noo dobra zwłaszcza jak Miskom piwo w niedziele do łóżka rano przyniosła na kaca :doh1:
-
Spociki Łódzkie
ciesz sie póki możesz yyy znaczy ze co ??? to znaczy ze znowu moga mi go usunąc ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cała Ameryka!!!!!!!!! :polew: dzień dobry
-
Spociki Łódzkie
ciesz sie póki możesz
-
Spociki Łódzkie
ten się odzywa co najwięcej pije
-
Spociki Łódzkie
klrakowskim zwyczajem
-
Spociki Łódzkie
chyba swoich [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:51_________________________________________________ :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:51_________________________________________________Bartek1605przyznaj sie co to było
-
Spociki Łódzkie
prosze [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:32_________________________________________________i dzięki Seba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgodnie z regulaminem powinnaś sobie zrobić logi VAG-iem czy jest 90/60/90 CHOLERY LEPSZEGO SOBIE WKLEJE