Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
zapomniał dzień może dobry
-
Spociki Łódzkie
no to się ciesze :> :> :>
-
Spociki Łódzkie
Scanią pojechał to mogą kraśc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry :> Kerczi miło że niunia już naprawiona
-
Spociki Łódzkie
wiem że pruszy Misiek do Pruszkowa pojechał i mi rano mms przysłał pogodowego
-
Spociki Łódzkie
dokładnie po co adres jak list drogą pocztową idzie z Krakowa do Zgierza 2 tygodnie :doh1: my juz z Mariem coś o tym wiemy :gwizdanie: Kasia całusy dla Was , wiem że znasz szpital jak własną kieszeń ale Wam pobytu współczuję, przejeb... Ucałuj Adama od nas od Julii też,może lubi starsze A tak wogóle to dzień dobry i całuski dla całej bandy P.S. W Krakowie odwilż [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 07:50_________________________________________________ale się napisałam... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dawno nie komentowałam... dzięki tobie
-
Spociki Łódzkie
w Krakowie rano taka szklanka była że można było figury kręcic na chodnikach :gwizdanie: Powitała
-
Spociki Łódzkie
noooo żeby tylko Ela nie widziała :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zdjęcia Mario jak ktos nie jest fotogeniczny to mu żaden fotoshop nie pomoże taki żarcik :gwizdanie: ja tam wyszłam ładnie, mi się podoba dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież zawsze ktoś jest :gwizdanie: twardziele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie jest ktoś dzisiaj w to ciepełko
-
Spociki Łódzkie
wkońcu jakas pożadna knajpa w Zgierzu powitała bliżej południa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
daj pospac chłopakom i ich zakwasom :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
czesc ranne ptaszki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i to by wszystko tłumaczyło
-
Spociki Łódzkie
ja już po pykaniu :gwizdanie: ide spać
-
Spociki Łódzkie
ja nie wiem jak ty jezdzisz ale my wracaliśmy z Łodzi w 3 godz :mysli:
-
Spociki Łódzkie
co miche cieszysz
-
Spociki Łódzkie
może Ci się uda :gwizdanie: u nas ma padac całydzień znowu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale w dzień będzie
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
nawet taka brudna jest piękna
-
Pomoc dla Psiaka !!!!!!!!
też im klikłam
-
Spociki Łódzkie
nie spać!!!!!!!!!!!! i światła mi nie gasić bo do domu nie trafie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zawsze lubiałam pić z inteligentnym człowiekiem :gwizdanie: przy okazji można pogadać nie ważne z kim, ważne ile...