Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
Wrócili chopaki do domów?????
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no co ty???????????? :shocked: a ja myślałam że jesteś inny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Majchrowski wziął się ostro za kampanie!!!!!! w niedziele był na Kurdwanowie na Orliku razem ze Smudą Kamery były i te sprawy :gwizdanie: A Smuda nawet mojemu młodemu karniaka wsadził (nic dobroci dla dzieci )
-
Spociki Łódzkie
ale macie skojarzenia powitac
-
Ulubione piwo!
Wogóle zaleca się ostatnio pić piwa nie pasteryzowane bo do tych innych to zamiast chmielu żółć bydlęcą dokładają, co by taniej było
-
Spociki Łódzkie
Witaj SEba dalej się czaisz...
-
Ulubione piwo!
DESPERADOSik mniam nmiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla mnie bez znaczenia bo nie dam rady przyjechać ;( ;( ;( dzień dobry
-
Spociki Łódzkie
wystarczy że on gra i trzeba zobaczyć :yeee: dzień dobry Łódz i Katowice
-
Spociki Łódzkie
pijaki jak zwykle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie forum??? nic nie wiem???adres????
-
Spociki Łódzkie
pragne Cię nakierować na odpowiednie tory odnośnie lamp.... NIC SIĘ NIE DA Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwierz wkońcu kobiecie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musimy wcześniej się informować- Spociki Łódzkie
leżą i czekają na Ciebie- Spociki Łódzkie
wspólna sesja z Miśkiem .... BEZCENNA!!!!!!!!!!!!!- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: mówiłam że byłam grzeczna :gwizdanie: nic na mnie nie macie :evil:- Spociki Łódzkie
duuupa!!!!!!!!!!!!!!!! byłam grzeczna jak nigdy- Polecane opony letnie
Kobiecie to nikt nie wierzy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ja sie nie boje, jestem czysta bo nic nie piłam- Spociki Łódzkie
właśnie przecież ty Bartuś zdjęcia robiłeś???????? zapomniałam [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:03_________________________________________________ i ta apaszka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:- Spociki Łódzkie
nie ciasno tej duupie w tym sedanie bartek1605- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też ale zawsze może ktoś po mnie przyjechać- [ALL B5] Koledzy pomóżcie w wyborze felg
17" to kompromis między wyglądem, a komfortem :gwizdanie: jestem tego samego zdania - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!