Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
Ja już w Szwecji będe także odpadam tym razem i bardzo nad tym ubolewa ;( ;( ;( Temu co wymyślił ten termin do przy najbliższej okazji dam w zęby :naughty: A Michaś to nie wiem to już z nim musicie ustalac :gwizdanie: P.S. mam nadzieje że będziecie się bawic zle beze mnie :polew:
-
Spociki Łódzkie
no to pozazdrościc choc u mnie też spokój
-
Spociki Łódzkie
Kimi a ty dzisiaj wolne???????
-
Spociki Łódzkie
od urodzenia on jeden rozumie mnie najlepiej, nigdy na mnie nie krzyczy i wszystkie moje łzy wsiąka jak gąbka [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:36_________________________________________________ Ten to wiecznie nie obecny
-
Spociki Łódzkie
sprawa o paszporty dla dzieci :> ex małżonek nie do dogadania się w żadnej kwesti a co do spania to ja mam ostatnio na zawołanie, wystarczy że położę głowę na jasiu
-
Spociki Łódzkie
hejka wszystkim Basi udanych zakupów Reszcie wytrwałości ostatniego dnia w pracy A sobie pomyślnego wyniku w sądzie Całuski do życzeń :kox:
-
[B5 AFN] Wymiana szkła w lampie przedniej?
mam Valeo na bank tylko na allegro jak sprzedaja to nowe i pisze że zamiennik ale jakiej firmy to już nie podają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla Ciebie taniej http://motoallegro.pl/audi-a4-reflektor-lewy-i1343268356.html[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:51_________________________________________________Valeo były tylko bez halogenów przed lif.pod lifcie tylko Valeo produkowało.A Boscha przed lif. tylko były z halogenem. nie mówię o xenonach no chyba o połowe taniej :gwizdanie: :evil:
-
Spociki Łódzkie
hejka :> w Krakowie sucho
-
[B5 AFN] Wymiana szkła w lampie przedniej?
Szukałam ale nie znalazłam, pękła mi lampa przednia i mam pytanie czy mogę wymienic samo szkło z niej czy muszę cały reflektor??? Z tego co patrzyłam to chyba da się tylko szkło wymienic Auto idzie na sprzedaż i nie chce już w nie inwestowac:gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ty żyjesz???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jaka różnica miedzy Valeo a Boschem???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będzie problem, chwilowo pastwiska zaśnieżone, nie mogłeś pisac na wiosne a poważnie to ja kupowałam w Bieszczadach
-
Spociki Łódzkie
raczej takie zdarzenia pamiętam :naughty:
-
Spociki Łódzkie
na to wygląda , nie pamiętam żebym gdzieś przywaliła
-
Spociki Łódzkie
Barwy szczęścia mniam mniam a u mnie rano zonk, schodze rano do niuni a tu reflektor przedni pęknięty muszę kupic
-
Spociki Łódzkie
już podgląda hejka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cmok wszystkim
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
też tak uważam. No dobra ostatnie i spadam :tongue4: tej to się cycek już w ręce nie mieści :polew: a wogóle bry robaczki
-
Spociki Łódzkie
to nie kozaczki!!!!!!!!! :gwizdanie: ja jestem kozak i ide spać dobrej nocki dzieciom,kolorowych zabarwionych erotyką snów dorosłym
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
przyjedz do Krakowa, warunki miodzio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz Policja nic nie może