Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok ide sprawdzic olej silniku, Michas kazał :gwizdanie: W Krakowie słońce, zero chmur i opadów deszczu, sniegu i czego tam jeszcze chcecie Ja nie wiem gdzie wy mieszkacie??????????? :evil:
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale co potwierdzasz... :gwizdanie:
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    też tak umie jak one tylko silikonu nie posiadam
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poszedł SMS
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem gdzie bo nie pytałam, ostatnio był na A4 do Wrocławia i pisał że 40 km/h nie szzybciej zdjęcie mi przysłał z trasy ale nie mam kabelka do tel bo bym wam na forum wkleiła, normalnie masakra, droga cała biała, jakas krajowa,tylko pasy przez srodek było widac!!!!!!!!!
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jedzie!!!!!!!!! :>
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    myśle że Michas by sie ucieszył A na pocieszenie wam powiem że czytając wczoraj artykuł na onecie dowiedziałam się że w Łodzi najtańsze prostytutki Także chłopaki głowy do góry P.S. rozmawiaja dwa penisy: słyszałeś że mają wycofac VIAGRE z apteki??? no to leżymy!!!!!!!!!!
  8. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie wstawac Kraków mówi dzień dobry
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spoko nic nie czyta w ty związku nie ma inwigilacji a na poważnie gdzie jest KIMI????[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________A no i jak organizujemy ten kulig po lesie???
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no cetralnie dojechaliśmy do Krakowa i zaczęło sypać :>
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co lanie Ci sie marzy :gwizdanie: :bicz3: :polew: :polew:
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    grubo to było w sobote.. ale Ciebie nie było
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poczekaj poczekaj... jeszcze mam przeszło miesiąc takze nic stracone mogę jeszcze poczuć miodowe tez było dobre, a tak wogóle to wczoraj wszystko co miało jakiś procent mi smakowało Boże dzięki za kierowce do Krakowa
  14. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co tu tak smutno i pusto???????? Mario pyk chociaż z Tobą
  15. Tomasz jak będzie dalej padac to na wiosnę Cię nie poznamy, tak w barach urośniesz :gwizdanie:
  16. nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie: życie, ja jakoś to przeżyje Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził kto powiedział że będę ? :gwizdanie: przedyskutujemy to jeszcze
  17. nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie: życie, ja jakoś to przeżyje Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził
  18. nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie:
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powiedzą Ci ze jesteś wandal i pewnie sam go przewróciłeś
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    te od tyłu... :gwizdanie:
  21. ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale tylko centrum, całe obrzeża obsypane , podobno rano Zakopianka nie bardzo przejezdna :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 16:45_________________________________________________Bartuś o co kaman z tymi zdjęciami????
  23. No to Panowie miłego ślizgania
  24. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powiem Wam tak... Kraków wygląda duzo lepiej, to tak na pocieszenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.