Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
"ze mną można tylko iść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko" Też ich lubię, bawcie się dobrze
-
Spociki Łódzkie
Witam :> myślałam że wszyscy śpią :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj na kręgle
-
Spociki Łódzkie
no co ty :gwizdanie: ok nie będe już złośliwa, ide spać dobrej nocki
-
Spociki Łódzkie
Masz telefon :gwizdanie: To sobie zadzwoń i się zapytaj jedziemy w piątek do Szwecji
-
Spociki Łódzkie
a ja Ci list wysłałam i pewnie Poczta Polska go zgubiła ;(
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
jeśli się skończyło na pierwszej części to skąd wiesz że takie badziewie, co koledzy Ci mówili żebyś nie oglądał
-
Spociki Łódzkie
ja chora jak cholera ale chociaż humor mi dopisuje był listonosz?????? [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________my sobie na konta nie wchodzimy jak WY :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
czyli ja!!!!!!!!!!! :polew:
-
Spociki Łódzkie
Ale d*py W Audi to już gorący temat
-
Spociki Łódzkie
wole o d*pach chodz moja chora leży w łóżku [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:37_________________________________________________czesc Mario
-
Spociki Łódzkie
widze że jak o duuupach nie gadacie to wam tematów brakuje :gwizdanie: dobry wieczor Łódz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba było kupić
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
uwielbiam PIŁE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez się napiję a co :gwizdanie: Powitała Zlota z rana
-
Spociki Łódzkie
starość??????????? [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 21:16_________________________________________________ :polew:
-
Spociki Łódzkie
jedz chłopie tyle twojej przyjemności [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 20:30_________________________________________________bartek1605 dzięki za zdjęcia te w nocy normalnie wyglądają jakby robione w dzień sprzęcik powala
-
Spociki Łódzkie
na jak dlugo ?? na weekend
-
Spociki Łódzkie
a ja za tydzień do Szwecji
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
No a ile ci spalił? ehhhhh tam szkoda pisać :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 18:08_________________________________________________dla zainteresowanych to jednak był walnięty łącznik intercoolera wymieniony na nowy 106 zł w ASO i niunia śmiga
-
Spociki Łódzkie
jak na Was patrzę to widzę że dzień bez alkoholu to dzień stracony dlatego PYK
-
Spociki Łódzkie
Mariusz był listonosz u Ciebie??????????
-
Spociki Łódzkie
noooo i wracałam B8
-
Spociki Łódzkie
no dobrze tylko rano obudziłam się w innym mieście :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a spili mnie w środę okropnie i jak sobie dzisiaj przypomnę to jeszcze mnie trzęsie