Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
ok ide sprawdzic olej silniku, Michas kazał :gwizdanie: W Krakowie słońce, zero chmur i opadów deszczu, sniegu i czego tam jeszcze chcecie Ja nie wiem gdzie wy mieszkacie??????????? :evil:
-
Spociki Łódzkie
ale co potwierdzasz... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
też tak umie jak one tylko silikonu nie posiadam
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie wiem gdzie bo nie pytałam, ostatnio był na A4 do Wrocławia i pisał że 40 km/h nie szzybciej zdjęcie mi przysłał z trasy ale nie mam kabelka do tel bo bym wam na forum wkleiła, normalnie masakra, droga cała biała, jakas krajowa,tylko pasy przez srodek było widac!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
jedzie!!!!!!!!! :>
-
Spociki Łódzkie
myśle że Michas by sie ucieszył A na pocieszenie wam powiem że czytając wczoraj artykuł na onecie dowiedziałam się że w Łodzi najtańsze prostytutki Także chłopaki głowy do góry P.S. rozmawiaja dwa penisy: słyszałeś że mają wycofac VIAGRE z apteki??? no to leżymy!!!!!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spociki Łódzkie
no właśnie wstawac Kraków mówi dzień dobry- Spociki Łódzkie
spoko nic nie czyta w ty związku nie ma inwigilacji a na poważnie gdzie jest KIMI????[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________A no i jak organizujemy ten kulig po lesie???- Spociki Łódzkie
no cetralnie dojechaliśmy do Krakowa i zaczęło sypać :>- Spociki Łódzkie
a co lanie Ci sie marzy :gwizdanie: :bicz3: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
grubo to było w sobote.. ale Ciebie nie było- Spociki Łódzkie
poczekaj poczekaj... jeszcze mam przeszło miesiąc takze nic stracone mogę jeszcze poczuć miodowe tez było dobre, a tak wogóle to wczoraj wszystko co miało jakiś procent mi smakowało Boże dzięki za kierowce do Krakowa- Spociki Łódzkie
co tu tak smutno i pusto???????? Mario pyk chociaż z Tobą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomasz jak będzie dalej padac to na wiosnę Cię nie poznamy, tak w barach urośniesz :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie: życie, ja jakoś to przeżyje Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził kto powiedział że będę ? :gwizdanie: przedyskutujemy to jeszcze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie: życie, ja jakoś to przeżyje Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
powiedzą Ci ze jesteś wandal i pewnie sam go przewróciłeś- Spociki Łódzkie
te od tyłu... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ale tylko centrum, całe obrzeża obsypane , podobno rano Zakopianka nie bardzo przejezdna :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 16:45_________________________________________________Bartuś o co kaman z tymi zdjęciami????- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to Panowie miłego ślizgania- Spociki Łódzkie
powiem Wam tak... Kraków wygląda duzo lepiej, to tak na pocieszenie - Spociki Łódzkie